Zabawki

VTech - Książeczka Bajeczka

Cena
124,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 124,99 zł

W magazynie
SKU
268000
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Książeczka Bajeczka to zabawka elektroniczna marki VTech. Na stronach zaprojektowanych specjalnie dla dzieci, Twój maluszek może odkrywać świat i pobudzić wyobraźnię. Kolorowe obrazki, podświetlane zwierzątka, ruchome elementy do przesuwania i fantastyczne piosenki - bajeczki sprawią wiele radości i zabawy każdemu dziecku. Naciśnij przycisk z nutkami. Czas na wspólne bajkogranie!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Książeczka Bajeczka marki VTech

Książeczka Bajeczka to interaktywna zabawka edukacyjna dla dzieci. Na stronach stworzonych z myślą o dzieciach Twoja pociecha może odkrywać świat oraz pobudzić swoją wyobraźnię. Kolorowe, ciekawe obrazki, podświetlane zwierzątka, ruchome elementy do przesuwania i cudowne piosenki – interaktywna książeczka sprawi wiele radości każdemu maluchowi oraz przyczyni się do jego rozwoju.

Nauka połączona z zabawą

Wystarczy włączyć Książeczkę, aby usłyszeć wspaniałe melodie! Radosne dźwięki towarzyszyć Ci będą w czasie zmiany stron i przesuwania ruchomych elementów! To doskonała pierwsza lektura dla każdego małego miłośnika muzyki. A jeśli masz ochotę nauczyć się radosnych piosenek, naciśnij przycisk-nutkę. Wspaniała zabawa! W Książeczce Bajeczce jest aż 7 wesołych piosenek-bajeczek. Starannie zaprojektowane i wykonane z jakościowego materiału strony książeczki są odporne na ugryzienia maluchów, co sprawia, że będą służyć przez długi czas.

Seria VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby bawią i uczą od pierwszych miesięcy życia! Produkty wprowadzają w świat wesołych melodii, kolorów i kształtów, prostych rymowanek oraz nazw przedmiotów. Zachęcają maluchy do powtarzania słów i zwrotów. Wesoła zabawa rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. VTech - Książeczka Bajeczka
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. VTech - Książeczka Bajeczka
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite