Słownik Rodziny Treflików Pojazdy

Cena
159,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 159,99 zł

W magazynie
SKU
1161698
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wielki słownik pojazdów z Rodziną Treflików umila naukę języka angielskiego. Książka posiada 3 warianty zabawy: słownictwo, odkrywanie i zabawne dźwięki. Interaktywna zabawka pomaga poznać 100 nazw pojazdów i ciekawostek z nimi związanych w języku polskim oraz angielskim.

Wyrusz w edukacyjną podróż po 12 stronach interaktywnej książeczki!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Wielki Słownik Pojazdów z Rodziną Treflików od VTech

Wielki Słownik Pojazdów z Rodziną Treflików od VTech to interaktywna, dwujęzyczna zabawka edukacyjna, stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach, już od 18 miesiąca życia. Słownik gwarantuje maluchowi wiele godzin wspaniałej zabawy połączonej z nauką! Produkt oferuje 3 różne warianty zabawy: Słowa, Ciekawostki, Zabawne Dźwięki; 12 interaktywnych stron, a także przyciski z obrazkami. To czas na rozrywkę i naukę! Razem z Treflinką, na 12 laminowanych stronach, maluch pozna nowe środki transportu, a z całą Rodziną zaśpiewa 2 piosenki w języku polskim oraz angielskim.

Nauka połączona z zabawą

Dzięki interaktywnemu słownikowi dziecko pozna 100 słów w języku polskim oraz angielskim, w towarzystwie kolorowych ilustracji. Książka wspiera rozwijanie zdolności poznawczych. Na 12 interaktywnych stronach, reagujących na dotyk, maluch odkrywa różne rodzaje pojazdów związanych z różnymi miejscami, w tym takie, które można spotkać na wsi, na drodze i w mieście. Ta zabawka doskonale stymuluje zmysły i pomaga w poszerzaniu słownictwa, wspierając proces odkrywania i samodzielnej nauki. Słownik został wyposażony w praktyczny uchwyt, co ułatwia przenoszenie go w dowolne miejsce!

Marka VTech

VTech to wciąż rosnący, największy w USA i Europie Zachodniej dostawca interaktywnych zabawek elektronicznych, przeznaczonych dla niemowląt i przedszkolaków. Za cel przyświeca nam spełnienie oczekiwań rodziców oraz dzieci, a także najwyższych standardów jakości.

Zabawki VTech zawierają funkcjonalności i treści dopasowane do wieku i umiejętności dziecka. Zabawki Vtech gwarantują bezpieczeństwo maluchów i rosną razem z nimi. Stawiamy na jakość, by zasłużyć na zaufanie rodziców i uśmiech dzieci.