♕ Bestseller

VTech Pierwszy Słownik Przedszkolaka

Cena
159,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 159,99 zł

W magazynie
SKU
874333
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Pierwszy słownik przedszkolaka od VTech to wyjątkowa zabawka edukacyjna dla dzieci ciekawych świata! Słownik uczy ponad 100 różnych słów w dwóch językach: polskim i angielskim. Do świata zabawy i nauki zapraszają zwierzaki: Małpka, Lwiątko oraz Żółwik. Słownik wyposażony jest w 12 specjalnie zaprojektowanych, laminowanych stron, które uczą słów w różnych dziedzinach: zwierzęta domowe, dzikie zwierzęta, przeciwieństwa, jedzenie, ubrania, ciało, na dworze, pojazdy, czynności i zabawy, kolory, czas posiłku, owoce. Na każdej stronie znajdują się kolorowe obrazki, których naciśnięcie powoduje uruchomienie dźwięków.

Zobacz więcej szczegółów ›
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Pierwszy Słownik Przedszkolaka

Pierwszy Słownik Przedszkolaka

Zabawka z serii Pre School

Linia elektronicznych zabawek edukacyjnych VTech Pre-School skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Zabawki w interaktywny sposób uczą literek, cyferek, logicznego myślenia, nowych pojęć oraz ciekawostek o otaczającym świecie. Dzięki produktom VTech dzieci przez zabawę ćwiczą pamięć i spostrzegawczość oraz rozwijają swój potencjał i umiejętności potrzebne w przedszkolu i szkole.

Pierwszy słownik przedszkola to idealna zabawka dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę z językiem angielskim. Słownik pomaga w nauce słów z rożnych dziedzin takich jak zwierzęta, jedzenie lub części ciała.