Smiley World

Przeszukaj katalog

Smiley World

Oferta specjalna

Gra planszowa Rodzina Treflików Trefliki poznają: Warzywa i owoce

special

Teraz tylko

19,99 zł 10,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Puzzle Smiley 300 el. Smiley na wakacjach

  Puzzle dla dzieci 
  26,99 zł
 2. ☆ Nowość

  Puzzle Smiley 200 el. Wesoły Smiley

  Puzzle dla dzieci 
  20,99 zł
 3. Puzzle panoramiczne Smiley World 1000 el. Galeria SmileyWorld

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 4. Puzzle Smiley World 1000 el. Żyj pozytywnie!

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Smiley World – puzzle niosące radość i uśmiech!

Smiley World to ikoniczny symbol uśmiechu, który stał się międzynarodowym znakiem pozytywności i radości. Tworząc kategorię "Smiley World" w naszym sklepie internetowym, pragniemy przekazać tę radosną energię poprzez różnorodne produkty, które są nie tylko wyjątkowe, ale również pełne pozytywności!

Puzzle panoramiczne w artystycznym wydaniu!

Galeria Smiley World to puzzle panoramiczne składające się z 1000 elementów, zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach sztuki w zabawnej formie. Puzzle przedstawiają najbardziej znane obrazy, które zostały udekorowane uśmiechem Siley World. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 970 x 340 mm. To wspaniała rozrywka dla każdego fana uśmiechu!

Żyj pozytywnie ze Smiley World

Żyj pozytywnie! To puzzle składające się z 1000 elementów. Wspaniała układanka z serii Smiley World, przedstawia symbol szerokiego uśmiechu, który został uwieczniony na uroczych fotografiach i plakatach. Po ułożeniu powstanie obraz o wymiarach: 683x480 mm. Daj się zaprosić do pozytywnego świata Smiley World, który przepełniają same dobre myśli i energia!

Jakość i bezpieczeństwo puzzli marki Trefl

Puzzle Trefl cechuje nie tylko doskonała jakość, ale również dbałość o bezpieczeństwo. Wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów, z użyciem specjalnego, kalandrowanego papieru odbijającego światło, nasze puzzle zapewniają nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, układanie staje się nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne dla najmłodszych oraz satysfakcjonujące dla wszystkich dorosłych fanów puzzli.

Poznaj pełną ofertę produktów Trefla!

Zachęcamy do odkrycia pełnej oferty naszych produktów, w tym kategorii Marki, gdzie znajdziesz produkty Trefl na licencji najbardziej znanych marek takich jak Disney, Rodzina Treflików, Star Wars, Świnka Peppa i wielu innych. Dodatkowo, zapraszamy do kategorii puzzle dla dorosłych, gdzie czekają na Ciebie różnorodne puzzle i wzory powyżej 500 elementów, w tym wysokiej jakości puzzle z serii Prime, puzzle drewniane Trefl Wood Craft czy puzzle panoramiczne. Odkryj pełen zakres naszych produktów i ciesz się fascynującym światem układania puzzli!