Książki dla dzieci 3-5 lat

Przeszukaj katalog

Książki dla dzieci 3-5 lat

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Quality Quidditch Supplies

special

Teraz tylko

94,99 zł 56,99 zł

Znaleziono 17 produktów

na stronę

Znaleziono 17 produktów

na stronę

Książki dla dzieci od 3. roku życia

Uwaga, uwaga! Uprzejmie informujemy kochane dzieciaki i ich rodziców, że po Treflowych zbiorach lektur dla czytelników w wieku 3-5 lat oprowadzać będą... bohaterowie kultowego serialu animowanego dla dzieci, czyli Trefliki! Wydaje się, że one skutecznie zachęcą Wasze pociechy do czytania edukacyjnych książeczek. Jesteście gotowi na ciekawe wyzwania czytelnicze? Super! Zatem czas najwyższy wprowadzić Was do naszej biblioteczki i zachęcić do wspólnego czytania książek. Zaczynajmy!

Trefliki uczą dzieci dobrych nawyków

A czy przedszkolaki wiedzą już jak prawidłowo zadbać o drożność noska albo jak codziennie przywracać blask małym ząbkom? Jeśli tak, to super! Jesteśmy z Was bardzo dumni! A jeśli potrzebujecie jeszcze kilku praktycznych wskazówek i zachęt, to Trefliki chętnie podzielą się z Wami swoim bogatym doświadczeniem. Sięgnijcie po serię książeczek Trefliki i dobre nawyki, a tam czeka na Was mnóstwo cennych porad jak systematycznie dbać o higienę ciała i jak bezpiecznie korzystać z wyposażenia dostępnego w Waszej łazience. Pamiętajcie, że dzielny przedszkolak nauczony dobrych nawyków, to samodzielny, zdrowy i radosny maluch na co dzień!

Świat dorosłych z dziecięcej perspektywy

Perspektywa postrzegania świata przez dzieci jest... jakby to ująć delikatnie, co najmniej skomplikowana! Dla przykładu maluch niekiedy odczuwa lęk przed byciem pominiętym... Aby zrozumieć lepiej ten problem warto sięgnąć po pięknie ilustrowaną książeczkę Czy ktoś tu je słodycze beze mnie?, która w przystępny sposób wyjaśnia fenomen tego zjawiska i oswaja dziecko z pojawiającymi się obawami. Zachęcamy Was do sięgania po książki edukacyjne, które w perfekcyjny sposób pomogą zrozumieć rodzicom dziecięcą perspektywę postrzegania zjawisk społecznych i psychologicznych. Zaglądajcie na listy naszych bestsellerów, aby nie doświadczyć lęku, że pominą Was atrakcyjne okazje i ciekawe książki o ważkich sprawach!

K jak KSIĄŻKA - nauka pierwszych literek

Maluchom, które wnikliwie i z zainteresowaniem zaczęły przyglądać się pierwszym literkom, polecamy pięknie wierszowane Rusinkowe ABECADŁO! Chcecie poznać je troszeczkę? Koniecznie sięgnijcie po tę książeczkę! W środku czekają na Was bardzo proste i jednocześnie przezabawne dwuwiersze, które sukcesywnie pomogą Wam wkroczyć do świata liter. Kochane maluchy, jeśli chcecie w przyszłości płynnie i samodzielnie czytać różne książki, musicie najpierw poznać ich zalążki. Zacznijcie od rymowanej, wesołej opowieści o literkach!

Książeczki aktywizujące z naklejkami lub do kolorowania

Nic tak skutecznie nie uprzyjemnia lektury jak ciekawy temat i atrakcyjna forma - no i proszę... mamy tu piękne serie tematycznych książeczek z naklejkami lub kolorowankami, które z pewnością zaktywizują małe pociechy i skutecznie przykują uwagę kreatywnych przedszkolaków. WOW, ależ bogata kolekcja! Sięgnijcie po książki edukacyjne z Treflikami, podziwiajcie piękne ilustracje i wspólnie uzupełniajcie je z pomocą atrakcyjnych naklejek. Zobaczcie, jakich zabawnych sytuacji doświadczyły Trefliki podczas robienia zakupów lub w trakcie podróży albo gdy wspólnie spędzały czas na zajęciach sportowych. A gdy powyklejacie już w książeczkach wszystkie kolorowe naklejki, sięgnijcie po atrakcyjną serię kolorowanek Magiczny kuferek wróżki Emmy - tam z kolei czekają na Was pyszne Słodkości, urocze Konie, piękne Księżniczki oraz duża dawka Magii! Życzymy bajecznej lektury!