Zabawki Rodzina Treflików

Przeszukaj katalog

Zabawki Rodzina Treflików

Oferta specjalna

Podróż za jeden uścisk. Rodzina Treflików.

special

Teraz tylko

39,99 zł 31,99 zł

Znaleziono 10 produktów

na stronę
 1. -25% z kodem KIDS

  Zauropod

  Drewniane zabawki 
  44,99 zł
 2. -25% z kodem KIDS

  Świnka

  Drewniane zabawki 
  29,99 zł
 3. -25% z kodem KIDS

  Triceratops

  Drewniane zabawki 
  44,99 zł
 4. -25% z kodem KIDS

  Stegozaur

  Drewniane zabawki 
  44,99 zł
 5. -25% z kodem KIDS

  Piesek

  Drewniane zabawki 
  29,99 zł
 6. Poznaj zabawki

  Zabawki Rodzina Treflików 
  24,99 zł
 7. do 50% taniej

  Kolorowe klocki z Rodziną Trelików

  Drewniane zabawki 
  Cena promocyjna 48,99 zł Regular Price 69,99 zł
 8. -25% z kodem KIDS

  Pluszowy Mały Wujcio

   
  49,99 zł
 9. -25% z kodem KIDS

  Pluszowa Treflinka

   
  49,99 zł
 10. -25% z kodem KIDS

  Pluszowy Treflik

   
  49,99 zł

Znaleziono 10 produktów

na stronę

Treflikowe zabawki

Pluszak, a może piłka lub klocki? Mali odkrywcy uwielbiają zabawę. Szukasz idealnej zabawki dla dziecka w Treflikowym wydaniu? Jesteś w dobrym miejscu! Zadbaj o rozwój dziecka poprzez zabawę i sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wyboru produktu dla swojej pociechy.

Kto jest najlepszym przyjacielem dzieci?

Zdecydowanie do dziecięcych przyjaciół można zaliczyć pluszaki. To towarzysze podczas podróży małych i dużych. Są obok malucha, kiedy zasypia i kiedy się budzi. Treflik, Treflinka i Mały Wujcio staną się mięciutkimi przyjaciółmi każdego malucha. Pierwsza wizyta u dentysty, pierwszy dzień w przedszkolu czy inne stresujące wydarzenie nie będzie tak trudne, gdy obok pojawi się pluszowy przyjaciel.

Treflikowe Piłki

Treflikowe piłki dla dzieci to zabawka tak wielofunkcyjna, że nadaje się do praktycznie wszystkiego. Ćwicz celność rzucając treflikową piłką do celu, albo baw się nią w wodzie. Gier wykorzystujących tę okrągłą zabawkę jest wiele, a jeszcze więcej można wymyślić. Gry do ogrodu? Piłka będzie niezastąpiona!

Treflik Budowniczy

Klocki drewniane z Treflikowymi bohaterami to świetna zabawka dla małych budowniczych. Konstruowanie, budowanie i tworzenie rozwija dziecięcą kreatywność. Różne kształty i wymiary pozawalają na zbudowanie wielu różnych konstrukcji. Nasze drewniane zabawki są dodatkowo bezpieczne dla dzieci. Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).