Puzzle Baby Shark

Przeszukaj katalog

Puzzle Baby Shark

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Prawdziwy rekin wśród puzzli - Treflowe układanki Baby Shark!

Wśród ludzi panuje przekonanie na temat tego, że rekiny są żarłoczne, atakują człowieka i stanowią dla niego śmiertelne zagrożenie. Z danych statystycznych napływających z całego świata wynika, że w różnych częściach globu w skutek ataku rekinów ginie około dziesięciu osób rocznie. Na tej podstawie można snuć przerażające wizje i mieć czarne myśli. Brrrr, aż ciarki po plecach przechodzą, prawda? Nie zamartwiaj się tym jednak, bo nie wszystkie gatunki rekinów chcą połknąć nas na obiad. Wśród zidentyfikowanych 548 gatunków tylko 13 nacechowanych jest statusem "niebezpieczny dla człowieka". Dodatkowo, aby Cię jeszcze bardziej uspokoić, zapewniamy, że ze strony Treflowych rekinków nic złego Ci nie grozi, bo rekinie brzdące z kolekcji Baby Shark są w stanie zaatakować wyłącznie atencję Twoją i Twoich pociech!

Baby Shark - rekin, który atakuje w bardzo przemyślany sposób!

Układanki Baby Shark marki Trefl dedykowane są malutkim dzieciom w wieku powyżej 2 lat, które dopiero rozpoczynają swoją życiową przygodę z puzzlami. W rolę puzzlowych animatorów Twoich pociech wcielają się sympatyczne postacie kolorowych rekinków, a w zasadzie rekinków brzdąców:) Ich zadaniem jest zapewnienie frajdy aż na 3 różne sposoby. Po pierwsze, Mały rekin to barwna układanka typu Super Giant double-sided z bardzo prostą grafiką, na którą składa się 15 elementów o znacznych gabarytach. Dzięki dużym częściom składowym dzieci mogą doskonalić swoje manualne umiejętności, a także trenować percepcję wzrokową. Po drugie i po trzecie, na odwrocie kompletowanej układanki Twój radosny dwulatek znajdzie... podwójną niespodziankę!  Czeka tam na niego urocza kolorowanka oraz nieskomplikowana gra liczbowa. Zabawa z puzzlowymi rekinami ułatwi smykowi rozwijanie spostrzegawczości oraz rozbudzi kreatywność u dzieci już od najmłodszych lat!

Pomocy! Chyba widziałem rekiny!

Kiedy potrzebujesz czegoś, co skutecznie przykuje uwagę dwulatka, ale z pewnością go nie wystraszy, zdecyduj się na bardzo ciekawy produkt w postaci układanki 2w1. Wesołe rekiny to komplet progresywnych puzzli o zróżnicowanej liczbie elementów i wspólnej tematyce morskiej. Zestaw zawiera łącznie 10 elementów, które maluszek musi umiejętnie wkomponować w spójną estetycznie ramkę. Puzzle zostały wykonane z grubej i trwałej tektury, co zdecydowanie będzie stanowiło manualne wsparcie dla małej pociechy. Po skompletowaniu wszystkich części uzyskacie dużą ilustrację z ulubionymi przez dzieci postaciami z bajki animowanej. Baby Shark to puzzle, które idealnie zostały dostosowane do wieku oraz umiejętności małego dziecka. Od teraz nie musisz się niczego obawiać, gdy spośród zabawek Twojego szkraba wyłoni się rekinia płetwa grzbietowa :)

Puzzle Baby Shark - maxi zabawa w oceanicznej głębi

Ulubione przez dzieci rekinie brzdące są głównymi bohaterami układanek również dla nieco starszych maluchów (w wieku od 3. roku życia). W sklepie Trefla znajdziesz z myślą o trzylatkach, chociażby obrazek z rekinami w wersji maxi, a to oznacza, że poszczególny elementy zestawu mają znaczne gabaryty i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Duże puzzle z zestawu Wesołe Baby Shark pozwolą dziecku skompletować ilustrację z podwodnymi bohaterami, a obrazek, który powstanie dzięki staraniom Twojej pociechy będzie miał wymiary aż 60 x 40 cm. Mamy nadzieję, że w krótkim czasie obserwacja rekinów w akwenie wodnym stanie się nowym rodzinnym hobby!

Rekinie puzzle - wielu bohaterów, kilka różnych obrazków

Jeśli Twój szkrab marzy o tym, aby skompletować ciekawe ujęcia z rekinami w roli głównej, to jest na to sposób. Mamy nadzieję, że zapewni on dziecku sporo świetnej zabawy na równi z liczbą dreszczy, których dostarczał niegdyś kultowy film w reżyserii S. Spielberga pt. "Szczęki". Pamiętasz go? Takich obrazów się nie zapomina, prawda?:) Twojemu dziecku życzymy jednak, aby na długo zapamiętało Treflową układankę Rodzina Rekinów 4w1. Ten świetny produkt to komplet tworzony przez aż cztery niezależne układanki, które różnią się pod względem liczby części składowych - zestawy liczą od 12 do 24 el. Zróżnicowanie poszczególnych obrazków ze względu na liczbę elementów sprawia, że możesz zapewnić dziecku zabawę w różnych fazach jego wzrostu, adekwatnie dostosowując wielkość ilustracji do jego możliwości i potrzeb rozwojowych. Gdy zaś zdarzy się tak, że pod opieką będziesz miał grupkę dzieci w różnym wieku, możesz zapewnić każdemu z nich oddzielny komplet puzzli i dostosować go do wieku poszczególnych puzzlomaniaków. Życzymy dużo frajdy z kompletowania kadrów z morskimi zwierzątkami. Niech Twoje dziecko stanie się prawdziwym rekinem wśród fanów puzzli!