Puzzle Star Wars

Przeszukaj katalog

Puzzle Star Wars

Oferta specjalna

Trefliki poznają: Pory roku

special

Teraz tylko

19,99 zł 11,99 zł

Znaleziono 2 produktów

na stronę
 1. -20% z kodem KOBIETA20

  Puzzle Star Wars 1000 el. Kolekcja Grogu

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 2. -20% z kodem KOBIETA20

  Puzzle panoramiczne Star Wars 1000 el. Przygody Mandaloriana

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł

Znaleziono 2 produktów

na stronę

Puzzle Star Wars - najlepsze układanki dla fanów Gwiezdnych Wojen

Niezależnie, po której stronie mocy się opowiesz, zawsze jesteś mile widziany w naszej puzzlowej galaktyce. Tym razem witamy Cię w szczególnej kategorii puzzli, które rekomendujemy wszystkim wielbicielom sagi o Gwiezdnych Wojnach i serialu telewizyjnego The Mandalorian, zarówno dzieciom w wieku od 12. roku życia, jak i osobom dorosłym. Przygotowaliśmy z myślą o Tobie misję specjalną - musisz z pojedynczych elementów odbudować krok po kroku całe kosmiczne imperium. Mamy nadzieję, że gwiazdy będą Ci sprzyjały, bo wyzwania puzzlowe, przed którymi stoisz można zaliczyć do kategorii średniozaawansowanych. Czy jesteś gotów, aby zmierzyć się z siłami mroku? Zrób wszystko, co w Twojej mocy i odbuduj obrazy wielkiego imperium!

Star Wars - kosmiczne puzzle od Trefla  

Chcesz sprawdzić poziom swojej przystosowania do międzygalaktycznych warunków? Udaj się w kolejną ciekawą misję puzzlową i spróbuj skompletować 1000-elementową Kolekcję Grogu. Przygotuj w tym celu sporo kosmicznej przestrzeni i zarezerwuj dostateczny czasokres, by wykreować wspaniały kolaż będący upamiętnieniem legendarnego Grogu oraz Dina Djarina w spektakularnym hełmie mandaloriańskim. Komplet puzzli, który widzisz przed sobą specjalnie został zaprojektowany z myślą o takich osobach jak Ty, czyli wiernych fanach serii filmów Gwiezdne Wojny oraz Mandalorian. Nie zwlekaj i zabierz się od razu za realizację swojej misji. Tylko zajrzyj do pudełka... któż jak nie Ty może uratować głównych bohaterów, którzy wydają się być w... totalnej rozsypce. Weź sprawy w swoje ręce i niech Kolekcja Grogu zostanie skompletowana. Niech międzygalaktyczny feniks powstanie z popiołów!

Przeżywaj gwiezdne przygody razem z Treflem!

Pragniesz przeżyć ekscytującą, szeroko zakrojoną misję z... puzzlami w roli głównej? Zdecyduj się na panoramiczną układankę, którą skompletujesz z 1000 elementów. Po jej ułożeniu otrzymasz obraz przedstawiający wielu popularnych bohaterów Gwiezdnych Wojen i Mandalorian. Na Twoją puzzlową aktywność liczą przede wszystkim Din Djarin, Grogu oraz droid Artoo, ale za ich plecami znajdziesz również odzianych w białe kaski Szturmowców oraz inne popularne postacie, które znasz z telewizyjnego ekranu. Wygląda na to, że czeka na Ciebie niezła puzzlowa przeprawa!  

Star Wars i Mandalorian - kosmiczna promocja układanek od Trefla

Puzzle z Twoimi ulubionymi bohaterami filmowymi zostały wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Do ich produkcji wykorzystano specjalny, kalandrowany papier, który dzięki swoim właściwościom odbija światło w taki sposób, aby ułatwić układanie zestawów i sprawić, by kompletowanie kultowych kadrów stało się dla Ciebie jeszcze przyjemniejsze. Sięgnij po układanki ze Star Wars oraz Mandalorian - produkty znajdziesz w naszym internetowym sklepie oraz na półkach sklepowych naszych partnerów handlowych. Niezwłocznie rozpocznij kolejną puzzlową misję swojego życia!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite