Gry 5 sekund

Przeszukaj katalog

Gry 5 sekund

Oferta specjalna

Gra planszowa Rodzina Treflików Trefliki poznają: Warzywa i owoce

special

Teraz tylko

19,99 zł 10,99 zł

Znaleziono 7 produktów

na stronę
 1. ♕ Bestseller

  Gra planszowa 5 sekund

  Gry towarzyskie 
  109,99 zł
 2. ♕ Bestseller

  Gra planszowa 5 sekund Junior

  Gry rodzinne 
  109,99 zł
 3. ♕ Bestseller

  Gra rodzinna 5 sekund Harry Potter

  Gry towarzyskie 
  109,99 zł
 4. Gra planszowa 5 sekund Dzieci kontra dorośli

  Gry rodzinne 
  109,99 zł
 5. Gra rodzinna 5 sekund Junior 2.0

  Gry rodzinne 
  109,99 zł
 6. Gra planszowa 5 sekund Edycja Specjalna

  Gry towarzyskie 
  109,99 zł

Znaleziono 7 produktów

na stronę

5 sekund

Lubicie spędzać chwile z rodziną i przyjaciółmi? Świetnie! Mamy dla Was pomysł jak w doborowym towarzystwie umilić sobie czas - przy grach z serii 5 sekund! Lista scenariuszy na wspólne spędzanie czasu jest długa, ale przygotowaliśmy się na to, aby omówić ją w skrócie, choć... bądźcie gotowi na to, że omówienie całości zajmie trochę więcej niż 5 sekund.

Lubicie emocje i rywalizację? To polubicie też serię gier 5 sekund! Trefl przygotował różne wersje tej kultowej gry towarzyskiej. Jej nazwa wywodzi się od ilości czasu, jaką dysponujecie, aby udzielić odpowiedzi na pytanie - do dyspozycji jest dokładnie 5 sekund! Specjalny czasomierz, który znajdziecie w pudełku, bezlitośnie odlicza sekundy. Kiedy kuleczki pomkną w dół spirali i zatrzymają się na samym dnie, oznacza to koniec czasu na wykonanie zadania! Wygrywa gracz, który we wskazanej liczbie rund udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi lub najszybciej uzbiera określoną liczbę punktów.

Wylosuj kartę i zapoznaj się z treścią polecenia. Myśl szybko i niezwłocznie wyliczaj na głos warianty odpowiedzi. Jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, ratuj się użyciem specjalnych kart, żądaj wymiany zadania lub przekieruj ciężar polecenia na rywala. Spiesz się z decyzją! Masz mało czasu na odpowiedź lub podjęcie innych wyborów

5 sekund Dzieci kontra dorośli

Zacznijmy od propozycji, która będzie świetną formą spędzania czasu dla całej rodziny. Jeśli lubicie gry planszowe z serii 5 sekund, to przed Wami nowa odsłona tego kultowego produktu - Dzieci kontra dorośli. Tym razem w rozgrywce będą rywalizować dwa pokolenia: rodzice i dzieci. Gra skierowana jest do osób w wieku od 8 lat.

Utwórzcie konkurujące drużyny, których celem będzie zdobycie jak największej liczby punktów. Wybierzcie, kto w zespole będzie odpowiadał na pytania z danej tematyki. Pewnie jesteście w stanie wymienić nazwy trzech walut, ale czy bez przeszkód wymienicie trzy popularne kreskówki telewizyjne? Przystąpcie do rozgrywki! Gdy rodzic prawidłowo odpowie na pytanie ze świata dziecka, drużyna zyskuje podwójną liczbę punktów. To samo dzieje się, gdy dzieci odpowiedzą na pytanie związane ze światem dorosłych. Zbierajcie punkty i sprawdźcie, kto jest lepszy w starciu pokoleń! Czeka na Was wiele ciekawych pytań i świetna zabawa w gronie najbliższych.

Trefl - 5 sekund Sport 

To tematyczna odsłona bestsellerowej gry, która przypadnie do gustu wielbicielom sportu. W tej odsłonie możecie w towarzystwie nie tylko pobić rekord w szybkości mówienia, ale i zaprezentować dobrą formę i sprawność intelektualną. Wszystkie pytania dotyczą dyscyplin sportowych, sportowców oraz znanych marek produktów sportowych. Kiedy zostaniecie poproszeni o wymienienie nazw turniejów piłkarskich, sprintem przeszukajcie zasoby wiedzy w głowie, a potem z siłą kulomiota na głos wyrzućcie z siebie wszystkie argumenty. Pamiętajcie, że zawsze działacie pod presją czasu. Dacie radę w 5 sekund? Nie poddawajcie się! Trening czyni mistrza!

Gra 5 sekund w wersji Junior

Junior to specjalna edycja gry, ale tym razem rodzinna rozgrywka jest nieco bardziej zwariowana. W tej odsłonie pytania celowo zostały wymyślone przez dzieci i rodziców z myślą o młodszych i starszych graczach. Przygotujcie się, że możecie być zapytani o znajomość znaków drogowych albo warzyw, ale równie dobrze musicie znać tytuły bajek i smaki dżemu! Macie tylko kilka sekund na reakcję, dlatego od razu mówcie, co przychodzi Wam do głowy. Czasami padną dziwne odpowiedzi i sytuacja stanie się poważna, ale obstawiamy, że częściej będziecie mieli powody do śmiechu. Do boju! Czas się kończy! 

Gra 5 sekund dla podróżników

Podróże to tematyczna wersja dla wielbicieli wędrówek i zwiedzania. Jeśli fascynują Was podróże po świecie albo znacie mnóstwo atrakcji turystycznych, to ta rodzinna gra jest zdecydowanie dla Was. Z pewnością potraficie wymienić 3 rzeczy kojarzące się z Włochami - ale czy uda Wam się to zrobić pod presją czasu? Pamiętajcie, że kulki w czasomierzu nieubłaganie mkną w dół, ale taką presję znacie już z odpraw na lotnisku. Pewnie macie spore doświadczenie w podróżach, prawda? Życzymy dużo atrakcji... w 5 sekund! 

Trefl - 5 sekund gra bez cenzury

Bez Cenzury to odsłona gry dla osób w wieku powyżej 18 lat. W tej wersji zapewne częściej niż w pozostałych grach 5 sekund, spotkacie się z dwuznacznymi aluzjami w odpowiedzi na zadawane pytania. Jeśli marzycie, żeby zostać zapamiętanym przez ludzkość, to teraz jest Wasze 5 sekund. Wystarczy wykazać się osobliwą odpowiedzią na imprezie, a na pewno zyskacie rozgłos w towarzystwie. Błyskotliwego gracza dzieli zatem tylko krok od popularności, o której marzył. Nie myślcie jednak, że będzie łatwo osiągnąć cel. Może wymienienie trzech zastosowań dla ludzkiego języka albo kajdanek jest banalnym wyzwaniem, ale czy bez problemu odpowiecie na pytanie, gdy właśnie plącze się język, a ręce pocą się pod presją czasu? Pamiętajcie, tik tak..., czas ucieka, a rywale obserwują Was bacznie. Nie zwlekaj i wyrzuć to z siebie!

Dodatkowe wskazówki i niespodzianka

Na zakończenie mamy cenne wskazówki . Po pierwsze, karty z pytaniami z różnych wersji 5 sekund, możecie wykorzystywać do rozgrywki w ramach innej odsłony tej gry. Pytania sportowe lub podróżnicze użyjcie w klasycznej wersji gry. Dzięki temu każda rozgrywka będzie urozmaicona i mniej przewidywalna, a do tego poszerzycie w czasie zabawy listę poruszanych tematów!

Po drugie, czasami możecie się zawahać czy odpowiedź rywala jest poprawna. Pamiętajcie, nie wchodźcie w zbędne spory. Jeśli są wątpliwości, to zagłosujcie czy uznać odpowiedź za prawidłową czy ją odrzucić.

Po trzecie, sięgnijcie po 5 sekund Edycja Specjalna. Nie będziecie żałować! W tej odsłonie gry pytania dla graczy zostały ułożone przez... graczy! Tak, macie w tym swój udział! W Edycji Specjalnej znajdziecie również niespodziankę - pulę pustych kart, na których możecie zapisać własne oryginalne i zaskakujące pytania - spróbujcie urozmaicić własne rozgrywki!