Mistakos

Przeszukaj katalog

Mistakos

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę
 1. Mistakos Krzesła 3-osobowe Edycja 2021

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 2. Mistakos Drabiny 3-osobowe

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 3. ♕ Bestseller

  Gra zręcznościowa Mistakos krzesła 4 os.

  Gry zręcznościowe 
  84,99 zł
 4. ♕ Bestseller

  Gra zręcznościowa Mistakos Walka o stołki

  Gry zręcznościowe 
  53,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Mistakos

Planujecie przeprowadzkę, metamorfozę mieszkania albo zakup nowych mebli? Świetnie się składa! Dla tych, co mają głowy pełne pomysłów i nie mogą usiedzieć na miejscu, przygotowaliśmy kreatywne wyzwania. Zanim zaczniecie wnętrzarską rewolucję w swoich domach, potrenujcie najpierw na naszych krzesłach albo na drabinach, a najlepiej jednocześnie na jednych i drugich! Zawsze ćwiczcie zręczność w doborowym towarzystwie, a dzięki temu szybko zaprawicie się w remontowych bojach.

Z myślą o Was Trefl opracował kilka różnych odsłon gry zręcznościowej Mistakos. To świetna forma rozrywki dla różnych grup wiekowych, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wszak przy domowych remontach każda para rąk jest na wagę złota. Współpracuj ze swoją ekipą budowlaną i realizuj kolejne etapy prac. Przekonacie się z czasem, że żadne prace remontowe nie będą Wam straszne. A co jest najlepsze, gdy remont trwa? Mistakos gra!

Gra Mistakos Krzesła

Mieszkanie odświeżone? Wspaniale! Czas na meblowanie. Zacznijmy od... krzeseł - to wersja przeznaczona dla 1-3 graczy (24 krzesełka), a jeśli liczba członków ekipy remontowej stanowi przeszkodę, to sięgnijcie po rozbudowaną wersję dla 4 graczy (32 krzesełka). W obu odsłonach czeka na Was mnóstwo kolorowych krzeseł, z których należy układać jak najwyższe stosy mebli. Każdy gracz wybiera stołki określonej barwy spośród dostępnych kolorów i dokłada kolejne elementy ze swojej puli do stosu poprzednich z dbałością o to, aby cała konstrukcja zachowała stabilność. Kto pierwszy skusi, otrzymuje punkty karne. Do rywalizacji możecie dopuścić ekipy remontowe już w wieku 5 lat, ale nie wahajcie się korzystać również z porad dojrzałych majstrów. Zaproście członków rodziny do rozgrywki i budujcie wspólnie spektakularne konstrukcje!

Mistakos - gra oparta na szczeblach drabiny

W nowej odsłonie kultowej gry zręcznościowej Trefl postanowił do prac remontowych wykorzystać również drabiny. Podobnie jak w przypadku wersji gry wyposażonej w krzesełka i tutaj mamy możliwość wyboru pomiędzy dwoma wariantami - Wyższy szczebel (24 drabinki w 3 kolorach) lub Wyższy szczebel extra (32 drabinki w 4 kolorach). Na którą odsłonę się zdecydujecie zależy od tego jak liczna jest Wasza ekipa remontowa albo jak wysoko sięgają Wasze ambicje w zakresie układania barwnego stosu z drabin. Pamiętajcie, żeby zachować szczególną ostrożność przy pracach na wysokościach - z każdą kolejną drabiną wzrasta ryzyko, że konstrukcja runie! Zwycięży ten majster, który otrzyma najmniej punktów karnych lub który jako pierwszy pozbędzie się drabin określonego koloru do ustawiania wspólnej konstrukcji.

A może... wspólny stos z krzeseł i drabin?

Zwróćcie uwagę, że elementy różnych wersji gry możecie w bardzo prosty sposób łączyć na potrzeby zabawy. Kto wie, może dzięki temu powstanie niesamowicie wysoka i bardzo skomplikowana technicznie budowla. Nie bójcie się próbować - wiadomo nie od dziś, że praktyka czyni mistrza. Druga zaś sprawa niepozbawiona sensu - prowizorki są najbardziej trwałe. Nie zapominajcie o tych ważkich kwestiach, a sukces całej ekipy murowany! Układajcie zatem barwne krzesełka i drabiny w jednej rozgrywce i twórzcie spektakularne konstrukcje. To, czego życzymy Wam na zakończenie, to aby oprócz poczucia frajdy i ducha zespołowej rywalizacji, po rozgrywkach nie były konieczne żadne dodatkowe naprawy po fachowcach... Pamiętajcie, każda zdyscyplinowana ekipa remontowa pozostawia po sobie porządek.