Puzzle kosmos

Przeszukaj katalog

Puzzle kosmos

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Quality Quidditch Supplies

special

Teraz tylko

94,99 zł 56,99 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Puzzle 2 x 500 el. Kosmos i kryształy

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 2. ☆ Nowość

  Puzzle Prime 9000 el. Ancient Celestial Maps

  Puzzle dla dorosłych 
  209,99 zł
 3. ✂ Nowa niższa cena

  Puzzle Prime 1000 el. Constellations

  Puzzle dla dorosłych 
  Cena promocyjna 26,99 zł Regular Price 35,99 zł
 4. Puzzle spiralne 1040 el. Układ Słoneczny

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 5. Puzzle 1000 el. Kosmos

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 6. Układ Słoneczny - puzzle ramkowe

  Puzzle dla dzieci 
  20,99 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę

Puzzle - kosmos

Witamy wszystkich puzzlomaniaków i zwolenników latania w obłokach w kosmicznej kategorii Treflowych układanek. Doskonale zdajecie sobie sprawę, że prywatne loty powyżej granicy atmosfery ziemskiej należą do kosmicznie drogich usług i jest to raczej domena miliarderów. Nie martwcie się jednak! Trefl nie pozostawi swoich fanów w sferze kosmicznego wykluczenia. Zadbaliśmy o stworzenie alternatywnej oferty kosmicznej dostępnej na każdą kieszeń, aby każdy fan puzzli zafascynowany układem planetarnym mógł, bez konieczności drenowania domowego budżetu, samodzielnie eksplorować przestrzeń kosmiczną.

Nie mamy co prawda ugruntowanej wiedzy jak puzzle zachowują się w przestrzeni kosmicznej, ale tutaj na planecie iemia możemy z dumą stwierdzić, że cała gama oferowanych produktów Trefl jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Specjaliści w dziedzinie produkcji układanek zastosowali do wykonania obrazków kalandrowany papier, który odpowiednio odbija promienie światła. Dzięki temu układanie puzzli Trefl jest znacznie bardziej komfortowe, a obrazki wzbudzają zachwyt nawet z poziomu krążących satelitów. Wszystkie układanki prezentujące ciekawe perspektywy i ujęcia układu słonecznego powstają w naszej fabryce w Polsce, na planecie Ziemia. Do ich produkcji używamy materiałów ekologicznych, które są bezpieczne w użytkowaniu przez kosmicznych eksploratorów i są przyjazne zdrowiu międzyplanetarnych załóg. Jesteście gotowi na eksplorację układu słonecznego? Sprawdźcie swoje kombinezony i zaczynamy odliczanie - 3, 2, 1... START! Kosmosie, nadchodzimy!

Kosmos puzzle edukacyjne dla początkujących eksploratorów

Młodym puzzlomaniakom polecamy korzystanie z układanek edukacyjnych marki Trefl. Spróbujcie zmierzyć się z obrazkiem Układ Słoneczny, a po skompletowaniu 70 elementów Waszym oczom ukarze się rozżarzone słońce w towarzystwie zbioru planet podpisanych nazwami własnymi. Od tej pory już nigdy więcej nie zdarzy się Wam pomylić Jowisza z Saturnem, bo wskazówki zawsze będą w eksploracyjnym zasięgu Waszego kosmicznego łazika. Skompletowany obrazek ma wymiary 33x22 cm, a do zestawu dołączyliśmy dodatkowo ścieralny mazak, który będzie Was wspierał w systematyzowaniu wiedzy na temat układu słonecznego. Róbcie notatki ze swoich obserwacji, a kosmos będzie miał coraz mniej tajemnic przed Wami!

Kosmos - puzzle tradycyjne marki Trefl

Osoby, które mają już wprawę w układaniu obrazków wysokoelementowych zachęcamy do sięgnięcia po naszą kosmiczną układankę liczącą aż tysiąc elementów. Tak, tak, przestrzeń kosmiczna jest bardzo złożona. Kosmos to piękna, wielobarwna układanka o wymiarach 68x48 cm, która prezentuje niezwykle atrakcyjne ujęcie układu słonecznego. Po ułożeniu obrazka możecie oprawić kosmiczną układankę w estetyczne ramki i niech zajmie strategiczne miejsce w centrum domowego wszechświata. Mamy nadzieję, że dacie się na całego pochłonąć tej pięknej, kosmicznej perspektywie. 

Ramkowe puzzle Trefl

Polecamy Waszej uwadze Układ Słoneczny - puzzle ramkowe. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować niskoelementową układankę, która przedstawia układ słoneczny wraz z nazwami własnymi wszystkich planet układu, co zwłaszcza w odniesieniu do małych puzzlomaniaków ma z pewnością walor edukacyjny. Dodatkowo, w przypadku dzieci możecie układankę wykorzystać do rozwijania szeregu umiejętności takich jak: liczenie, kojarzenie, rozpoznawanie kolorów czy spostrzegawczość. Układ Słoneczny to puzzle, które dostarczają wiedzy o otaczającym nas wszechświecie. Układanka zawiera 25 elementów umieszczonych w ozdobnej ramce, tworzącej wraz obrazkiem bardzo ładną i spójną graficznie całość. Po ułożeniu układanki chwyćcie swój układ słoneczny za ramki i powieście w widocznym miejscu swojego kosmodromu - niech zawsze wspiera Was przy identyfikacji poszczególnych elementów układu planetarnego. Acha, widzicie na obrazku dzielnego kosmonautę w skafandrze? Uściskajcie go od nas serdecznie i życzcie mu udanej misji!

Spiralne puzzle kosmos od Trefla

Szczególnej uwadze puzzlomaniaków polecamy kosmiczne puzzle z serii Spiral - to bardzo ciekawa i niestandardowa oferta zakręconych obrazów, których elementy po złożeniu tworzą spiralny kształt. Polecamy Wam przede wszystkim układankę przedstawiającą Układ Słoneczny, który utworzycie z aż 1040 elementów. Po skompletowaniu układanki oczy kosmicznej załogi ujrzą fascynujący obrazek o wymiarach 68x48 cm, który możecie oprawić w ramki i ozdobić nim swoje centrum lotów kosmicznych. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam, abyście na dobre wkręcili się w układanie puzzli. Bądźcie uważni i skupieni - dookoła Was krążą fascynujące ciała niebieskie. Przenieście się z Treflem do nowego wymiaru czasu i przestrzeni!