Memory dla dzieci

Przeszukaj katalog

Memory dla dzieci

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Quality Quidditch Supplies

special

Teraz tylko

94,99 zł 56,99 zł

Znaleziono 17 produktów

na stronę
 1. GRA - Memos classic&plus Ruch i dźwięk

  Memory dla dzieci 
  34,99 zł
 2. % Promocja

  Memos Classic&plus Zwierzęta i ich domki Rodzina Treflkiów

  Memory dla dzieci 
  Cena promocyjna 22,74 zł Regular Price 34,99 zł
 3. GRA - Memos classic&plus Świnka Peppa

  Memory dla dzieci 
  34,99 zł
 4. GRA - Memos Classic&plus Psi Patrol

  Memory dla dzieci 
  34,99 zł
 5. GRA - Memos classic&plus Urocze potworki

  Memory dla dzieci 
  34,99 zł
 6. GRA - Memos Classic&plus Logika

  Memory dla dzieci 
  34,99 zł
 7. % Promocja

  Gra Memos Maxi Bobaski i Miś

  Memory dla dzieci 
  Cena promocyjna 34,44 zł Regular Price 52,99 zł
 8. Gra dla dzieci Świnka Peppa Domino Peppa

  Memory dla dzieci 
  29,99 zł
 9. % Promocja

  Gra dla dzieci Mój pierwszy Memos Dobranoc, Trefliki na noc

  Memory dla dzieci 
  Cena promocyjna 20,99 zł Regular Price 27,99 zł
 10. Memos Frozen 2

  Memory dla dzieci 
  29,99 zł
 11. Gra dla dzieci Kicia Kocia Memos Kicia Kocia

  Memory dla dzieci 
  29,99 zł
 12. Gra dla dzieci Świnka Peppa Memos Peppa

  Memory dla dzieci 
  29,99 zł
 13. Gra dla dzieci Memos Psi Patrol

  Memory dla dzieci 
  29,99 zł

Znaleziono 17 produktów

na stronę

Jak ćwiczyć pamięć?

Ćwiczyć pamięć można poprzez wykonywanie różnych czynności. Zapamiętując otaczające nas numery jak na przykład numery rejestracyjne, czy liczby występujące na znakach drogowych wykonujemy pamięciowe zadania. Pamięć lubi być również wykorzystywana podczas nauki wierszy i rymowanek. Możesz również wykorzystywać różnego rodzaju techniki pamięciowe, ale czy nie lepszym sposobem będą gry?

Gry pamięciowe to przede wszystkim świetna zabawa i odrobina szczęścia pomieszana z rywalizacją. Zasady gry memory i domino z pewnością są świetnie wszystkim znane, ale nowe wersje tych klasyków mogą zaskoczyć Was i Wasze dzieci.

Kupujcie gry ze względu na zainteresowania i wiek dziecka, dzięki czemu mały odkrywca nie będzie się nudził. Zarówno proste gry planszowe jak i układanki czy memory to sprawdzone pomysły na prezent.

Gry Memory

Gry pamięciowe to świetna zabawa. Chyba każdy z Was zna reguły gry memory? Ale tak dla przypomnienia czym jest memory - gra dla dzieci i dorosłych, której celem jest dopasowanie wszystkich kart w pary. Szukaj pasujących do siebie par i ćwicz pamięć. Zapamiętaj obrazki kryjące się pod kartami i szukaj odpowiednich, zanim znajdzie je przeciwnik.

Wiek dziecka, który umożliwia sprawną grę i da wiele radości, określono na 3 lata. Natomiast młodsze dzieci też mogą ćwiczyć pamięć, grając w wersje przygotowane specjalne dla nich. Seria moja pierwsza gra - gry pamięciowe dla dzieci w wieku 2-3 lata z bohaterami serialu"Bobaski i Miś".

Domino dla dzieci

Gry pamięciowe to nie tylko memory! Domino także do nich należy! Gra niby stara jak świat, ale dzieci czerpią dużo radości ze wspólnych rozgrywek z rodzicami.

Gry takie jak domino składają się z płytek podzielonych na dwa pola, na których znajdują się oczka lub obrazki. Wersje gry dobiera się pod wiek dziecka, aby poziom trudności nie był zbyt wysoki, a malec się nie zniechęcał. Płytki muszą pasować do siebie liczbą oczek lub obrazkiem, jeżeli nie posiadasz takiej, musisz dobrać nową. Gier jak ta nie wygrywa się tylko szczęściem, chociaż jest ono potrzebne! Wygrywa ten, kto pozbędzie się wszystkich płytek.

Gier takich jak memory czy domino na świecie nie brakuje. Tyle wersji, serii, postaci, natomiast zasady nadal proste i przejrzyste. To często właśnie pierwsze gry, dzięki którym rozwija się pamięć, wyobraźnia, nauka kolorów i kształtów. Możesz grać razem z pociechą i umacniać więzi poprzez zabawę. Czy jest coś lepszego?

Wiek dziecka

Czy dzieci 0-5 lat mogą grać gry takie jak memory czy domino? Oczywiście!

Dzieci podczas dorastania zaczynają dość szybko się nudzić, a gdy gry stają się łatwiejsze, wtedy szukają nowych. Dlatego warto dostosować wiek dziecka do gier, w jakie mają grać. Możesz wybierać spośród wielu pozycji w sklepie Trefl, dlatego jesteśmy przekonani, że bez względu na wiek dziecka uda Ci się kupić gry, o jakich marzy.

Miłośnicy bajek - nadchodzimy!

Halo, czy są tu fani bajek i filmów animowanych? Kto uwielbia dzielne psiaki, odważne księżniczki, czy głośne świnki? Psi patrol w wersji gry memory? Oczywiście! Teraz Twoje dzieci razem z Marshallem, Skye, Chase i Rubble będą się świetnie bawić, a Ty możesz sobie pogratulować doskonałego wyboru.

Wiek dziecka - oczywiście, że o tym pomyśleliśmy! Młodsi uwielbiają bohaterów z bajek takich jak Kicia Kocia czy Świnka Peppa, dlatego bohaterowie tych seriali ozdabiają gry memory i domino.

Z kolei starsze dzieci, które chciałby mieć kolekcję gier z Elzą z Frozen czy Zygzakiem McQueen z Aut będą z pewnością również zadowolone.

Bądź kreatywny!

Nie skłamiemy, jeżeli powiemy, że w gry memory można grać na różne sposoby. Kojarzycie gry z serii Piotruś? Czy już jakiś pomysł Wam przyszedł do głowy? Wystarczy odrzucić jedną tabliczkę a resztę wykorzystać jak karty do Piotrusia - szukając pary u przeciwnika! Albo sprawić, że trudność gier będzie wzrastać, gdyż część tabliczek nie będzie miała pary.

Gry z serii domino przydadzą się do nauki liczenia. Zastąp cyfry w działaniach płytkami - nauka przez zabawę! Czy może być coś lepszego niż stworzenie gier z dodawania i odejmowania?

Domek z płytek? Proszę bardzo! Tak naprawdę ogranicza Was wyobraźnia i kreatywność! Z tych dwóch gier możecie stworzyć wiele innych, które Wasze dzieci pokochają!

Skorzystaj z oferty Trefl

Co wybierasz? Domino czy gra memory dla dzieci? Te serie gier to proste klasyki, które sami uwielbialiśmy w dzieciństwie.

W Trefl chcemy Ci pomóc wybrać odpowiednie gry! Zwróć uwagę na wiek dziecka i jego zainteresowania. W zależności od tego wybierz gry, które nie dość, że będą ciekawe dla malucha, to jeszcze będą atrakcyjne wizualnie.

Gier u nas dostatek, także każdy mały odkrywca lub fan seriali animowanych znajdzie idealne gry dla siebie.