Poradniki

Przeszukaj katalog

Poradniki

Oferta specjalna

Chatka w górach

special

Teraz tylko

89,99 zł 44,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę
 1. Nowość

  Poród rodzinny. Dla Niego

   
  44,99 zł
 2. Nowość
 3. Bestseller Bestseller

  Błękitny poród. Workbook.

   
  69,99 zł
 4. Bestseller Bestseller

  Błękitny poród. Masz ten wpływ.

   
  49,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Poradniki

W życiu zawsze warto mieć kogoś, do kogo można zwrócić się o poradę w razie potrzeby! Wierzymy, że większość z Was zgodzi się z naszą opinią w tym zakresie. Zwłaszcza, kiedy życie zmienia się w dynamicznym tempie, mogą znienacka dopadać nas wątpliwości, a wówczas pojawi się również psychiczny dyskomfort oraz egzystencjalny niepokój. To raczej normalne! Zdarza się, że w obliczu zachodzących zmian wpadamy w poczucie bezsilności i czasami bijemy głową w twardy mur… Tak, to faktycznie może być bardzo frustrujące! Pamiętajcie jednak, że nigdy nie jesteście sami – w problematycznych momentach swojego życia możecie liczyć na wsparcie bliskich osób, odwołać się do czyjejś mądrości lub zwyczajnie w świecie skorzystać z doświadczenia specjalistów!

Będziemy rodzicami! Pomóżcie, co robić?

Przede wszystkim zacznijcie od tego, aby nie wpadać w panikę, zrelaksować się i sięgnąć po wartościowe poradniki z cennymi wskazówkami. Pamiętajcie, że nie ma w życiu sytuacji, na które nie macie wpływu. Wręcz przeciwnie, macie wpływ i powinniście sobie to uświadomić! Wsparcia merytorycznego w tym zakresie udzielą Wam Krzysztof Minge oraz Beata Meinguer-Jedlińska, która jest coachem okołoporodowym i pomysłodawczynią idei Błękitnego Porodu. To właśnie od osób z dużym doświadczeniem uzyskacie niezbędne porady, aby właściwie przygotować się do rodzinnego porodu oraz okresu macierzyństwa i tacierzyństwa. Oni zdradzą Wam w szczegółach, co robić i jak należy robić! 

Będę mamą! Będę tatą! Czy dam radę?

Oczywiście, że tak! Nie mamy w tym zakresie żadnych wątpliwości. Dacie radę! Nauczcie się osiągać stan głębokiego relaksu, przygotujcie się dobrze na poród dziecka, wspierajcie się emocjonalnie, a potem spokojnie zajmiecie się wychowywaniem nowonarodzonej pociechy! Sięgnijcie po pomocny Workbook, który jest praktycznym rozwinięciem problemów omówionych w poradniku Błękitny Poród. Masz ten wpływ. Dzięki realizacji ćwiczeń poznacie tajniki skutecznej relaksacji, nauczycie się właściwie posługiwać oddechem, a przede wszystkim posiądziecie wiedzę z zakresu rozluźniania swojego ciała. Stosujcie użyteczne wskazówki z poradników, a przestaniecie obawiać się porodu i stawiania pierwszych kroków w nowej roli społecznej - jako rodzica! Bądźcie pełni wiary we własne siły i możliwości, niezależnie od okoliczności. Wiedza zgromadzona w poradnikach będzie Waszym solidnym sojusznikiem!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).