Poradniki

Przeszukaj katalog

Poradniki

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Chatka Hagrida

special

Teraz tylko

109,99 zł 65,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Poradniki

W życiu zawsze warto mieć kogoś, do kogo można zwrócić się o poradę w razie potrzeby! Wierzymy, że większość z Was zgodzi się z naszą opinią w tym zakresie. Zwłaszcza, kiedy życie zmienia się w dynamicznym tempie, mogą znienacka dopadać nas wątpliwości, a wówczas pojawi się również psychiczny dyskomfort oraz egzystencjalny niepokój. To raczej normalne! Zdarza się, że w obliczu zachodzących zmian wpadamy w poczucie bezsilności i czasami bijemy głową w twardy mur… Tak, to faktycznie może być bardzo frustrujące! Pamiętajcie jednak, że nigdy nie jesteście sami – w problematycznych momentach swojego życia możecie liczyć na wsparcie bliskich osób, odwołać się do czyjejś mądrości lub zwyczajnie w świecie skorzystać z doświadczenia specjalistów!

Będziemy rodzicami! Pomóżcie, co robić?

Przede wszystkim zacznijcie od tego, aby nie wpadać w panikę, zrelaksować się i sięgnąć po wartościowe poradniki z cennymi wskazówkami. Pamiętajcie, że nie ma w życiu sytuacji, na które nie macie wpływu. Wręcz przeciwnie, macie wpływ i powinniście sobie to uświadomić! Wsparcia merytorycznego w tym zakresie udzielą Wam Krzysztof Minge oraz Beata Meinguer-Jedlińska, która jest coachem okołoporodowym i pomysłodawczynią idei Błękitnego Porodu. To właśnie od osób z dużym doświadczeniem uzyskacie niezbędne porady, aby właściwie przygotować się do rodzinnego porodu oraz okresu macierzyństwa i tacierzyństwa. Oni zdradzą Wam w szczegółach, co robić i jak należy robić! 

Będę mamą! Będę tatą! Czy dam radę?

Oczywiście, że tak! Nie mamy w tym zakresie żadnych wątpliwości. Dacie radę! Nauczcie się osiągać stan głębokiego relaksu, przygotujcie się dobrze na poród dziecka, wspierajcie się emocjonalnie, a potem spokojnie zajmiecie się wychowywaniem nowonarodzonej pociechy! Sięgnijcie po pomocny Workbook, który jest praktycznym rozwinięciem problemów omówionych w poradniku Błękitny Poród. Masz ten wpływ. Dzięki realizacji ćwiczeń poznacie tajniki skutecznej relaksacji, nauczycie się właściwie posługiwać oddechem, a przede wszystkim posiądziecie wiedzę z zakresu rozluźniania swojego ciała. Stosujcie użyteczne wskazówki z poradników, a przestaniecie obawiać się porodu i stawiania pierwszych kroków w nowej roli społecznej - jako rodzica! Bądźcie pełni wiary we własne siły i możliwości, niezależnie od okoliczności. Wiedza zgromadzona w poradnikach będzie Waszym solidnym sojusznikiem!