Piłki dla dzieci

Przeszukaj katalog

Piłki dla dzieci

Oferta specjalna

Kolorowy świat Disney

special

Teraz tylko

36,99 zł 22,19 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. NOWOŚĆ

  Piłka Koci Domek Gabi 14 cm Przyjęcie

  Piłki dla dzieci 
  7,99 zł
 2. NOWOŚĆ

  Piłka Psi Patrol 23 cm Ekpia

  Piłki dla dzieci 
  12,99 zł
 3. NOWOŚĆ

  Piłka Psi Patrol 14 cm Chase & Marshall

  Piłki dla dzieci 
  7,99 zł
 4. NOWOŚĆ

  Piłka Koci Domek Gabi 23 cm Słodycze

  Piłki dla dzieci 
  12,99 zł
 5. NOWOŚĆ

  Piłka Park Jurajski 23 cm Blue

  Piłki dla dzieci 
  12,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Sport to zdrowie!

Aktywne spędzanie czasu z dziećmi to podstawa! Ruch poprawia rozwój fizyczny i koordynację ruchową dziecka. Zabawy na świeżym powietrzu to świetna sprawa, dlatego buduj zdrowe nawyki swoich pociech od najmłodszych lat. Co w tym może pomóc? Zabawka, którą można odbijać, kopać, czy podrzucać. Oczywiście chodzi o piłkę!

Piłka to zabawka, którą powinno mieć każde dziecko. Zabawa piłką wiąże się z mnóstwem radości, a jednocześnie wysiłkiem, który pozytywnie wpłynie na zdrowie Twojego dziecka. Dzięki zabawkom do używania na świeżym powietrzu dzieci chętniej spędzają czas na podwórku, nawiązują relacje z innymi małymi odkrywcami i nabierają pewności siebie. Przekonaj się, że piłki dla dzieci nie służą tylko do kopania!

Na zewnątrz i wewnątrz

Piłki dla dzieci to zabawka, którą można się bawić praktycznie wszędzie. Wspólne wakacje nad morzem? Zabawa piłką z pewnością umili każdy wypad nad wodę. Piłki można użyć jako zabawki do pływania, albo odbijania. Zabawa w basenie czy skakanie z piłką do wody to też świetna sprawa. Dodatkowo jest tyle zabaw, w których piłki gumowe dla dzieci są niezastąpione, że nawet nie umiemy ich zliczyć. Może wymyślicie własną grę?

Różnorodność wzorów

Wielką wyobraźnię kształtują między innymi gry z kolorowymi, pięknymi zabawkami. Ciekawa i żywa kolorystyka naszych piłeczek wspomaga dziecięcą wrażliwość artystyczną i pomaga w rozwoju wyobraźni. W końcu dzieci kochają kolory! Macie swoich ulubionych bohaterów filmowych? Wiemy, że macie, dlatego nasze piłki dla dzieci ozdobione są Waszymi ukochanymi postaciami z filmów i seriali! Zabawa z Marshallem i Skye z Psiego Patrolu to naprawdę niesamowita sprawa! Albo piłki dla dzieci z Zygzakiem McQueen z Aut, jeszcze chętniej będą używane do gier i zabaw przez małych fanów animacji.

Trefl - lekarstwo na nudę

Jak dużo można mieć piłek? Ile tylko chcecie! Im więcej, tym więcej możliwości do zabawy i wymyślania jeszcze bardziej kreatywnych gier. Nie ma gorszej rzeczy niż nuda - odbiera dobry humor i smuci każdego małego poszukiwacza przygód. Oferta sklepu Trefl pomoże, aby zrealizować doskonały plan na pozbycie się nudy! Sprawdź ją koniecznie!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite