Piłki dla dzieci

Przeszukaj katalog

Piłki dla dzieci

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Quality Quidditch Supplies

special

Teraz tylko

94,99 zł 56,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Piłka Koci Domek Gabi 14 cm Przyjęcie

  Piłki dla dzieci 
  7,99 zł
 2. ☆ Nowość

  Piłka Psi Patrol 23 cm Ekpia

  Piłki dla dzieci 
  12,99 zł
 3. ☆ Nowość

  Piłka Psi Patrol 14 cm Chase & Marshall

  Piłki dla dzieci 
  7,99 zł
 4. ☆ Nowość

  Piłka Koci Domek Gabi 23 cm Słodycze

  Piłki dla dzieci 
  12,99 zł
 5. ☆ Nowość

  Piłka Park Jurajski 23 cm Blue

  Piłki dla dzieci 
  12,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Sport to zdrowie!

Aktywne spędzanie czasu z dziećmi to podstawa! Ruch poprawia rozwój fizyczny i koordynację ruchową dziecka. Zabawy na świeżym powietrzu to świetna sprawa, dlatego buduj zdrowe nawyki swoich pociech od najmłodszych lat. Co w tym może pomóc? Zabawka, którą można odbijać, kopać, czy podrzucać. Oczywiście chodzi o piłkę!

Piłka to zabawka, którą powinno mieć każde dziecko. Zabawa piłką wiąże się z mnóstwem radości, a jednocześnie wysiłkiem, który pozytywnie wpłynie na zdrowie Twojego dziecka. Dzięki zabawkom do używania na świeżym powietrzu dzieci chętniej spędzają czas na podwórku, nawiązują relacje z innymi małymi odkrywcami i nabierają pewności siebie. Przekonaj się, że piłki dla dzieci nie służą tylko do kopania!

Na zewnątrz i wewnątrz

Piłki dla dzieci to zabawka, którą można się bawić praktycznie wszędzie. Wspólne wakacje nad morzem? Zabawa piłką z pewnością umili każdy wypad nad wodę. Piłki można użyć jako zabawki do pływania, albo odbijania. Zabawa w basenie czy skakanie z piłką do wody to też świetna sprawa. Dodatkowo jest tyle zabaw, w których piłki gumowe dla dzieci są niezastąpione, że nawet nie umiemy ich zliczyć. Może wymyślicie własną grę?

Różnorodność wzorów

Wielką wyobraźnię kształtują między innymi gry z kolorowymi, pięknymi zabawkami. Ciekawa i żywa kolorystyka naszych piłeczek wspomaga dziecięcą wrażliwość artystyczną i pomaga w rozwoju wyobraźni. W końcu dzieci kochają kolory! Macie swoich ulubionych bohaterów filmowych? Wiemy, że macie, dlatego nasze piłki dla dzieci ozdobione są Waszymi ukochanymi postaciami z filmów i seriali! Zabawa z Marshallem i Skye z Psiego Patrolu to naprawdę niesamowita sprawa! Albo piłki dla dzieci z Zygzakiem McQueen z Aut, jeszcze chętniej będą używane do gier i zabaw przez małych fanów animacji.

Trefl - lekarstwo na nudę

Jak dużo można mieć piłek? Ile tylko chcecie! Im więcej, tym więcej możliwości do zabawy i wymyślania jeszcze bardziej kreatywnych gier. Nie ma gorszej rzeczy niż nuda - odbiera dobry humor i smuci każdego małego poszukiwacza przygód. Oferta sklepu Trefl pomoże, aby zrealizować doskonały plan na pozbycie się nudy! Sprawdź ją koniecznie!