Instrumenty drewniane

Przeszukaj katalog

Instrumenty drewniane

Oferta specjalna

Kolorowe klocki z Rodziną Trelików

special

Teraz tylko

69,99 zł 48,99 zł

Znaleziono 1 produkt

na stronę
  1. Do re mi- jak to brzmi?

    Drewniane zabawki 
    29,99 zł

Znaleziono 1 produkt

na stronę

Instrumenty muzyczne drewniane

Twoje dziecko ma już swoją ulubioną piosenkę? Teraz nie tylko ją zaśpiewa, ale też może zagrać na rozmaitych instrumentach. Zabawka muzyczna z drewna może być pierwszym i ulubionym instrumentem malucha. Produkty zachwycają wyjątkową trwałością i estetyką. Wyróżniają się też jakością oraz bezpieczeństwem. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę pozycji z tej kategorii. Sprawdź Tęczowy Ksylofon, Gitara Czerwony Płomień czy Delux Biały Fortepian. Duża różnorodność instrumentów w Twoim domu pozwoli utworzyć rodzinną orkiestrę muzyczną!

W krainie dziecięcych dźwięków

W dziecięcym świecie nie może zabraknąć czasu na muzykę. Dzieci, które grają na instrumentach osiągają lepsze wyniki i są lepiej zmotywowane do nauki. Są też bardziej zrównoważone i komunikatywne. Muzyka wpływa pozytywnie na rozwój mózgu malucha. Dzieci zaprzyjaźnione z dźwiękami są bardziej kreatywne i żywiołowe. Taniec, śpiew i dziecięca gra na instrumentach daje dużo prawdziwej radości i wyzwala wiele pozytywnych emocji. Rodzicowi, któremu zależy na muzycznym rozwoju dziecka polecamy sprezentować wysokiej jakości muzyczne narzędzie. Twoja pociecha zakocha się w nim od pierwszego spojrzenia! Natomiast dla prawdziwych maluszków polecamy produkty takie jak Rytmiczny Tamburyn czy Do re mi – jak to brzmi?. Są przeznaczone dla dzieci już od 1 roku życia.

Naucz się grać na gitarze!

Czy mamy tu wielbicieli gitar? Żeby zostać prawdziwym mistrzem tego instrumentu, nie trzeba być dorosłym. Jeśli widzisz, że to właśnie gitara najbardziej przykuwa uwagę Twojej pociechy, spraw jej prezent o jakim marzy. W naszym sklepie znajdziesz instrumenty przeznaczone dla najmłodszych, np. 6 w 1 Muzyczny Twórca. Gitara, która zachwyca swoją wielofunkcyjnością, gwarantuje niekończącą się zabawę na długi czas. Dla tych nieco starszych proponujemy produkt Gitara Błękitna Laguna. Zabawka drewniana od marki Hape to połączenie klasycznej gitary oraz ukulele. Jej wytrzymałość i staranne wykonanie dadzą warunki na lata ćwiczeń. Zobacz też inne propozycje drewnianych zabawek w naszym sklepie internetowym!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).