Książki Rodzina Treflików

Przeszukaj katalog

Książki Rodzina Treflików

Oferta specjalna

Brick Trick Twierdza

special

Teraz tylko

84,99 zł 67,99 zł

Znaleziono 31 produktów

Strona
na stronę
 1. Pora do żłobka

   
  29,99 zł
 2. Pora do przedszkola

   
  29,99 zł
 3. Dokąd tupta nocą zwierz

   
  36,99 zł
 4. Pralka. Bobaski i Miś

   
  19,99 zł
 5. Kuchenka. Bobaski i Miś

   
  19,99 zł
 6. Jesienne grzybobranie

   
  29,99 zł
 7. Superzielona misja Treflika. Koloruję i zgaduję. Dinozaury

  Książki Rodzina Treflików 
  5,99 zł
 8. Frajdochwile z Rodziną Treflików. Krzyżówki i łamigłówki

  Książki Rodzina Treflików 
  5,99 zł

Znaleziono 31 produktów

Strona
na stronę

Książka – Prezent Idealny

Jeżeli nurtuje Was myśl, co kupić dla najmłodszego odkrywcy to Trefl przychodzi z pomocą. Świat malucha to przygoda. Maluch uwielbia odkrywać świat, a przygodę tę możesz zdecydowanie mu ułatwić. Odłóż na chwilę telefon, oderwij się od Internetu, czy oglądania telewizji i spędź czas ze swoim maluchem, czytając mu książeczki.

Dlaczego książeczki?

Książeczki rozwijają dziecięcą wyobraźnię, kształtują kreatywność i pomagają w nauce. Nowy kolor, nowy kształt, pory dnia, dużo informacji na temat zwierząt czy roślin - tak, tego Twój maluch nauczy się właśnie z pierwszych swoich książek od przyjaznych Treflików.

Czas na Sen

Książka to świetny towarzysz podczas zasypiania. Zabawy zawarte w Treflikowych książeczkach i pomysły na zmiany wieczornych czynności w dobrą zabawę znajdziecie w serii Dobranoc Trefliki na Noc. Dzięki tym wesołym książeczkom, zanim maluch pójdzie spać, czeka go prawdziwa przygoda, której historię dzieci mogą stworzyć same. Usiądź w wygodnej pozycji i czytaj razem z pociechą! Zobaczysz potem, ile radości i zabawy daje właśnie wspólne spędzanie czasu razem z maluchem.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).