Książki Rodzina Treflików

Przeszukaj katalog

Książki Rodzina Treflików

Oferta specjalna

Hello Morning

special

Teraz tylko

49,99 zł 39,99 zł

Znaleziono 18 produktów

na stronę

Znaleziono 18 produktów

na stronę

Książka – Prezent Idealny

Jeżeli nurtuje Was myśl, co kupić dla najmłodszego odkrywcy to Trefl przychodzi z pomocą. Świat malucha to przygoda. Maluch uwielbia odkrywać świat, a przygodę tę możesz zdecydowanie mu ułatwić. Odłóż na chwilę telefon, oderwij się od Internetu, czy oglądania telewizji i spędź czas ze swoim maluchem, czytając mu książeczki.

Dlaczego książeczki?

Książeczki rozwijają dziecięcą wyobraźnię, kształtują kreatywność i pomagają w nauce. Nowy kolor, nowy kształt, pory dnia, dużo informacji na temat zwierząt czy roślin - tak, tego Twój maluch nauczy się właśnie z pierwszych swoich książek od przyjaznych Treflików.

Czas na Sen

Książka to świetny towarzysz podczas zasypiania. Zabawy zawarte w Treflikowych książeczkach i pomysły na zmiany wieczornych czynności w dobrą zabawę znajdziecie w serii Dobranoc Trefliki na Noc. Dzięki tym wesołym książeczkom, zanim maluch pójdzie spać, czeka go prawdziwa przygoda, której historię dzieci mogą stworzyć same. Usiądź w wygodnej pozycji i czytaj razem z pociechą! Zobaczysz potem, ile radości i zabawy daje właśnie wspólne spędzanie czasu razem z maluchem.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).