Puzzle obrazy

Przeszukaj katalog

Puzzle obrazy

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Flourish and Blotts

special

Teraz tylko

94,99 zł 75,99 zł

Znaleziono 19 produktów

na stronę
 1. Nowość

  Nocne marki

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 2. Narodziny Wenus, Sandro Botticelli

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 3. Dama z kotem

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 4. Gwiaździsta noc

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 5. Pocałunek

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 6. Dźwięki muzyki

  Puzzle dla dorosłych 
  43,99 zł
 7. Mała baletnica

  Puzzle dla dorosłych 
  27,99 zł
 8. Przyjaciółka smoków

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 9. Tropikalne wakacje

  Puzzle dla dorosłych 
  Cena promocyjna 25,59 zł Regular Price 43,99 zł
 10. Sielskie życie

  Puzzle dla dorosłych 
  43,99 zł
 11. Mona Lisa

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 12. Dziewczyna z perłą

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 13. Wielka fala w Kanagawie

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 14. Śniadanie wioślarzy

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 15. Niebieski bukiet

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 16. Mona Lisa i kot Mruczek

  Puzzle dla dorosłych 
  27,99 zł
 17. Słoneczniki

  Puzzle dla dorosłych 
  27,99 zł
 18. W centrum uwagi

  Puzzle dla dorosłych 
  27,99 zł
 19. Sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej

  Puzzle dla dorosłych 
  99,99 zł

Znaleziono 19 produktów

na stronę

Puzzle - obrazy - sztuka w Twoim domu

Mamy przyjemność zaprezentować Wam szczególną kategorię puzzli w naszej ofercie, a mianowicie obrazki, które prezentują inne... obrazy! Może brzmi nieco przewrotnie, może nawet odrobinę niedorzecznie, ale już wyjaśniamy, o co dokładnie chodzi. No więc... chodzi o fakt, że motywem przewodnim w tej kategorii układanek jest malarstwo, dzieła znanych malarzy, fantazyjne wizje artystów, martwa natura.

Być może osobiście nigdy nie malowaliście obrazów i nie zdarzyło się, aby spod Waszego pędzla wyszło jakieś dzieło sztuki. Być może nawet nie podejrzewacie się o to, że Wasz artystyczny talent istnieje i nie macie przekonania, że rozkwit Waszego malarskiego geniuszu należy niezwłocznie oznajmić światu, ale nie wszystko jednak jest stracone! Zamknijcie na chwilę oczy, wyobraźcie sobie proces twórczy i w myślach zacznijcie malować... Nie potrzebujecie wcale farb i sztalugi, pomocne w akcie twórczym będą Treflowe układanki. Zamiast pędzli, weźcie w dłonie nasze puzzle! Obrazy znanych malarzy macie na wyciągnięcie ręki!

Puzzle prezentujące światowe dzieła malarstwa

Któż z Was nie słyszał o dziele Mona Lisa słynnego artysty Leonarda da Vinci? Wierzymy, że dobrze znacie ten obraz Leonarda, a dzisiaj własnoręcznie możecie go ułożyć z 1000 elementów. Alternatywnie postarajcie się odtworzyć obraz olejny Gustava Klimta zatytułowany Pocałunek. Potrzebujecie tylko 1000 elementów, aby ponownie para kochanków mogła zatracić się w miłosnym objęciu. A wieczorem, kiedy na niebie zagości już spokojna, Gwiaździsta noc, możecie z 1000 elementów ułożyć wspaniały obraz autorstwa Vincenta van Gogha. Na Waszą uwagę zasługuje także Dziewczyna z perłą autorstwa niderlandzkiego malarza Johanessa Vermeera Trefl puzzle - malarstwo w pięknym wydaniu!

Puzzle kolorowe niczym bukiet kwiatów...

Często spotykanym motywem twórczości są kwiaty. Malarstwo jako jedna z gałęzi sztuk plastycznych, wręcz uwielbia prezentować motywy kwiatowe na płótnach artystów. Niech za przykład posłużą tylko słynne Słoneczniki Vincenta van Gogha. Wśród naszych puzzli również odnajdziecie przykłady wielobarwnych, kwiecistych układanek. Mamy w swojej ofercie również Słoneczniki - puzzle 500 elementów, ale zachęcamy Was również do ułożenia puzzli Niebieski bukiet lub Kwiaty o poranku - to z kolei piękne zestawy liczące po 1000 elementów. Jeśli szukacie jeszcze większych wyzwań, ułóżcie Kwiaty w wazonach - w tym zestawie znajdziecie aż 1500 kwiecistych elementów.

Malarstwo z przymrużeniem oka...

Jest wiele przykładów słynnych dzieł sztuki, które doczekały się wersji naśladowczych, ale często w bardziej żartobliwej formule. Wśród naszych układanek również znajdziecie takie przykłady - możecie wypróbować puzzle 500 elementów, których motyw przewodni nawiązuje do twórczości Leonarda da Vinci, lecz tym razem skompletujecie zabawną w zamyśle wersję Mona Lisy i...kota Mruczka. Nie mamy pewności czy włoski artysta lubił koty, ale wierzymy, że układanka w tej formule przypadnie Wam do gustu. Możecie również spróbować ułożyć inne dzieło tego renesansowego artysty - chodzi o obraz Dama z gronostajem, który zwyczajowo określa się mianem Dama z łasiczką. Jednak w przypadku tej układanki liczącej 1000 elementów, nie doszukujcie się na kompletowanym obrazie wizerunku gronostaja czy łasiczki, bo to Dama z kotem. Można jedynie przypuszczać, że tym razem mamy do czynienia z dostojnie prezentującym się kuzynem Mruczka, a pewne jest, że da Vinci go nie znał...

Wyimaginowany świat skrywany w obrazach...

Zwróćcie uwagę również na piękne zestawy puzzli, które urzekają swoją magiczną aurą. Spróbujcie, chociażby ułożyć puzzle 1000 elementów Magiczny wszechświat, które prezentują tajemniczą kobietę w towarzystwie jednorożca lub sięgnijcie po Przyjaciółkę smoków - tym razem na obrazku odkryjecie kobietę o wyjątkowo hipnotyzującym spojrzeniu, która w swych dłoniach skrywa postać małego smoka.

Miejsca uwiecznione na obrazach...

Jeśli jesteście puzzlomaniakami, którzy uwielbiają przyrodę i spokojne miejsca poza miastem, to polecamy Wam układankę Sielskie życie - w tym urokliwym miejscu zdecydowanie życie toczy się ciekawie, acz nieco leniwie. Skompletowanie tego zestawu puzzli z 2000 elementów zajmie Wam na tyle czasu, że z pewnością zaznacie spokoju ducha i relaksu. Miłośnikom miejskich spacerów polecamy z kolei nieco mniejszy zestaw puzzli, składający się z 1500 elementów, prezentujący barwne uliczki zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Kanału Amsterdamskiego. A na zwieńczenie naszej prezentacji polecamy Wam puzzlowy majstersztyk, który złożycie z aż 6000 elementów! Jeśli nigdy nie widzieliście tego dzieła na własne oczy, koniecznie ułóżcie Sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej z freskami Michała Anioła. Życzymy skompletowania niezapomnianych wrażeń!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).