Puzzle statki

Przeszukaj katalog

Puzzle statki

Oferta specjalna

Trefliki poznają: Pory roku

special

Teraz tylko

19,99 zł 11,99 zł

Znaleziono 3 produktów

na stronę
 1. -20% z kodem KOBIETA20

  Puzzle 1000 el. Rejs

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł
 2. -20% z kodem KOBIETA20

  Puzzle 500 el. Żaglowiec na tle Chicago

  Puzzle dla dorosłych 
  27,99 zł
 3. -20% z kodem KOBIETA20

  Puzzle 1000 el. Titanic

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł

Znaleziono 3 produktów

na stronę

Puzzle - statek

Witajcie w Treflowej kategorii układanek dla nieustraszonych puzzlomaniaków, którzy ciągle poszukują przygód i ciekawych wyzwań. Fanom puzzli, którym niestraszne są sztormowe pogody i uwielbiają uczucie porywistego wiatru we włosach polecamy Treflowe puzzle prezentujące... statki! Tak, tak, z myślą o morskich obieżyświatach stworzyliśmy specjalną serię produktów prezentujących majestatyczne żaglowce i dobrze rozpoznawalny, legendarny prom pasażerski Titanic! Gdy sięgnięcie po którąkolwiek z naszych tematycznych układanek, poczujecie się jak prawdziwy kapitan żeglugi wielkiej za sterami swojej ukochanej łajby. Czy jesteście gotowi wyruszyć w kolejną przygodę? Świetnie! Skompletujcie swoją załogę. Wszyscy zameldować się na pokładzie! Uwolnić liny cumownicze i przygotować się do postawienia wszystkich żagli! Wychodzimy z macierzystego portu i... cała naprzód!

Wspólnie z nami przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Pomogą Wam w tym atrakcyjne puzzle Trefl, które produkujemy w fabryce na polskim wybrzeżu, w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego. To świetna baza wypadowa, dlatego właśnie stąd puzzle Trefl płyną wprost do Waszych rodzimych portów! Każdy puzzlowy statek wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, a puzzle pokrywamy ekologicznymi farbami spożywczymi, dzięki czemu niestraszne im wysokie fale i morska piana. Wysokie nasycenie kolorów oraz użycie kalandrowanego papieru, który odpowiednio odbija promienie światła, zapewnia wysokie bezpieczeństwo i komfort przy kompletowaniu układanek i żeglowaniu po oceanicznych bezkresach. Odkryjcie nasze morskie puzzle!

Opłyńcie cały glob...

Przed Wami kolejna, ciekawa Morska podróż - puzzle składające się z aż 500 elementów, które prezentują żaglowiec płynący po wzburzonych wodach w towarzystwie bliźniaczo podobnego okrętu. Wyobraźcie sobie, że bierzecie udział w wyprawie zorganizowanej przez Ferdynanda Magellana. To dopiero dobrze zapowiadająca się przygoda, nieprawdaż? Ten portugalski żeglarz i odkrywca ponad 500 lat temu zorganizował pierwszą wyprawę dookoła świata, która trwała blisko trzy lata. Wygląda więc na to, że spędzicie trochę czasu w tej ekscytującej podróży! Po skompletowaniu układanki wprost z bocianiego gniazda wypatrzycie piękny obrazek o wymiarach 48x34 cm, którym możecie udekorować swoją kajutę. Jesteście gotowi na widoki zapierające dech w piersi? Nie zawiedziecie się. Płyńcie przed siebie i niech świat stoi przed Wami otworem. Przygodo trwaj!

Na bezpiecznych wodach...

Jeśli przeraża Was wizja długiej podróży po bezkresnym oceanie, spróbujcie żeglugi po spokojniejszych akwenach. Sięgnijcie po układankę składającą się z 500 elementów Żaglowiec na tle Chicago - po jej skompletowaniu przeniesiecie się z załogą na statek odbywający właśnie rejs po wodach Jeziora Michigan. Zapewniamy, że nie będziecie się nudzić, to jezioro ma blisko 500 km długości i aż 2633 km linii brzegowej, a w tle będziecie mogli podziwiać m.in. architektoniczną zabudowę Chicago - trzeciego pod względem wielkości i zaludnienia miasta w USA. Gotowy obrazek o wymiarach 48x34cm możecie oprawić w estetyczne ramy i zawiesić w swoim pokoju obok innych układanek upamiętniających Wasze wyprawy.

Po bezkresnym oceanie...

Jeśli puzzle 500 elementów to zbyt małe wyzwanie podróżnicze, to wybierzcie Rejs - to nieco trudniejsza układanka składająca się z aż 1000 części. Tym razem opuścicie akwen Jeziora Michigan i będziecie żeglować po spokojnych wodach oceanu. Piękny trzymasztowy statek poniesie Was na swoim pokładzie gdziekolwiek sobie zamarzycie. Puśćcie wodze fantazji, a nasze puzzle pomogą Wam spełniać Wasze podróżnicze marzenia!

Titanic - piękny transatlantyk!

Młodzi fani układanek mogą nie kojarzyć faktów historycznych, ale dorośli puzzlomaniacy potwierdzą, że Titanic to klasyka gatunku. Ten ogromny statek nie dość, że zapisał się dramatycznie na kartach historii, to pozostawił wiele śladów w książkowych fabułach i na filmowym ekranie. Trefl również o nim pamięta, dlatego ten brytyjski transatlantyk znalazł zasłużone miejsce w kategorii puzzli poświęconych przygodom morskim i oceanicznym. Po skompletowaniu otrzymacie puzzlowy statek o wymiarach 68x48 cm. Będziecie mieli możliwość podziwiania w całej okazałości Titanica, który kwietniowej nocy 1912 r., podczas swojego dziewiczego rejsu z Southampton w Wielkiej Brytanii do Nowego Jorku w USA, zderzył się z górą lodową z feralnym skutkiem. Statek Titanic niestety zatonął zabierając ze sobą w oceaniczne odmęty znaczną częścią podróżujących nim osób. Oddajemy w Wasze rękę piękną, majestatyczną pamiątkę tamtego tragicznego wydarzenia. Zabierajcie się za układanie!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite