Książki

Przeszukaj katalog

Książki

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł

Znaleziono 208 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Książka Wonka

   
  39,99 zł
 2. Książka ABECADŁO

   
  44,99 zł
 3. Książka Jesteś w 25% bananem

   
  39,99 zł
 4. Książka BFG

   
  36,99 zł
 5. Książka Nigdy nie dorastaj!

   
  36,99 zł
 6. Workbook, Błękitny poród

   
  69,99 zł
 7. Książka Pralka Bobaski i Miś

   
  19,99 zł
 8. Książka Jesienne grzybobranie

   
  29,99 zł
 9. ☆ Nowość
 10. ☆ Nowość
 11. ☆ Nowość

  Książka Rodzinne rymowanki

   
  Cena promocyjna 34,39 zł Regular Price 40,94 zł

Znaleziono 208 produktów

na stronę

Dlaczego warto czytać książki?

Czytanie to nie tylko rozrywka i mile spędzony czas. To też wiele pozytywnych wartości, które są dostarczane dzieciom i dorosłym. Czytanie redukuje uczucie stresu, które w dzisiejszych czasach towarzyszy nam bardzo często. Ponadto, kiedy do zapamiętania jest wielu bohaterów, historii i wątków, ćwiczona jest pamięć odbiorcy. Postaci mogą być też doskonałym źródłem inspiracji w życiu. Bohaterowie negatywni i pozytywni uczą, co jest dobre, a czego lepiej się wystrzegać. Oddanie się lekturze rozwija naszą wyobraźnię, stymuluje mózg, poprawia skupienie i koncentrację. Wzrokowy kontakt z wieloma słowami i zdaniami poszerza zasób słów. Dzięki temu błędy ortograficzne czy interpunkcyjne zdarzają się coraz rzadziej. Jeszcze zastanawiacie się, czy książki to dobry pomysł? Sprawdźcie nasze pozycje, w kategoriach dla dzieci i dla dorosłych i wybierzcie coś dla siebie!

Edukacyjne tytuły dla dzieci w różnym wieku

Różne etapy w życiu rządzą się swoimi prawami oraz potrzebami. Każdemu rodzicowi zależy na tym, żeby dziecko ucieszyło się na widok książki, ale też wyniosło z niej jak najwięcej wiedzy potrzebnej w życiu. Wybranie dobrej książki z literatury dziecięcej nie jest więc tak łatwą sprawą, kiedy na półkach ugina się szeroka oferta asortymentu wszelakiego rodzaju. Co zatem wybrać? Dla maluszków od 1 roku życia polecamy sensoryczne zabawy z książeczką Małe widu, małe słychu. To pozycja wspierająca rozwój integracji sensorycznej u najmłodszych pociech. Pomaga poznawać świat, wykorzystując do tego wszystkie 7 zmysłów. Dla starszych dzieci powyżej 3 roku życia stworzyliśmy serię edukacyjną, wśród której znajduje się pozycja Nos. Trefliki i dobre nawyki, która uczy malucha jak polubić podstawowe czynności takie jak wysmarkiwanie nosa, oczyszczanie czy inhalacje. Pozostałe książeczki z tej serii uczą też dobrych nawyków w toalecie i dotyczących małych, zdrowych zębów. Wśród książek dla 5 latka znajdziecie między innymi Matyldę czy Charlie i wielka szklana winda. Wspaniałe książki autorstwa Roalda Dahla. To kolejne pozycje obowiązkowe z kontynuacji bestsellerowej książki Charliego i fabryki czekolady w nowym, znakomitym przekładzie Michała Rusinka. Wybierzcie sami najlepszą pozycję dla swojej pociechy!

Jakie książki dla przyszłych rodziców?

Nie tylko dzieci potrzebują edukacyjnej dawki książkowej wiedzy. Dorośli, szczególnie w wyjątkowym czasie, jakim jest zbliżający się poród, mogą też potrzebować rzetelnych informacji i dobrej literatury dotyczącej tego wyjątkowego okresu w życiu i samego momentu narodzin nowego członka rodziny. Ciąża to zupełna rewolucja. Nie tylko dla kobiety, także mężczyznom towarzyszą silne emocje oraz zmiany. Jeśli ten chaos powoduje w Was potrzebę przeżycia porodu razem, przeczytajcie Poród Rodzinny. Dla Niej, Poród Rodzinny. Dla Niego lub kupcie zestaw, który zawiera cenne informacje dla obojga. Książki dostarczą odpowiedzi na pytania jak przygotować się do tego doświadczenia, aby dostarczyć sobie wielu pozytywnych przeżyć. Tłumaczą potrzeby partnerów, tematy do rozmów oraz rozwiązują wszelkie wątpliwości przyszłych rodziców. Polecamy tę wartościową pozycję, którą znajdziecie w naszym sklepie internetowym lub... małej księgarni internetowej :)

Bestsellery - popularne książki dla dzieci i dorosłych

Lubicie pewniaki? Sprawdźcie kategorię z najpopularniejszymi tytułami książkowymi. Idę lulu, to pa, pa! to wieczorny słownik malucha i kolejna okazja do wspaniałej edukacyjnej zabawy. Ta książeczka ma ponad 100 stron, na których znajdują się obrazki, którym towarzyszą im łatwe wyrazy dźwiękonaśladowcze. Dzięki temu dzieci z ochotą nauczą się nowych słów i znaczenia czynności, jakie się z nimi wiążą. Nieco starszym dzieciom polecamy wspaniałą popularną książkę Charlie i fabryka czekolady autorstwa Roalda Dahla. To książka dedykowana dla wielbicieli czekolady! Poznacie fabrykę, w której produkuje się słodkości, jakich nigdy nie próbowaliście. Co czeka w środku tajemniczej fabryki? Tego dowiecie się z tej smakowitej lektury! Bestsellery dla dorosłych to Błękitny poród. Masz ten wpływ oraz Błękitny poród. Workbook. Dzięki nim kompleksowo i świadomie przygotujecie się do porodu, który jest źródłem siły. Metoda Błękitnego Porodu pomoże urodzić w poczuciu bezpieczeństwa i wiary we własne siły, niezależnie od okoliczności.