Książki

Przeszukaj katalog

Książki

Oferta specjalna

ABECADŁO

special

Teraz tylko

44,99 zł 35,99 zł

Znaleziono 103 produktów

Strona
na stronę
 1. -25% z kodem KIDS

  Poród rodzinny. Dla Niego

   
  44,99 zł
 2. -25% z kodem KIDS
 3. -25% z kodem KIDS

  Błękitny poród. Workbook.

   
  69,99 zł
 4. -25% z kodem KIDS

  Błękitny poród. Masz ten wpływ.

   
  49,99 zł
 5. -25% z kodem KIDS
 6. -25% z kodem KIDS
 7. -25% z kodem KIDS

  Pora do żłobka

   
  29,99 zł
 8. -25% z kodem KIDS
 9. -25% z kodem KIDS
 10. -25% z kodem KIDS
 11. -25% z kodem KIDS
 12. -25% z kodem KIDS

  Pralka. Bobaski i Miś

   
  19,99 zł
 13. -25% z kodem KIDS

  Kuchenka. Bobaski i Miś

   
  19,99 zł
 14. -25% z kodem KIDS

  Bobaski i Miś robią dziś? Am, am!

  Książki dla dzieci 
  7,99 zł
 15. -25% z kodem KIDS
 16. -25% z kodem KIDS

  Bobaski i Miś robią dziś? Brum, brum!

  Książki dla dzieci 
  7,99 zł
 17. -25% z kodem KIDS

  Bobaski i Miś robią dziś? Hau, hau!

  Książki dla dzieci 
  7,99 zł
 18. -25% z kodem KIDS
 19. -25% z kodem KIDS

  Charlie i wielka szklana winda

   
  36,99 zł
 20. -25% z kodem KIDS

  BFG

   
  36,99 zł
 21. -25% z kodem KIDS

  Matylda

   
  36,99 zł
 22. -25% z kodem KIDS

  Nigdy nie dorastaj!

   
  36,99 zł
 23. -25% z kodem KIDS

  Jesteś w 25% bananem

   
  39,99 zł
 24. -25% z kodem KIDS
 25. -25% z kodem KIDS

  Dokąd tupta nocą zwierz

   
  36,99 zł
 26. -25% z kodem KIDS
 27. -25% z kodem KIDS
 28. -25% z kodem KIDS
 29. -25% z kodem KIDS

  ABECADŁO

   
  Cena promocyjna 35,99 zł Regular Price 44,99 zł
 30. -25% z kodem KIDS
 31. -25% z kodem KIDS
 32. -25% z kodem KIDS

  Pora do przedszkola

   
  29,99 zł
 33. -25% z kodem KIDS
 34. -25% z kodem KIDS
 35. -25% z kodem KIDS
 36. -25% z kodem KIDS

  Jesienne grzybobranie

   
  29,99 zł
 37. -25% z kodem KIDS

  Podróż to świetna zabawa

  Książki dla dzieci 
  7,99 zł
 38. -25% z kodem KIDS
 39. -25% z kodem KIDS

  Kotek Psotek poznaje ruch. Kolorowanki maluszka Co jeździ?

  Książki dla dzieci 
  5,99 zł
 40. -25% z kodem KIDS

  Kąpiel to świetna zabawa

  Książki dla dzieci 
  7,99 zł

Znaleziono 103 produktów

Strona
na stronę

Dlaczego warto czytać książki?

Czytanie to nie tylko rozrywka i mile spędzony czas. To też wiele pozytywnych wartości, które są dostarczane dzieciom i dorosłym. Czytanie redukuje uczucie stresu, które w dzisiejszych czasach towarzyszy nam bardzo często. Ponadto, kiedy do zapamiętania jest wielu bohaterów, historii i wątków, ćwiczona jest pamięć odbiorcy. Postaci mogą być też doskonałym źródłem inspiracji w życiu. Bohaterowie negatywni i pozytywni uczą, co jest dobre, a czego lepiej się wystrzegać. Oddanie się lekturze rozwija naszą wyobraźnię, stymuluje mózg, poprawia skupienie i koncentrację. Wzrokowy kontakt z wieloma słowami i zdaniami poszerza zasób słów. Dzięki temu błędy ortograficzne czy interpunkcyjne zdarzają się coraz rzadziej. Jeszcze zastanawiacie się, czy książki to dobry pomysł? Sprawdźcie nasze pozycje, w kategoriach dla dzieci i dla dorosłych i wybierzcie coś dla siebie!

Edukacyjne tytuły dla dzieci w różnym wieku

Różne etapy w życiu rządzą się swoimi prawami oraz potrzebami. Każdemu rodzicowi zależy na tym, żeby dziecko ucieszyło się na widok książki, ale też wyniosło z niej jak najwięcej wiedzy potrzebnej w życiu. Wybranie dobrej książki z literatury dziecięcej nie jest więc tak łatwą sprawą, kiedy na półkach ugina się szeroka oferta asortymentu wszelakiego rodzaju. Co zatem wybrać? Dla maluszków od 1 roku życia polecamy sensoryczne zabawy z książeczką Małe widu, małe słychu. To pozycja wspierająca rozwój integracji sensorycznej u najmłodszych pociech. Pomaga poznawać świat, wykorzystując do tego wszystkie 7 zmysłów. Dla starszych dzieci powyżej 3 roku życia stworzyliśmy serię edukacyjną, wśród której znajduje się pozycja Nos. Trefliki i dobre nawyki, która uczy malucha jak polubić podstawowe czynności takie jak wysmarkiwanie nosa, oczyszczanie czy inhalacje. Pozostałe książeczki z tej serii uczą też dobrych nawyków w toalecie i dotyczących małych, zdrowych zębów. Wśród książek dla 5 latka znajdziecie między innymi Matyldę czy Charlie i wielka szklana winda. Wspaniałe książki autorstwa Roalda Dahla. To kolejne pozycje obowiązkowe z kontynuacji bestsellerowej książki Charliego i fabryki czekolady w nowym, znakomitym przekładzie Michała Rusinka. Wybierzcie sami najlepszą pozycję dla swojej pociechy!

Jakie książki dla przyszłych rodziców?

Nie tylko dzieci potrzebują edukacyjnej dawki książkowej wiedzy. Dorośli, szczególnie w wyjątkowym czasie, jakim jest zbliżający się poród, mogą też potrzebować rzetelnych informacji i dobrej literatury dotyczącej tego wyjątkowego okresu w życiu i samego momentu narodzin nowego członka rodziny. Ciąża to zupełna rewolucja. Nie tylko dla kobiety, także mężczyznom towarzyszą silne emocje oraz zmiany. Jeśli ten chaos powoduje w Was potrzebę przeżycia porodu razem, przeczytajcie Poród Rodzinny. Dla Niej, Poród Rodzinny. Dla Niego lub kupcie zestaw, który zawiera cenne informacje dla obojga. Książki dostarczą odpowiedzi na pytania jak przygotować się do tego doświadczenia, aby dostarczyć sobie wielu pozytywnych przeżyć. Tłumaczą potrzeby partnerów, tematy do rozmów oraz rozwiązują wszelkie wątpliwości przyszłych rodziców. Polecamy tę wartościową pozycję, którą znajdziecie w naszym sklepie internetowym lub... małej księgarni internetowej :)

Bestsellery - popularne książki dla dzieci i dorosłych

Lubicie pewniaki? Sprawdźcie kategorię z najpopularniejszymi tytułami książkowymi. Idę lulu, to pa, pa! to wieczorny słownik malucha i kolejna okazja do wspaniałej edukacyjnej zabawy. Ta książeczka ma ponad 100 stron, na których znajdują się obrazki, którym towarzyszą im łatwe wyrazy dźwiękonaśladowcze. Dzięki temu dzieci z ochotą nauczą się nowych słów i znaczenia czynności, jakie się z nimi wiążą. Nieco starszym dzieciom polecamy wspaniałą popularną książkę Charlie i fabryka czekolady autorstwa Roalda Dahla. To książka dedykowana dla wielbicieli czekolady! Poznacie fabrykę, w której produkuje się słodkości, jakich nigdy nie próbowaliście. Co czeka w środku tajemniczej fabryki? Tego dowiecie się z tej smakowitej lektury! Bestsellery dla dorosłych to Błękitny poród. Masz ten wpływ oraz Błękitny poród. Workbook. Dzięki nim kompleksowo i świadomie przygotujecie się do porodu, który jest źródłem siły. Metoda Błękitnego Porodu pomoże urodzić w poczuciu bezpieczeństwa i wiary we własne siły, niezależnie od okoliczności. 

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).