☆ Nowość

Zabawka interaktywna VTech Mój Przyjaciel Pies

Cena
249,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249,99 zł

W magazynie
SKU
1195804
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Mój Przyjaciel Pies marki VTech to radosny, interaktywny piesek dla najmłodszych dzieci. Piesek wesoło porusza głową i uszkami imitując słuchanie. Piesek posiada 5 przycisków znajdujących się na łapkach i brzuszku. Przycisk - Obroża uruchamia nagrywanie dźwięków. Zabawka po chwili odtworzy nagrane słowa w zabawny sposób. Przycisk - Łapka uruchamia odsłuchanie historyjek, ciekawostek zadawanie pytań, co zachęca maluchy do wypowiadania słów i udzielania odpowiedzi. Przycisk - Gwiazdka zapoznaje dzieci z alfabetem i liczeniem do 10. Przycisk - Nutka odtwarza piosenki i melodie. Mój Przyjaciel pies to zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia. 

Zabawka otrzymała nagrodę Influencer's Top 2023

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Mój Przyjaciel Pies - radosna zabawka Twojego malucha!

Mój Przyjaciel Pies to radosny, interaktywny piesek przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia. Piesek wesoło porusza głową i uszkami imitując słuchanie. Posiada 5 przycisków znajdujących się na łapkach i brzuszku. Przycisk - Obroża uruchamia nagrywanie dźwięków. Zabawka po chwili odtworzy nagrane słowa w zabawny sposób. Przycisk - Łapka uruchamia odsłuchanie historyjek, ciekawostek zadawanie pytań, co zachęca maluchy do wypowiadania słów i udzielania odpowiedzi. Przycisk - Gwiazdka zapoznaje dzieci z alfabetem i liczeniem do 10. Przycisk - Nutka odtwarza piosenki i melodie.

Nauka połączona z zabawą

Dzięki zabawce Mój Przyjaciel Pies od VTech® Twoje dziecko odkryje swoje poczucie humoru, dzięki rozwojowi umiejętności językowych i słuchowych. Piesek wchodzi w interakcję i rozmawia z Twoim dzieckiem, a następnie powtarza wszystko, co mówi. Porusza głową i uszami w rytm skocznych piosenek i wypowiada mnóstwo zabawnych zdań. Trzy poziomy zabawy sprawiają, że zabawka rozwija się wraz ze wzrostem umiejętności dziecka. Rozwija słownictwo i stymulację sensoryczną.

Seria VTech Baby

Bawi i uczy od pierwszych miesięcy życia! Zabawki z serii Vtech Baby wprowadzają w świat wesołych melodii, kolorów i kształtów, prostych rymowanek oraz nazw przedmiotów. Zachęcają dzieci do powtarzania słów i zwrotów. Wesoła zabawa rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

VTech to wciąż rosnący, największy w USA i Europie Zachodniej dostawca zabawek elektronicznych, przeznaczonych dla niemowląt i przedszkolaków. Za cel przyświeca nam spełnienie oczekiwań rodziców i dzieci oraz najwyższych standardów jakości. Zabawki VTech zawierają funkcjonalności i treści dopasowane do wieku i umiejętności dziecka. Zabawki Vtech gwarantują bezpieczeństwo maluchów i rosną razem z nimi. Stawiamy na jakość, by zasłużyć na zaufanie rodziców i uśmiech dzieci.

Odkryj zabawkę Mój Przyjaciel Pies od VTech!