Kuchnie drewniane

Przeszukaj katalog

Kuchnie drewniane

Oferta specjalna

Kolorowe klocki z Rodziną Trelików

special

Teraz tylko

69,99 zł 48,99 zł
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Kuchenki drewniane – czy warto kupować?

Wybierając zabawki, powinniśmy kierować się nie tylko wyglądem czy oryginalnością. Przede wszystkim należy skupić się na pobudzeniu rozwoju. Co zatem wybrać? Jeśli Twoja pociecha interesuje się gotowaniem, rekomendujemy drewniane kuchnie dla dzieci. Nie spowodują przestymulowania, lecz pomogą w edukacji. Dodatkowo, materiał z jakiego są wykonane pozwala zatroszczyć się o ekologię. Zastanawiasz się, czego uczą zabawkowe kuchnie? Przede wszystkim poprawiają zdolności manualne oraz ćwiczą małą motorykę malucha. Korzystanie z drewnianej kuchni wpływa też na skupienie, precyzję ruchów oraz kreatywność. Produkt da też dobry początek do prawdziwego przyrządzania potraw razem z rodzicem. Bawiąc się w kucharza, warto też pokazać maluchowi jakie niebezpieczeństwa mogą go spotkać. Dzięki temu będzie ostrożniejszy, korzystając w przyszłości z prawdziwej kuchni w domu.

Niezbędnik małego kucharza

Drewniany zestaw kuchenny jest genialnym prezentem na urodziny dla dzieci między 2 a 5 rokiem życia. W naszej ofercie znajdziecie całą gamę kuchenek drewnianych w różnych półkach cenowych. Lubiącym dobre wybory w niskiej cenie, polecamy Kuchenkę z drewienka. Zabawka drewniana świetnie pobudza wiele zmysłów i zachęca do wspólnej zabawy. Jeśli nie spełniła wszystkich waszych oczekiwań, zwróćcie uwagę na Kuchnię zestaw kucharzy. To wspaniały komplet do zabawy, który dodatkowo można uzupełnić o zabawki kulinarne z innych zestawów. Dla wielbicieli nowoczesnych i bardzo realistycznych kuchni polecamy Kuchnię smaczne gotowanie. Kuchnia oferuje moc drewnianych akcesoriów, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego pasjonata kucharzenia. Nie zabraknie też elementów takich jak piekarnik, mikrofalówka, zmywarka i wszystkich innych produktów, które znajdują się w kuchni z prawdziwego zdarzenia. Produkt zachwyci dziewczynki i chłopców!

Domowa pizza? Bardzo proszę!

Mamy tutaj wielbicieli pizzy? Chyba każdy ją uwielbia. Zatem fartuchy w dłoń! Zabawka drewniana Domowa Pizza przeniesie Was w świat kuchni włoskiej i przepysznej pizzy. Przyrządzicie ją według własnego uznania, mając do wyboru moc produktów, np. pieczarki, ser czy paprykę. Z Domową Pizzą przygotujecie najpyszniejszy obiad dla swoich domowników. Wspaniała uczta gwarantowana, zarówno dla mniejszych jak i dorosłych!  

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).