Liczydła drewniane

Przeszukaj katalog

Liczydła drewniane

Oferta specjalna

VTech Autko Małego Kierowcy

special

Teraz tylko

129,99 zł 103,99 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę
 1. Nowość

  Leśne dróżki ćwicz paluszki

  Drewniane zabawki 
  99,99 zł
 2. Liczydło Układanka

  Zabawki Hape 
  44,99 zł
  Brak w magazynie
 3. Nowość

  Tablica bystrzaka przedszkolaka

  Drewniane zabawki 
  89,99 zł
 4. Tęczowe liczydło

  Drewniane zabawki 
  89,99 zł
 5. A, B, C Czytać chcę

  Drewniane zabawki 
  59,99 zł
  Brak w magazynie
 6. 1,2,3 Liczysz Ty!

  Drewniane zabawki 
  59,99 zł
  Brak w magazynie

Znaleziono 6 produktów

na stronę

Liczydło drewniane - na dobry początek

Liczydło jest niezastąpionym produktem w pierwszym etapie nauki dziecka. Podstawową korzyścią jest rozwijanie zainteresowania matematyką i rozwiązywania jej podstawowych zagadnień. W porównaniu do zwykłego kalkulatora, dziecięce liczydła dużo skuteczniej zachęcają do rozwiązywania matematycznych łamigłówek. Liczydła drewniane są praktycznym produktem dla małych przyszłych uczniów oraz świeżych przedszkolaków. Liczydło Układanka daje radość odkrywania dzieciom już od 1 roku życia. Pozwala uczyć nie tylko podstaw kalkulacji, ale też przeniesie malucha we wspaniały świat kolorów.

Ucz się razem z nami!

Ponadczasowym narzędziem do odkrywania cyferek i podstawowych działań matematycznych jest klasyczne narzędzie, wykonane z naturalnego drewna. To doskonały prezent ogólnorozwojowy dla najmłodszych. W naszym sklepie posiadamy kolorowe 1, 2, 3 Liczysz Ty!, które kształtuje umiejętności logicznego myślenia i koncentracji. Drewniane liczydło, dzięki wielobarwnym koralikom uczy również kolorów. Podobnym produktem ogólnorozwojowym jest A, B, C Czytać Chcę. Produkt zawiera dwustronne klocki, na których znajdują się cyfry i litery. Posiada też połączone z nimi obrazki i słowa. Zabawka uczy nie tylko dodawania i odejmowania, ale pozwala na odkrywanie pierwszych literek i słów.

Zabawka, która przyda się w szkole

Każde z drewnianych liczydeł daje dobrą bazę do nauki matematyki w szkole. Mamy jeszcze coś wyjątkowego dla wszystkich szkolnych bystrzaków! Tablica Bystrzaka Przedszkolaka będzie idealnym kompanem dla każdego przedszkolaka, zaczynającego swoją pierwszą znajomość cyferek i słów. Tablica wielofunkcyjna to edukacyjna zabawka dla dzieci od 3 roku życia. Narysuj, napisz lub policz i ucz się poprzez zabawę!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).