Książki dla dzieci

Przeszukaj katalog

Książki dla dzieci

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Quality Quidditch Supplies

special

Teraz tylko

94,99 zł 56,99 zł

Znaleziono 134 produktów

Strona
na stronę
 1. Książka BFG

   
  36,99 zł
 2. Książka Nigdy nie dorastaj!

   
  36,99 zł
 3. Książka ABECADŁO

   
  44,99 zł
 4. Książka Jesteś w 25% bananem

   
  39,99 zł
 5. Książka Pralka Bobaski i Miś

   
  19,99 zł
 6. Książka Jesienne grzybobranie

   
  29,99 zł
 7. ☆ Nowość
 8. ☆ Nowość

  Książka Liczydło - boardbook

   
  44,99 zł
 9. ☆ Nowość

  Książka Abecadło - boardbook

   
  44,99 zł
 10. ☆ Nowość

  Książka Rodzinne rymowanki

   
  Cena promocyjna 34,39 zł Regular Price 40,94 zł
 11. ☆ Nowość
 12. ☆ Nowość
 13. ☆ Nowość
 14. ☆ Nowość

Znaleziono 134 produktów

Strona
na stronę

Książki dla dzieci - co ciekawego wybrać dla malucha?

W naszej Treflowej biblioteczce znajdziecie bogaty wybór literatury dla najmłodszych czytelników. Wierzymy, że odszukacie tutaj interesujące pozycje czytelnicze zarówno dla maluszków, które skończyły dopiero pierwszy roczek swojego życia, jak i ich starszego rodzeństwa, które uczęszcza już do żłobka lub przedszkola. Kategoria książeczek dla dzieci to w Treflu bardzo atrakcyjna oferta o zróżnicowanej tematyce - każdy mały czytelnik znajdzie tu coś, co przypadnie mu do gustu. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy z pewnością odnajdą tu książki nie tylko pełne ciekawych opowiadań i niesamowitych historii, ale i ekscytujących wyzwań intelektualnych. Jak sami się przekonacie, jest w czym wybierać! Trefl poleca Wam szeroki wybór opowiadań, a także edukacyjne serie wydawnicze, które rozbudzą w maluchach ciekawość świata i zaspokoją apetyt na wiedzę. Literatura w kategorii dziecięcej jest bogato ilustrowana - w księgarni Trefla odkryjecie wielobarwny, kontrastowy świat dla małych czytelników o różnym przekroju wiekowym - począwszy od roczku aż po starsze przedszkolaki. Życzymy przyjemnej lektury!  

Bobaski i Miś pomogą dzieciom zrozumieć świat 

Seria Bobaski i Miś to zestaw pięknie ilustrowanych książek dla dzieci w wieku powyżej roku, który w kreatywny sposób pomoże maluchom zrozumieć m. in. jak funkcjonują różne urządzenia domowe typu pralka lub kuchenka. Dzieci dowiedzą się również wielu ciekawych kwestii na tematy związane z codziennymi czynnościami i funkcjonowaniem człowieka o różnych porach dnia. Sympatyczni bohaterowie opowiadań zdobędą serca Waszych milusińskich - udzielą wskazówek na temat przygotowań do kolacji, wieczornej kąpieli czy sprzątania pokoju po okresie zabawy. Bobaski i Miś będą wzorem dla Waszych maluszków - pomogą im rozwijać dobre nawyki i zrozumieć, na czym polega życiowa równowaga pomiędzy przyjemnościami i zabawą a codziennymi obowiązkami. Możecie wierzyć na słowo, że stworzona we współpracy ze specjalistami kolekcja wydawnicza pomoże Wam jako rodzicom zapanować nad codziennym chaosem w Waszym domu. Wygląda faktycznie na to, że Bobaski i Miś mają solidnie przygotowany plan na bałagan - skorzystajcie z ich pomocy!

Drzwi do świata kreatywności stoją otworem...

Najlepsze książki dla dzieci to takie, które maksymalnie skupiają ich uwagę, rozbudzają ciekawość światem oraz rozwijają pomysłowość, a przede wszystkim pozwalają małym twórcom działać! I takie są właśnie książeczki z serii Studio dekoracji Girlandowo, które dedykujemy dzieciom po ukończeniu pierwszego roku życia. Tutaj nacisk położono na harmonijne rozwijanie takich umiejętności jak kolorowanie i oklejanie obrazków, a także dekorowanie ilustracji, stylizowanie postaci oraz pomieszczeń. W kolejnych wydaniach znajdziecie wiele ciekawych przedmiotów i miejsc do upiększenia - nie tylko pojazdy, ale i okazałą salę bankietową. Nauczycie się również przygotowywać w Cukierni Klary pyszne łakocie z okazji urodzin oraz wielobarwne kompozycje kwiatowe na przyjęcie ślubne. A jeśli już mowa o przyjęciu, to warto zatroszczyć się o odzież i dopasować strój wyjściowy stosownie do sytuacji. Nie zapomnijcie też o dodatkach i biżuterii. Kolorujcie, dekorujcie, stylizujcie - czas rozwijać dziecięce pasje!

Czy Ty wiesz, że Trefliki już to wiedzą?

Z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy ukończyli pierwszy rok życia, ale również o tych, którzy od dawna uczęszczają już do przedszkola, opracowaliśmy również interesujące kolekcje czytelnicze zatytułowane Trefliku, czy ty wiesz? oraz Dobranoc, Trefliki na noc. W tych jakże intelektualnych seriach wydawniczych Trefliki podzielą się z dociekliwymi czytelnikami wiedzą na temat funkcjonowania świata. Maluchy będą zachwycone i oczarowane opowiadaniami bohaterów - czeka na Was cała gama pięknie ilustrowanych książeczek z niezwykle interesującymi historyjkami. Zapewniamy, że większość z nich z pewnością prędzej czy później wydarzy się również w Waszym życiu, więc warto poznać zjawiska, których doświadczyły już Trefliki. W książeczkach Trefliku, czy ty wiesz? znajdziecie ponadto masę kolorowych naklejek, co uczyni jeszcze bardziej atrakcyjnym obcowanie z Treflikowymi opowieściami. Koniecznie zapytajcie Treflika, co może Wam w sekrecie ujawnić na temat zjawisk zachodzących nocą albo dopytajcie go, jakie poznał codzienne czynności - sympatyczny bohater z pewnością podzieli się wiedzą ze swoimi wiernymi czytelnikami!

Na kogo możecie liczyć?

Jeśli szukacie w głowie odpowiedzi na to trudne pytanie i nadal macie wątpliwości, to podpowiemy Wam, że na pewno możecie liczyć na Zwierzaki w Cyferkowie! Zapewniamy, że ta pięknie ilustrowana seria teczek będzie skutecznie wspomagać dzieci powyżej 3. roku życia w nauce pierwszych cyferek. Sięgnijcie po kolorowe teczki ze zwierzątkami, a dokonacie wielkich odkryć - ukryliśmy w nich zestawy atrakcyjnych naklejek, co jak mamy nadzieję jeszcze bardziej zmotywuje Was do stawiania pierwszych kroczków w świecie matematyki. Chcecie, aby Wasze pociechy efektywnie opanowały znajomość cyferek i umiejętność liczenia?! Postawcie na serię edukacyjnych teczek ze Zwierzakami, na które zdecydowanie możecie liczyć!

Kręte są drogi Zosi Stonogi

Maluchom w wieku powyżej trzech lat polecamy współpracę czytelniczą z wesołą Stonogą Zosią. Przekonajcie się, że zawsze uśmiechnięta Zosia to świetna i przemiła edukatorka. Wprawdzie nie ukończyła żadnych specjalnych kursów ani studiów pedagogicznych, ale od strony praktycznej wiedzę z zakresu edukacji dzieci opanowała do perfekcji. Na własnej skórze doświadczycie, z jaką łatwością maluchy będą systematycznie rozwijać umiejętności manualne oraz doskonalić motorykę małą. A to wszystko dzięki zabawnej Stonodze, bo Zosia udzieli Wam cennych porad jak prawidłowo wyćwiczyć małe ręce, aby nas posłusznie słuchały w trakcie rysowania, kolorowania obrazków, a potem również podczas precyzyjnego pisania literek i cyferek. Dzięki serii książeczek Kręte drogi Zosi Stonogi młodzi czytelnicy nauczą się kolorować i rysować szlaczki, łączyć kropeczki w spójne obrazki, a nawet skutecznie pokonywać skomplikowane labirynty. Posłuchajcie rad Stonogi - Zosia zawsze wskaże Wam najprostszy sposób na pokonanie najbardziej krętej drogi! Przekonacie się, że edukatorka Zosia to prawdziwy sprzymierzeniec rodziców i przyjaciel dzieci w wieku przedszkolnym. Kręte drogi Zosi Stonogi to idealna kolekcja edukacyjna dla Waszych pociech!

Na lekcjach w szkółce Dziobaka Bystrzaka

Okazuje się, że nie tylko Zosia Stonoga ma predyspozycje do skutecznego nauczania maluchów. Uuuu, lekcje u profesora Dziobaka Bystrzaka to dopiero będzie prawdziwe wyzwanie dla dzieci powyżej 6. roku życia. W tej edukacyjnej serii znajdziecie książeczki, które będą wspierały Wasze pociechy zarówno w doskonaleniu umiejętności czytania i pisania, a także w zakresie rozwoju kompetencji matematycznych. Profesor w przyjazny sposób pomoże opanować Wam sztukę dodawania, odejmowania, a także nieco trudniejsze wyzwania matematyczne jak mnożenie czy dzielenie. Ale to nie wszystko, bowiem w Odjazdowej szkółce Dziobaka Bystrzaka weźmiecie również udział w lekcjach ortografii i języka angielskiego, a także zaprosimy Was na ciekawy wykład z zakresu starannego i estetycznego pisania, czyli z kaligrafii. Pilni uczniowie Dziobaka Bystrzaka mogą liczyć na atrakcyjną niespodziankę, bowiem każde kolejne wydanie zawiera mnóstwo bajecznie kolorowych naklejek. Mali prymusi będą zachwyceni - w szkole Bystrzaka czeka na Was wiele odjazdowych wyzwań. Życzymy Wam dobrej zabawy i zadowalających postępów w nauce!

Książki, które uczą dzieci pozytywnych nawyków!

Rodzina Treflików nie tylko rozbudza wyobraźnię dzieci w wersji ekranowej, ale również wspiera przedszkolaki w kształtowaniu dobrych nawyków poprzez serię wydawniczą Trefliki i dobre nawyki. Jeśli chcecie nauczyć swoje pociechy jak prawidłowo dbać o dobre samopoczucie oraz higienę ciała, sięgnijcie po historie opowiadane przez Treflika i jego siostrzyczkę. Bohaterowie znani z ulubionego serialu animowanego dla dzieci udzielą Wam wielu ciekawych porad jak radzić sobie w określonych sytuacjach codziennych. Na kartach kolejnych opowiadań autorstwa Martyny Jelonek odnajdziecie wskazówki jak stopniowo zapoznawać dziecko z budową ludzkiego ciała oraz funkcjami poszczególnych jego części. Seria Trefliki i dobre nawyki wyposaży dzieci w użyteczną wiedzę na temat poprawnych nawyków dotyczących zdrowia oraz higieny. Maluchy nauczą się m. in. jak prawidłowo dbać o stan swoich zębów, dowiedzą się skąd bierze się katar w nosku, a także jak prawidłowo skorzystać z toalety. Trefliki i dobre nawyki pomogą Waszym kochanym latoroślom zrozumieć i polubić swoje ciało - to książki edukacyjne, które koniecznie trzeba mieć w domowej biblioteczce. Niech dobrym nawykiem będzie aktywne korzystanie z dostępnej w nich wiedzy!

Nim zaśniecie... posłuchajcie!

A jeszcze przed zaśnięciem polecamy Wam również Przygody do słuchania. Wiemy doskonale, że wieczorami, po całym dniu aktywnych zmagań z codzienną rzeczywistością, powieki maluchów stają się bardzo ciężkie... Zdajemy sobie sprawę, że zmęczenie może nie sprzyjać długiemu czytaniu i aktywnemu oglądaniu kolorowych ilustracji, a wtedy warto... zamienić się w słuch! Trefliki w kilku opowiadaniach do wysłuchania zdradzą Wam kolejne perypetie Rodziny Treflików i ukołyszą Was do snu - do książeczki dołączyliśmy płytę z audiobookiem i Treflikowymi kołysankami. A kolejnego dnia po przebudzeniu, gdy otworzycie na dzień dobry swoje małe oczka, ponownie możecie powrócić do ciekawej lektury! Trefliki z miłą chęcią zdradzą Wam kilka ciekawych wskazówek jak nielubiane czynności wieczorne zamienić w coś, co małe tygryski uwielbiają najbardziej!

A starsze dzieci jeszcze nie śpią?

Nieco starszym czytelnikom polecamy lekturę książek autorstwa Roalda Dahla! Tak, tak, to właśnie ten sam człowiek, który udowodnił za pomocą pióra, że kluczem do zdobycia niebywałej popularności jest odmienność i oryginalność. Największą sławę zapewniły Dahlowi bestsellery napisane z dedykacją dla dzieci! Któż z Was nie zna jeszcze Matyldy czy Charliego i Fabryki Czekolady, koniecznie powinien zerwać się z kanapy i pędzić po te lektury! Sięgnijcie po dzieła Roalda Dahla, które są dostępne w naszej Treflowej ofercie, a osobiście przekonacie się jak bardzo kreatywny i emocjonalnie aktywizujący jest dorobek pisarski tego autora. Wybierzcie Nigdy nie dorastaj! albo BFG, a poczujecie się jakbyście to Wy trafili w życiu Złoty Los. Nie zwlekajcie z decyzją - czekają na Was wybitne czytelnicze rarytasy! Przyjemnego zaczytania!