Puzzle Strażak Sam

Przeszukaj katalog

Puzzle Strażak Sam

Oferta specjalna

Kolorowy świat Disney

special

Teraz tylko

36,99 zł 22,19 zł

Znaleziono 9 produktów

na stronę
 1. NOWOŚĆ

  Puzzle 3w1 Strażak Sam Dzień Strażaka Sama

  Puzzle dla dzieci 
  24,99 zł
 2. Puzzle 24 Maxi Strażak Sam i przyjaciele

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 3. Puzzle + Memos 2w1 Strażak Sam Drużyna Strażaka Sama

  Puzzle dla dzieci 
  24,99 zł
 4. Puzzle ramkowe Strażak Sam 25 el. Zawsze na straży

  Puzzle dla dzieci 
  20,99 zł
 5. Puzzle 4w1 Strażak Sam Odważny Strażak Sam

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 6. Puzzle 10w1 Strażak Sam Poznaj ekipę ratunkową Sama

  Puzzle dla dzieci 
  43,99 zł
 7. Puzzle ramkowe Strażak Sam 15 el. Dzień Strażaka Sama

  Puzzle dla dzieci 
  14,99 zł

Znaleziono 9 produktów

na stronę

Puzzle Strażak Sam

Znacie przykłady nieustraszonych bohaterów, którzy stoją na straży naszego bezpieczeństwa i są gotowi nieść pomoc w każdych warunkach? Trefl posiada w swoich zasobach takich wzorcowych bohaterów, ale jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę, a mianowicie dzielny Sam Jones - tytułowy bohater serii przygód o Strażaku Samie. Ta niezwykłej odwagi postać, wraz z towarzyszącą mu w zmaganiach drużyną strażacką, stała się bohaterem całej serii puzzli marki Trefl. Wspierajcie w obowiązkach służbowych dzielnych bohaterów Waszej ulubionej bajki i kompletujcie układanki z odważnymi strażakami. Pamiętajcie, że Trefl zawsze wspiera małych bohaterów!

Poznajcie ekipę Sama

Na dobry początek Trefl zachęca Was, abyście dobrze poznali ekipę ratunkową Sama. W tym celu najbardziej odpowiedni będzie zestaw puzzlowy 10w1, na który składa się aż dziesięć niezależnych układanek. Trefl zaprojektował te puzzle z myślą o wszystkich małych fanach serialu animowanego Strażak Sam, uwzględniając przy tym potrzeby rozwojowe zarówno młodszych, jak i nieco starszych wielbicieli układanek. W pudełku znajdziecie puzzle, z których po ułożeniu powstanie cała seria obrazków o wymiarach 22x16 cm oraz 17x16 cm. Zróżnicowana liczba elementów w układankach pozwala zaplanować zabawę dla najmłodszych puzzlomaniaków (20 elementów), a obrazki składające się z 35 czy 48 elementów bardziej będą odpowiadały potrzebom doświadczonych i nieco starszych dzieci. Zaproście do wspólnej zabawy również rodzeństwo i rówieśników. Nie bez podstaw jest bowiem twierdzenie, że całą ekipę integrują Strażak Sam puzzle. Trefl zaręcza, że to najprawdziwsza prawda!

W remizie Sama

Dzielna strażacka drużyna dysponuje w swojej remizie całym zastępem specjalistycznych pojazdów przeznaczonych do niesienia pomocy. Jeśli jesteście ciekawi, jakich maszyn strażacy używają w trakcie akcji ratunkowych, sięgnijcie po zestaw puzzli Pojazdy Strażaka Sama. Po skompletowaniu 100 elementów otrzymacie obrazek z prezentacją najbardziej przydatnych i niezawodnych pojazdów zaangażowanych w niesienie pomocy mieszkańcom miasta Newtown.

Czas na akcję ratowniczą

Jeśli szukacie odpowiedzi na pytanie, jakie niebezpieczne sytuacje napotyka na co dzień dzielna ekipa strażacka pracując w Newtown, Trefl poleca Waszej uwadze dwa atrakcyjne zestawy - Strażak Sam w akcji oraz Strażacy w akcji. Pierwszy z wymienionych zestawów to potrójna gwarancja dobrej zabawy - układanka typu 3w1 składa się bowiem z trzech niezależnych obrazków, które charakteryzuje zróżnicowana liczba elementów (od 20 do 50 puzzli). Na drugi zestaw składają się z kolei dwie układanki (30 i 48 elementów) oraz gra pamięciowa memory. Puzzlomaniakom z pewnością przypadną do gustu podwójne Strażak Sam puzzle, gra memory ucieszy natomiast małych wielbicieli rozgrywek karcianych i pamięciowych. Ruszajcie zatem na akcję ratowniczą - puzzle są w pełnej rozsypce i ktoś musi pomóc je sprawnie skompletować! I koniecznie zagrajcie w karty memory - wysoki poziom koncentracji i skupienia na wykonywanych zadaniach, a także umiejętność zapamiętywania najdrobniejszych szczegółów, to cechy każdego członka drużyny Sama.

Strażacy Sama w akcji

Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy zestaw puzzli maxi, który charakteryzuje się znacznymi gabarytami poszczególnych części składowych układanki. Liczba elementów w zestawie Drużyna w akcji wynosi zaledwie 15 puzzli, a zatem już rezolutny dwulatek poradzi sobie z kompletowaniem strażackiej układanki. Jeśli maluchy opanują już tę układankę, to możecie spróbować sił układając większy zestaw w wersji maxi. Zdecydujcie się na puzzle Trefl Dzielny Strażak Sam - to układanka składająca się z 24 elementów o dużych rozmiarach, które wspomagają rozwój manualny małych dzieci. Nieco starsze pociechy mogą natomiast podjąć strażackie wyzwanie i ułożyć puzzle ramkowe Dzień Strażaka Sama - w pudełku czeka na Was 15 elementów wraz z ozdobną ramką, która tworzy z obrazkiem spójną całość. Bierzcie się za realizację zadania! A jeśli okaże się ono dla Was zbyt łatwym wyzwaniem, wybierzcie trochę trudniejszy zestaw z estetyczną ramką - puzzle Zawsze na straży zawierają 25 elementów i tworzą obrazek z bohaterami animowanej bajki Strażak Sam.

Ekipa Sama zawsze gotowa pomagać

Polecamy Wam również układankę 30 elementów Gotowi by pomagać. Na skompletowanym obrazku znajdziecie drużynę Sama oraz pojazdy, które wspomagają dzielnych strażaków w trakcie akcji ratowniczych. Uważajcie tylko na Sama żartownisia, bo jest już najwyraźniej w gotowości bojowej i wycelował w Was wąż gaśniczy z wodą. Na szczęście tym razem nie jest to gaszenie prawdziwego pożaru, lecz trening z uśmiechem na twarzy. Trefl życzy udanej zabawy!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite