Książki dla dzieci 6-8 lat

Przeszukaj katalog

Książki dla dzieci 6-8 lat

Oferta specjalna

Kolorowe klocki z Rodziną Trelików

special

Teraz tylko

69,99 zł 48,99 zł

Znaleziono 19 produktów

na stronę
 1. Studio Dekoracji GIRLandowo. Fabryka słodkości

  Książki dla dzieci 
  9,99 zł
 2. Studio Dekoracji GIRLandowo. Pojazdy

  Książki dla dzieci 
  9,99 zł
 3. Studio Dekoracji GIRLandowo. Cukiernia Klary

  Książki dla dzieci 
  9,99 zł
 4. Studio Dekoracji GIRLandowo. Biżuteria

  Książki dla dzieci 
  9,99 zł
 5. Studio Dekoracji GIRLandowo. Ubrania

  Książki dla dzieci 
  9,99 zł
 6. Studio Dekoracji GIRLandowo. Sala na urodziny

  Książki dla dzieci 
  9,99 zł
 7. Nowość
 8. Nowość
 9. Nowość
 10. Jesteś w 25% bananem

   
  39,99 zł

Znaleziono 19 produktów

na stronę

Książki dla dzieci w wieku 6-8 lat

Wiecie co? Na serio jesteśmy przekonani, że dla dzieci w przedziale wiekowym 6-8 lat, najfajniejszym wyzwaniem czytelniczym będzie... albo kreatywna seria książeczek albo naukowa książka w nurcie STEAM! Co o tym myślicie? Jeśli chodzi o te pierwsze, to nawet mamy taką konkretną serię na myśli. Powiemy więcej, nawet bardzo chcemy zdradzić Wam jej tytuł! Nie możemy się wręcz powstrzymać, więc w okamgnieniu zdradzamy Wam sekret - ta fantastyczna seria to Studio Dekoracji GIRLandowo! A jeśli chodzi o ten drugi wątek, skądinąd brzmiący dość poważnie, to nowemu pokoleniu naukowców polecamy ciekawą książkę z bananem na okładce...

Studio Dekoracji GIRLandowo - atrakcyjnie i kreatywnie

Jeśli chodzi o kreatywne książki dla dzieci powyżej 6. roku życia, to z dużym przekonaniem polecamy Wam serię książeczek GIRLandowo z tekstami Martyny Jelonek. W bogatej tematycznie ofercie znajdziecie kreatywne książeczki poświęcone takim obszarom zainteresowań młodego człowieka jak: ubrania, biżuteria, słodkie przekąski, pojazdy czy... nawet sale bankietowe, w których można urządzić przyjęcie urodzinowe z własnoręcznie przygotowaną scenografią! Życzymy Wam ciekawej lektury i mnóstwa twórczych wyzwań! Sprawdźcie tylko jedną z książeczek dedykowanych dla tej grupy wiekowej, a zaraz wrócicie po kolejny tom serii!

A teraz spróbujmy to wyjaśnić bardziej... naukowo!

Na dobry początek zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, czym jest STEAM? Najkrócej mówiąc, to skrót stworzony od pierwszych liter angielskich słów: ScienceTechnologyEngineeringArts i Maths. Pokolenie młodych naukowców, którzy posługują się sprawnie językiem angielskim, pewnie już doskonale wie, że mowa tutaj o nauce, technologii, inżynierii, sztuce oraz matematyce! O co w tym chodzi? STEAM to odwrócenie tradycyjnego podejścia do sposobu edukowania dzieci. W kontekście tej metodologii młody człowiek przestaje być biernym odbiorcą wiedzy, a staje się aktywnie działającym naukowcem, inżynierem, konstruktorem, twórcą i odkrywcą. W STEAM ważne jest, aby uczniowie systematycznie odkrywali tajemnice otaczającego ich świata poprzez podążanie za potrzebą empirycznego doświadczania i przeżywania. I w takim duchu utrzymana jest właśnie książka Jesteś w 25% bananem - zachęca, by nie bać się eksperymentować i tworzyć, nawołuje do stawiania sobie nowych wyzwań i podejmowania wysiłku w celu poszukiwania różnych rozwiązań dla istniejących problemów i pojawiających się zjawisk. Fiu, fiu, zapowiada się niezła lektura!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).