Książki dla dzieci 6-8 lat

Przeszukaj katalog

Książki dla dzieci 6-8 lat

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Chatka Hagrida

special

Teraz tylko

109,99 zł 65,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Książka Wonka

   
  39,99 zł
 2. Książka Matylda

  Książki dla dzieci 
  39,99 zł
 3. Książka Jesteś w 25% bananem

   
  39,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Książki dla dzieci w wieku 6-8 lat

Wiecie co? Na serio jesteśmy przekonani, że dla dzieci w przedziale wiekowym 6-8 lat, najfajniejszym wyzwaniem czytelniczym będzie... albo kreatywna seria książeczek albo naukowa książka w nurcie STEAM! Co o tym myślicie? Jeśli chodzi o te pierwsze, to nawet mamy taką konkretną serię na myśli. Powiemy więcej, nawet bardzo chcemy zdradzić Wam jej tytuł! Nie możemy się wręcz powstrzymać, więc w okamgnieniu zdradzamy Wam sekret - ta fantastyczna seria to Studio Dekoracji GIRLandowo! A jeśli chodzi o ten drugi wątek, skądinąd brzmiący dość poważnie, to nowemu pokoleniu naukowców polecamy ciekawą książkę z bananem na okładce...

Studio Dekoracji GIRLandowo - atrakcyjnie i kreatywnie

Jeśli chodzi o kreatywne książki dla dzieci powyżej 6. roku życia, to z dużym przekonaniem polecamy Wam serię książeczek GIRLandowo z tekstami Martyny Jelonek. W bogatej tematycznie ofercie znajdziecie kreatywne książeczki poświęcone takim obszarom zainteresowań młodego człowieka jak: ubrania, biżuteria, słodkie przekąski, pojazdy czy... nawet sale bankietowe, w których można urządzić przyjęcie urodzinowe z własnoręcznie przygotowaną scenografią! Życzymy Wam ciekawej lektury i mnóstwa twórczych wyzwań! Sprawdźcie tylko jedną z książeczek dedykowanych dla tej grupy wiekowej, a zaraz wrócicie po kolejny tom serii!

A teraz spróbujmy to wyjaśnić bardziej... naukowo!

Na dobry początek zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, czym jest STEAM? Najkrócej mówiąc, to skrót stworzony od pierwszych liter angielskich słów: ScienceTechnologyEngineeringArts i Maths. Pokolenie młodych naukowców, którzy posługują się sprawnie językiem angielskim, pewnie już doskonale wie, że mowa tutaj o nauce, technologii, inżynierii, sztuce oraz matematyce! O co w tym chodzi? STEAM to odwrócenie tradycyjnego podejścia do sposobu edukowania dzieci. W kontekście tej metodologii młody człowiek przestaje być biernym odbiorcą wiedzy, a staje się aktywnie działającym naukowcem, inżynierem, konstruktorem, twórcą i odkrywcą. W STEAM ważne jest, aby uczniowie systematycznie odkrywali tajemnice otaczającego ich świata poprzez podążanie za potrzebą empirycznego doświadczania i przeżywania. I w takim duchu utrzymana jest właśnie książka Jesteś w 25% bananem - zachęca, by nie bać się eksperymentować i tworzyć, nawołuje do stawiania sobie nowych wyzwań i podejmowania wysiłku w celu poszukiwania różnych rozwiązań dla istniejących problemów i pojawiających się zjawisk. Fiu, fiu, zapowiada się niezła lektura!