Puzzle 4000

Przeszukaj katalog

Puzzle 4000

Oferta specjalna

Gra planszowa Rodzina Treflików Trefliki poznają: Warzywa i owoce

special

Teraz tylko

19,99 zł 10,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. Puzzle 4000 el. Spacer po Londynie

  Puzzle dla dorosłych 
  79,99 zł
 2. Puzzle 4000 el. Wycieczka po Europie

  Puzzle dla dorosłych 
  79,99 zł
 3. Puzzle edukacyjne 4000 el. Wielka mapa fizyczna świata

  Puzzle dla dorosłych 
  79,99 zł
 4. Puzzle 4000 el. Nowy Jork - kolaż

  Puzzle dla dorosłych 
  79,99 zł
 5. Puzzle 4000 el. Popołudniowa sielanka

  Puzzle dla dorosłych 
  79,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Puzzle Trefl 4000 elementów

Czy jest coś lepszego, niż rodzinna rozrywka? Tak, jeżeli dodamy do niej puzzle Trefl! Więcej kawałków, to więcej zabawy, dlatego wybierz ulubiony wzór i do dzieła! Zaangażuj całą rodzinę lub znajomych, gdyż puzzle 4000 elementów to prawdziwe wyzwanie! Zarówno dorośli i dzieci na pewno będą się świetnie bawić podczas rozwiązywania tej łamigłówki.

Do wyboru do koloru

Lubisz obrazy spod pędzla prawdziwych artystów? A co powiedz na dzieło sztuki na swojej ścianie i do tego własnoręcznie ułożone aż z 4000 elementów? Martwa natura przedstawiająca kwiaty, albo obraz Pietera Bruegela - Wieża Babel? Który z nich będzie bardziej pasował do Twojego wnętrza?

A może jesteś podróżnikiem, albo planujesz odwiedzić kilka miejsc na mapie świata? Może Nowy Jork? Wybierz puzzle 4000 Trefl z kolażem, który przypomni Ci zwiedzone miejsca, albo stanie się inspiracją do zaplanowania podróży. Plakat, który powstanie z układania przedstawiać będzie kompozycję wspaniałych zdjęć charakterystycznych punktów Nowego Jorku - Manhattan, Wall Street, Statua Wolności!

Myślałeś o własnym domu nad jeziorem? W trakcie układania tej układanki możesz marzyć o własnych czterech kątach w sielskiej atmosferze. Słońce, natura, jezioro z łódką czy może być ładniejszy krajobraz?

Niezależnie jaki wzór wybierzesz, gwarantujemy Ci świetną zabawę. Pomyśl, jaką satysfakcję poczujesz, wkładając ostatni element układanki? W Trefl każdy znajdzie wymarzone pudełko puzzli dla siebie. Przeglądaj również nowości, tam zawsze pojawiają się najnowsze wzory!

Puzzle 4000 elementów - czy dam radę?

Jeżeli obawiasz się, że puzzle 4000 to za dużo, pamiętaj, że zawsze możesz zaangażować w układanie całą rodzinę lub znajomych. Taka rodzinna rozrywka umacnia więzi i zbliża do siebie ludzi. W grupie siła! Jeżeli natomiast nie jesteś pewien czy poradzicie sobie z taką ilością elementów, albo chcecie szybciej skończyć układankę, sprawdźcie ofertę sklepu Trefl i wybierz wariant dla siebie. Puzzle dla dorosłych występują w wersjach od 500 do 6000 elementów.

Używaj strategii!

Puzzle 4000 elementów to prawdziwe wyzwanie, dlatego potrzebujesz trochę taktyki, aby układanie nie było męką, tylko przyjemnością.

Wiadomo, że tyle kawałków nie ułoży się w jeden dzień, dlatego zadbaj o miejsce, aby z łatwością móc wrócić w dowolnym momencie do zabawy i nikomu nie przeszkadzać, możesz wykorzystać do tego akcesoria np. specjalną matę.

Zacznij od ułożenia ramki, aby zminimalizować liczbę puzzli w pudełku. Dodatkowo, aby ułatwić segregację kawałków, korzystaj z sortera, który przy tak dużych układankach jest niezastąpiony.

Nie daj ponieść się frustracji i pamiętaj, że nasze puzzle 4000 to przede wszystkim świetna zabawa, dlatego nie zrażaj się ilością elementów!