♕ Bestseller

Wielki słownik zwierząt

Cena
159,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 159,99 zł

W magazynie
SKU
1039605
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wielki Słownik Zwierząt to obowiązkowa lektura każdego malucha! Interaktywna książeczka pomaga poznać 100 zwierząt w języku polskim i angielskim. Zawiera 3 warianty zabawy - słownictwo, odkrywanie i odgłosy. Dodatkowo 2 zabawne piosenki, 12 edukacyjnych, bardzo czułych na dotyk, laminowanych stron, które uczą nazw zwierząt. Wygodny uchwyt dostosowany do małych rączek pozwala na zabranie Słownika w dowolne miejsce

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

VTech - Wielki Słownik Zwierząt

Wielki Słownik Zwierząt od VTech to interaktywna zabawka, która powstała z myślą o dzieciach w wieku od 2-5 lat. Dzięki niemu poznasz aż 100 gatunków zwierząt w języku polskim oraz angielskim! Zabawka Wielki Słownik Zwierząt doskonale pobudzi Twoje zmysły i pomoże rozwinąć słownictwo, wspomoże proces odkrywania i nauczy naśladować i rozróżniać odgłosy.

Nauka połączona z zabawą

Wielki Słownik Zwierząt składa się z 12 laminowanych stron, które są niezwykle czułe na dotyk i w atmosferze radosnej zabawy uczą dzieci nazw zwierząt. Książeczka została wyposażona uchwyt, który pozwoli na wygodne przeniesienie książeczki w dowolne miejsce! Wielki Słownik Zwierząt posiada 3 warianty zabawy: słownictwo, odgłosy, odkrywanie, a także 2 zabawne piosenki.

Zabawki z serii Pre-School

Zabawki VTech z serii Pre-school są tworzone z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Wprowadzają dzieci w świat literek, cyferek, zagadek logicznych oraz gier. Uczą ciekawych informacji o otaczającym świecie, podstaw liczenia i literowania. Zabawki rozwijają umiejętności motoryczne, sensoryczne i językowe dzieci. Wspomagają proces zapamiętywania i kojarzenia.