Gry zręcznościowe

Przeszukaj katalog

Gry zręcznościowe

Oferta specjalna

Kolorowe klocki z Rodziną Trelików

special

Teraz tylko

69,99 zł 48,99 zł

Znaleziono 26 produktów

na stronę
 1. Nowość

  Gra zręcznościowa Skoczki Kraina Lodu

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 2. Gra - Hot Pot / Гра - Хот Пот

  Gry zręcznościowe 
  59,99 zł
 3. Gra - Mistakos extra / Гра - Містакос Екстра

  Gry zręcznościowe 
  79,99 zł
 4. Kapsle Football PZPN 2020

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 5. Zig Zap

  Gry zręcznościowe 
  74,99 zł
 6. Boom Boom - Harry Potter

  Gry zręcznościowe 
  54,99 zł
 7. Gra Paint

  Gry zręcznościowe 
  53,99 zł
 8. Boom Boom Rodzina Treflików

  Gry zręcznościowe 
  54,99 zł
 9. Mistakos krzesła 4-os

  Gry zręcznościowe 
  84,99 zł
 10. Mistakos Walka o stolki

  Gry zręcznościowe 
  53,99 zł
 11. Mistakos Wyższy Szczebel

  Gry zręcznościowe 
  53,99 zł
 12. Przeprowadzka z Rodziną Treflików

  Gry zręcznościowe 
  59,99 zł
 13. Targeto

  Gry zręcznościowe 
  69,99 zł
 14. Beczka śmiechu

  Gry zręcznościowe 
  84,99 zł
 15. Skoczki Frozen 2

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 16. Trefliki Na Ryby

  Gry zręcznościowe 
  47,99 zł
 17. Skoczki Psi Patrol

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 18. Hot Pot

  Gry zręcznościowe 
  69,99 zł
 19. Skoczki Rodzina Treflików

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł

Znaleziono 26 produktów

na stronę

Poczuj się jak dziecko!

Macie już dość telewizji i telefonu? Lubicie grać w gry? To sprawdźcie jak zamienić czas spędzony przed komputerem na rodzinne wieczory gier zręcznościowych!

Wcielaj się w różne postacie, wykorzystuj wyobraźnię, bądź szybki i zwinny, możesz tak naprawdę wszystko! Wiek czy płeć jest bez znaczenia, ważna jest przede wszystkim świetna zabawa.

Poczuj się znowu jak dziecko i zrób coś rozwijającego!

Przygotowaliśmy dla Ciebie i całej rodziny mnóstwo produktów, dzięki którym zbliżycie się do siebie, a Ty odnajdziesz w sobie dziecięcą ciekawość!

Wspólna rozrywka w rodzinnym gronie? Kategorie naszych gier Cię zaskoczą! W ofercie posiadamy gry od 3 roku życia, które wspierają rozwój dziecka zarówno fizyczny, intelektualny, jak i emocjonalny. Nasze gry uczą zdrowej rywalizacji, pozwalają się odstresować i nabywać umiejętności społecznych. Znajdziemy również gry zręcznościowe dla starszych dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych.

Skoczki

Przyda Wam się trochę zdrowej rywalizacji? Kto z Was okaże się najlepszym strzelcem i trafi swoimi skoczkami do celu? Bez względu na wiek, skoczki to zawsze świetny wybór! Wśród naszych gier zręcznościowych to prawdziwy klasyk.

Do tego mnóstwo wersji z bohaterami filmów czy bajek, że każdy wybierze swoją ulubioną. Zarówno dziewczynka, która kocha Krainę Lodu jak i chłopiec uwielbiający Psi Patrol będą zadowoleni. Dlatego warto posiadać skoczki w biblioteczce z grami.

Czas na odrobinę humoru

Rozrywka i pękanie ze śmiechu? Stanowczo, to nie tylko gry zręcznościowe dla dzieci. Wiek tu nie ma nic do gadania. Stawiamy w nich przede wszystkim na humor. To świetne gry rozrywkowe, które angażują dzieci i dorosłych.

Beczka śmiechu - jaka jest cena zwycięstwa? Dużo szczęścia i kupa śmiechu! Aby wygrać, musicie wykonywać zwariowane zadania, które znajdziecie na kartach. Możesz udawać kurę, albo grać na niewidzialnej gitarze. Zadania poderwą Was z miejsca i dadzą wiele radości!

Lubisz kwaśny smak? Spokojnie, nasze Soczyste Cytrynki nie służą do jedzenia. Zgadnij albo zmoknij! Takie gry to naprawdę duża dawka humoru, zwłaszcza gdy w grę wchodzi woda!

Gry logiczno-zręcznościowe

Nie lubicie gdy gry zależą tylko od szczęścia? W takich grach nie wystarczy być sprytnym i szybkim! Aby wygrać, trzeba myśleć taktycznie i działać logicznie. Wiek dzieci w przypadku tego typu gier ma znaczenie. Zwyczajnie niektóre zadania mogą być dla nich zbyt trudne. Dla młodszych pociech można dobrać wersje lub warianty dla nich przeznaczone. Informacje dotyczące każdej gry zawsze znajdziesz w pudełku.

Skup się na celu i trafiaj! Targeto to gra, w której strategia, precyzja, pamięć i celne oko to podstawa! Aby wygrać, trzeba trafić pionkami do kubeczków za pomocą swojej katapulty. Brzmi ciekawie? Sprawdźcie tę pozycję koniecznie!

Możesz mówić, że nie jesteś mięczakiem, ale i tak załóż macki na paluchy! Dasz radę Sprytnej Ośmiornicy? Aby sprostać zadaniu, konieczne jest prawidłowe odtworzenie układu z kart. Przyjrzyj się im dokładnie i bądź czujny, gdyż zwierzęta morskie potrafią namieszać.

Wejdź na wyższy szczebel!

Seria Mistakos to gry zręcznościowe dla dzieci i dorosłych. Tutaj stawiamy na zdrową rywalizację. Aby wygrać, pozbądź się drabin lub krzesełek w danym kolorze, lub zdobądź najmniej karnych punktów.

Gry zręcznościowe z tej serii to świetna zabawa. Dodatkowo możesz łączyć zestawy, dzięki czemu w grze może uczestniczyć więcej osób. Dobra zabawa gwarantowana – teraz także w większym gronie!

Dla małych graczy przygotowano specjalnie wersję gry, która urzeknie ich kolorami. Ulubione postacie z Rodziny Treflików towarzyszą rozgrywce, dzięki czemu dzieci chętnie grają w takie gry zręcznościowe. Wiek najmłodszych graczy określono jako minimum 3 lata, natomiast starsi także będą się świetnie bawić.

Sprawdź ofertę Trefl

Opisane wyżej przykłady to tylko informacje, które być może ułatwią Wam wybór wymarzonej gry. Sprawdźcie natomiast pozostałe pozycje w sklepie i przekonajcie się, jak świetnie możecie się bawić w rodzinnym gronie! Odłóżcie telefony na bok i zacznijcie przygodę z precyzją, zręcznością i kupą śmiechu!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).