Zabawki drewniane do ciągnięcia

Przeszukaj katalog

Zabawki drewniane do ciągnięcia

Oferta specjalna

Trefliki poznają: Pory roku

special

Teraz tylko

19,99 zł 11,99 zł

Znaleziono 13 produktów

na stronę
 1. Gina the Giraffe

  Drewniane zabawki 
  26,99 zł
 2. Zena the Zebra

  Drewniane zabawki 
  26,99 zł
 3. Rainbow Unicorn

  Drewniane zabawki 
  39,99 zł
 4. Funny Bunny

  Drewniane zabawki 
  59,99 zł
 5. Dinos - Sauropod

  Drewniane zabawki 
  47,99 zł
 6. Dinos - Stegosaurus

  Drewniane zabawki 
  47,99 zł
 7. Dinos - Triceratops

  Drewniane zabawki 
  47,99 zł
 8. Kotek

  Drewniane zabawki 
  31,99 zł
 9. Jednorożec Lea

  Drewniane zabawki 
  54,99 zł
 10. Dino Florentino

  Drewniane zabawki 
  54,99 zł
 11. Króliczek Wędrowniczek

  Drewniane zabawki 
  54,99 zł
 12. Biedronka Ilonka

  Drewniane zabawki 
  27,99 zł
 13. Piesek Śmieszek

  Drewniane zabawki 
  27,99 zł

Znaleziono 13 produktów

na stronę

Drewniane zabawki do ciągnięcia za sznurek

Każdy ciekawy życia maluch marzy o posiadaniu wiernego, oddanego przyjaciela, z którym będzie mógł wspólnie spędzać czas, poznawać świat oraz dzielić się swoimi pierwszymi obserwacjami i doświadczeniami. Takiego przyjaciela, którego można zawsze mieć przy sobie i można bez przeszkód zabrać go w każdą podróż, a zwłaszcza na ten najważniejszy pierwszy spacer w życiu! I wiecie co kochani rodzice? Macie mnóstwo szczęścia, że trafiliście właśnie tutaj, bo akurat w naszych szeregach posiadamy kilku wspaniałych, wypróbowanych kandydatów na towarzysza doli i niedoli. Świetnie, że odwiedziliście kategorię z drewnianymi zabawkami dla najmłodszych dzieci - to właśnie tutaj odkryjecie nowych przyjaciół Waszych pociech, które za pomocą sznureczka, w dodatku bez najmniejszych oporów, zaciągną swoich uśmiechniętych kompanów nawet na koniec tęczy! 

Drewniana zabawka - znajdź towarzysza do spacerów

W grupie kandydatów aspirujących do udziału w pieszych wyprawach Waszej pociechy panuje gwar i ścisk. Tylko zerknijcie, jakie poruszenie - jesteśmy świadkami iście zabawkowego tłoku. Widać, że konkurentów nie brakuje i każdy z nich walczy o atencję ciekawskich maluszków w wieku powyżej 12. miesiąca życia. Nic w tym dziwnego, jeśli chodzi bowiem o zabawki wykonane z naturalnego drewna, Trefl dysponuje całkiem bogatą i atrakcyjną ofertą. Pragniemy Was zachęcić, abyście przekonali się o tym fakcie naocznie i wybrali z grona kandydatów najbardziej sympatycznego partnera pieszych wojaży Waszego dziecka! Stawianie pierwszych kroków z drewnianymi zabawkami od Trefla będzie nie tylko wydatnie wspierało rozwój motoryczny malucha, ale będzie również dla niego źródłem frajdy i wielu pozytywnych emocji! Drewniana zabawka do ciągnięcia za sznurek to idealna propozycja na upominek dla Waszego bobasa - od teraz dziecięca aktywność stanie się jeszcze bardziej urocza:)   

Piesek, Misio, Biedronka, a może Króliczek...

Spójrzcie tylko, Piesek Śmieszek już do Was kiwa z radości swoim pomponikowym ogonkiem. Najwyraźniej nie może się doczekać, kiedy Wasza pociecha zabierze go na długo wyczekiwaną przechadzkę. Dobre wrażenie próbuje wywrzeć również Misio Pysio - trzeba przyznać, że prawdziwy z niego elegant z muszką pod szyją i tym imponującym, mięciutkim ogonem. To jednak jeszcze nie koniec interesujących osobowości ze świata zwierząt. Uwagę dzieci próbuje przykuć także wesoła Biedronka Ilonka, której uroku dodaje zielona kokardka, ale warto również rzucić okiem na cudnego Króliczka Wędrowniczka. I co myślicie, które zwierzątko zostanie powiernikiem Waszego dziecka w trakcie kolejnej wycieczki? A może wszystkie razem, hm? To byłaby fantastyczna, zespołowa wędrówka! 

Jednorożec i Dinozaur - oferta drewnianych zabawek dla dziecka

W trakcie nauki stawiania pierwszych kroczków równie chętnie towarzystwa dotrzymają maluchom Jednorożec Lea oraz Dinozaur Florentino. Zabawki wykonano z naturalnego drewna, pomalowano nietoksycznymi farbami i przyozdobiono pięknym, puszystym pomponem, który dodaje im jeszcze więcej osobistego uroku. Aż miło pokazać się w takim doborowym towarzystwie - można spokojnie stawiać milowe kroczki pod bacznym okiem lojalnych towarzyszy podążających krok w krok za małą dumą rodziny:) Lea i Dino zostały wyposażone w małe, drewniane kółeczka oraz specjalny sznureczek, dzięki którym mogą spokojnie nadążyć za dynamicznym malcem i dotrzymać mu tempa w trakcie wspólnych wypraw. Wszystkie materiały, z których zostały wykonane drewniane zabawki, posiadają stosowne atesty i są w pełni bezpieczne dla malutkich użytkowników.  

Trefl poleca drewniane zabawki do ciągnięcia za sznurek 

Drewniane zabawki na sznurku to przykład atrakcyjnych produktów z oferty Trefla, które świetnie sprawdzą się w roli kompanów najmłodszych dzieci uczących się chodzić. Zabawki tego typu to wręcz znakomite rozwiązanie dla maluchów, które ukończyły pierwszy rok życia i poszukują bodźców oraz zachęt do uprawiania wspólnych spacerów. Użytkowanie zabawek drewnianych ze sznureczkiem to nie tylko forma wspierania rozwoju tzw. motoryki dużej, ale i motoryki małej - ergonomiczny kształt zabawek został dostosowany do potrzeb malutkich rączek i specjalnie zaprojektowany tak, aby wspierał odruch chwytania. Ponadto wszystkie zabawki w tej kategorii zostały wyposażone w miłe w dotyku pomponiki lub specjalnie zaprojektowane elementy z drewna, których zadaniem jest wspieranie rozwoju sensorycznego dziecka poprzez dotyk. Życzymy Wam dużo dobrej zabawy - wierzymy, że posiadanie takiego drewnianego przyjaciela oznacza dla dzieci i rodziców początek nowej ery w zakresie aktywności fizycznej! A jeśli chcecie rozejrzeć się za innymi zabawkami - zajrzyjcie do pozostałych kategorii z zabawkami dla dzieci od Trefl. 

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite