Puzzle EnchanTimals

Przeszukaj katalog

Puzzle EnchanTimals

Oferta specjalna

Gra planszowa Rodzina Treflików Trefliki poznają: Warzywa i owoce

special

Teraz tylko

19,99 zł 10,99 zł

Znaleziono 2 produktów

na stronę
  1. Puzzle 200 el. Enchantimals Niezwykły świat Enchantimals

    Puzzle dla dzieci 
    20,99 zł
  2. Puzzle 30 el. Enchantimals Magiczny świat Enchantimals

    Puzzle dla dzieci 
    14,99 zł

Znaleziono 2 produktów

na stronę

Skompletuj z puzzli Trefl magiczny świat Enchantimals!

Enchantimals to śliczne laleczki, które po części przypominają małe dziewczynki, ale swoim wyglądem nawiązują również do postaci zwierząt. Trzeba przyznać, że niewątpliwie dodaje im to osobliwego uroku. Warto podkreślić, że cechą charakterystyczną tych barwnych bohaterek jest fakt, iż każdą z nich łączą więzi przyjaźni z małym zwierzęcym towarzyszem. Teraz Twoje dziecko może odkrywać magiczny świat Enchantimals także dzięki naszym bajecznie kolorowym układankom puzzlowym. Odwiedź sklep Trefla i skompletuj swój własny niezwykły świat Enchantimals!

Enchantimals - magiczne prezenty dla Twojego dziecka

Twój maluch uwielbia postacie ze świata Enchantimals? Świetnie się składa, bo my też jesteśmy fanami tych radosnych postaci. Teraz możesz skompletować układankę z puzzli ze swoimi ulubionymi bohaterami z animowanej bajki. Zdecyduj się na uroczy zestaw puzzli Magiczny świat Enchantimals, a Twoja latorośl znajdzie w pudełku 30 kolorowych elementów, z których można skompletować piękny obrazek o wymiarach 27 cm x 20 cm.

Nieco starszym fanom i fankom filmu animowanego o przygodach Enchantimals rekomendujemy sprawdzenie jeszcze innego zestawu puzzli Enchantimals Trefl. Warto skompletować liczącą 200 elementów układankę Niezwykły świat Enchantimals, której finalnym efektem będzie kilka cudownych kadrów wprost z Waszej ulubionej bajki! Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48 cm x 34 cm - w sam raz jako estetyczny dodatek upiększający ścianę dziecięcego pokoju.

Magiczne rytuały puzzlomaniaków 

Czy wiesz, że każda laleczka Enchantimals dzieli ze swoim zwierzątkiem charakterystyczne zwyczaje oraz rytuały? W ten szczególny sposób wesołe bohaterki podkreślają własne unikalne cechy. Zwróć uwagę na to, że dziewczynki wspólnie dbają o utrzymanie równowagi, dobrostanu i harmonii wśród wszystkich otaczających je stworzeń. Ty również możesz dołączyć do grona baśniowych postaci i wspólnie z nimi odkrywać intrygujący świat przyrody! Wkrocz do niesamowicie ciekawego świata z puzzlami i doświadczaj magicznych chwil razem z Treflem!

Enchantimals - barwne puzzle prosto od Trefla

Puzzle marki Trefl charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dopracowaniem poszczególnych elementów. Ponadto cechuje je niezwykłe nasycenie kolorów oraz specjalny kalandrowany papier, który zapewnia bezpieczeństwo układania obrazków i w szczególny sposób odbija światło, ułatwiając segregowanie elementów. Układanki Enchantimals od Trefla są produktem bezpiecznym dla najmłodszych użytkowników, również dzięki temu, że wszystkie małe elementy pokryte są ekologicznymi farbami spożywczymi przyjaznymi dla naszego środowiska. Mamy nadzieję, że z Treflowymi układankami połączy Cię specjalny rodzaj więzi, tak silnej jak w przypadku laleczek Enchantimals i ich ukochanych zwierzątek!