Grzechotki drewniane

Przeszukaj katalog

Grzechotki drewniane

Oferta specjalna

Trefliki poznają: Pory roku

special

Teraz tylko

19,99 zł 11,99 zł
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Drewniane grzechotki dla niemowląt 

Każdy dorosły człowiek potrafi rozpoznać dźwięki wydawane przez niemowlęce grzechotki, a dorośli z uprawnieniami macierzyńskimi radzą sobie w tym względzie wręcz doskonale:) Po prostu, nie można tonów wydawanych przez grzechotkę pomylić z czymś innym, no chyba, że jakiś muzyczny ekspert pomyli grzechotkowe brzmienia z odgłosami marakasów... W każdym razie, abstrahując już od muzycznych kompetencji i uzdolnień osób dorosłych, nie ma w tym nic dziwnego, że każdy maluszek zastyga w ogromnym zaciekawieniu, gdy tylko usłyszy pierwsze tony tej utalentowanej muzycznie zabawki dla niemowlaków. Grzechotki są cudowne, wspaniałe, dźwięczne, intrygujące i barwne. a znajdziecie też takie, które są... drewniane:)

Grzechotka Wałek - zabawka z drewnianym elementem     

Niektórzy używają wałków w celach kulinarnych albo by poprawić wygląd i samopoczucie zapewniając sobie fantastyczną fryzurę, a jeszcze inni stosują je przy okazji prac remontowych w mieszkaniu lub w domu, aby zrealizować własne plany o wymarzonych, estetycznych czterech kątach. No cóż... jak sami możecie naocznie się przekonać wałki mają wiele różnych, praktycznych zastosowań, ale akurat ten konkretny wałek, który mamy teraz na myśli, zdecydowanie nie będzie użyty przy realizacji którejkolwiek z wymienionych wyżej potrzeb. Dlaczego? Otóż dlatego, że nasz Wałek, to po prostu niezwykła grzechotka ze specjalnym uchwytem, to jedynie i aż cudowna oraz bezpieczna zabawka, którą marka Hape stworzyła po to, by stała się wiernym towarzyszem Waszego maluszka już od pierwszych dni jego życia! Uchwyt Wałka od Hape został zaprojektowany w taki sposób, aby zawsze zachował położenie pionowe, co wydatnie ułatwia dziecku chwytanie zabawki. Grzechotkę wyposażono ponadto w różne tryby zabawy, dzięki czemu nadaje się ona już dla noworodków, ale doskonale spełni również oczekiwania nieco starszych dzieci. To może sprawdźmy ją w praktyce i od razu przejdźmy do wałkowania!:)

Dzwoneczek - pierwsza zabawka niemowlaka

Grzechotka z dzwoneczkiem to kolejny przykład dopracowanego w szczegółach produktu marki Hape - to piękna zabawka, którą możecie podarować maluszkowi, aby jej kojące tony towarzyszyły szkrabowi już od pierwszych dni życia. Wystarczy, że delikatnie zakręcicie Dzwoneczkiem, a przekonacie się na własne oczy, jaki z niego lojalny przyjaciel - turlając się po podłodze niezwłocznie do Was powróci niczym przysłowiowy bumerang. Dzwoneczek Hape został zaprojektowany w taki sposób, aby był wygodny do schwytania przez drobne rączki malucha, a dodatkowo w jego centralnej części umiejscowiono delikatnie brzmiący dzwonek - można by rzec, że to bijące serce naszej wspaniałej zabawki dla niemowlaków! Dźwięczna grzechotka od marki Hape świetnie posłuży do rozwijania zdolności manualnych i ruchowych małych pociech, a dodatkowo uwrażliwi muzycznie Wasze dzieci. Dzwoneczek został wykonany z wysokiej jakości materiałów i pokryto go nietoksycznymi farbami, dzięki czemu nie musicie mieć jakichkolwiek obaw o bezpieczeństwo ukochanego dziecka! No dobrze, nie trzymamy Was dłużej w szachu - teraz już możecie zrobić własne dzyń, dzyń, dzyń :) 

Ralph - drewniany przyjaciel Twojego malucha!

Grzechotka Roly-Poly Ralph to kolorowy i uśmiechnięty klaun, który skutecznie zaprosi Twoją pociechę do wspólnej zabawy! Ralph od marki Hape to zdecydowanie dobry wybór - słynie z wysokiego poziomu odporności na uszkodzenia i w pełni można mu zaufać. Mówiąc w skrócie, to model bohatera z najwyższej półki jakościowej - to zrównoważona postać, która do perfekcji opanowała umiejętność trzymania pionu! Grzechotkę wykonano z drewna, które pokryte zostało przyjaznymi dla zdrowia farbami, dzięki czemu nie musicie martwić się o bezpieczeństwo swojej słodkiej pociechy. Kształt wesołego Ralpha sprawia, że produkt jest bardzo wygodny do trzymania przez malutkie rączki dziecka. Drewniana grzechotka od Hape to zabawka dla niemowląt, która efektywnie wspiera maluchy w rozwoju zdolności motorycznych i uczy je podstaw zrozumienia związków przyczynowo-skutkowych. Naszym skromnym zdaniem jest pewne, że uśmiechnięty klaun oczaruje Waszą pociechę urokiem osobistym - jego jasne kolory działają stymulująco na wzrok, a wydawane brzmienia łatwo zapadają w pamięć i trenują słuch małego dziecka. Gotowi na spotkanie z przyjacielskim Ralphem? Świetnie!

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem!

Warto podkreślić, że Hape to największy na świecie producent zabawek drewnianych, a oferowany przez niego szeroki asortyment produktów charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa dla małych i większych użytkowników. Hape tworzy swoje zabawki zgodnie z ideą dbałości o zrównoważony rozwój. Wszystkie oferowane produkty marki Hape są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku drewnianych grzechotek - w naszym sklepie internetowym dostępna jest oferta wspaniałych i bezpiecznych zabawek Hape, które zostały stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Nie ma się czego obawiać, lepiej od razu sprawdzić samemu! Życzymy udanej zabawy.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite