Puzzle mapy

Przeszukaj katalog

Puzzle mapy

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Puzzle Prime 9000 el. Ancient Celestial Maps

  Puzzle dla dorosłych 
  349,99 zł
 2. Mapa świata ze zwierzętami

  Puzzle dla dzieci 
  20,99 zł
 3. Puzzle edukacyjne 2000 el. Polityczna mapa świata

  Puzzle dla dorosłych 
  43,99 zł
 4. Puzzle edukacyjne 4000 el. Wielka mapa fizyczna świata

  Puzzle dla dorosłych 
  79,99 zł
 5. Puzzle edukacyjne 1000 el. Mapa fizyczna świata

  Puzzle dla dorosłych 
  31,49 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Puzzle - mapa świata

Nie macie pojęcia jak wysoko podskakiwał z radości Krzysztof Kolumb, gdy odkrył Amerykę ani jak pękał z dumy żeglarz Ferdynand Magellan, gdy ze swoją załogą opłynął dookoła cały świat. Wyobrażacie sobie, jaka frajda towarzyszy ludziom ciekawym świata, nienasyconym wiedzą o zakątkach globu, głodnym geograficznych odkryć? My potrafimy sobie to wyobrazić! Zachęcamy Was, abyście własną ciekawość spróbowali zaspokoić układając kolorowe mapy z puzzli. Trefl przygotował szeroką gamę produktów, które element po elemencie pomogą Wam zdobywać i rozwijać wiedzę o Polsce, Europie i świecie. I Wy możecie być na swój sposób odkrywczymi Kolumbami - układajcie puzzle, świat stanie przed Wami otworem!

Zacznij od ojczystego kraju...

Swoje odkrycia rozpocznijcie od 44-elementowej Mapy Polski - to zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku już od 4 lat, ale z pewnością będzie cieszył się także zainteresowaniem rodziców. Wspomniana układanka nie tylko wskazuje regionalne ciekawostki naszego kraju, lecz także położenie geograficzne ojczyzny względem innych krajów tej części Europy. Układając puzzle będziecie w przyjazny sposób czerpać wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych, w tym z geografii. Pamiętajcie, że puzzle pobudzają do aktywności wyobraźnię i potęgują ciekawość światem. Kiedy ułożycie już finalnie obrazek, oprawcie go w ramkę i powieście w swoim pokoju - będzie stanowił ciekawy element wystroju. Mapa kraju zawsze przyda się w zasięgu wzroku!

Podróżuj przez całą Europę...

Mapa Europy to wyzwanie dla dzieci w wieku od 7 lat, które swoją estetyczną formą z pewnością zwróci uwagę również i rodziców. Mapa kontynentu to pięknie zilustrowany 200-elementowy obraz wszystkich państw Europy. Dodatkowo zestaw został wzbogacony o prezentację obiektów architektonicznych nieodzownie kojarzących się z danym państwem. Dzięki puzzlom nauczycie się nie tylko położenia geograficznego poszczególnych krajów Europy, ale poznacie też charakterystyczne dla nich budowle, będące często najbardziej rozpoznawalną wizytówką danego państwa. Zanim wyruszycie w podróż dookoła świata, poznajcie dobrze kontynent europejski dzięki naszym puzzlom.

Aż poznasz cały świat...

Małym obieżyświatom przypadnie do gustu Mapa Świata - puzzle 100-elementowe, które zwrócą uwagę zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Dzięki prezentowanym puzzlom w przyjazny sposób połączycie zabawę z nauką o rdzennych mieszkańcach poszczególnych kontynentów i gatunkach zwierząt występujących w różnych częściach globu. Po ułożeniu uzyskacie piękny obrazek, który możecie umieścić na ścianie. Kiedy tylko będziecie potrzebowali sprawdzić, jakie gatunki zwierząt zamieszkują poszczególne lądy i oceany - sprawdźcie, puzzle Mapa Świata to Wasze okno z widokiem na świat przyrody!

Zgłębiaj go w najmniejszych detalach...

Wymagającym pasjonatom układanek Trefl poleca wersje wysokoelementowe. Jeśli jesteście na poziomie "młodszy ekspert ds. puzzli", wybierzcie składającą się z 1000 elementów Mapę Fizyczną Świata. Nie będziecie narzekali na brak rozrywki, wręcz przeciwnie czekają Was długie godziny radosnego układania, a przy tym ogromna dawka geograficznej edukacji!

I z różnych perspektyw czasowych...

Jeśli chcecie awansować na "starszego eksperta ds. puzzli", wybierzcie trudniejszą Mapę Ziemi. Zestaw składa się aż z 2000 elementów i przedstawia mapę ziemi odzwierciedlającą historyczny stan z 1630 r. Oznacza to, że nie tylko okrążycie ziemię dookoła, ale i doświadczycie historycznych zdarzeń z tamtego okresu. Poczujecie się jak załoga wielkich żaglowców w czasach odkryć geograficznych. Przekonacie się, że od tamtych czasów świat się... zmienił. To prawdziwa geograficzno-historyczna uczta złożona z 2000 dań. Obrazek wykorzystajcie jako pomoc naukową - będzie wspaniałą ozdobą w gabinecie odkrywcy!

Wielki kawał świata miej zawsze pod ręką...

Na zakończenie, prawdziwa gratka dla doświadczonych pasjonatów układania puzzli - jedno z naszych "największych" geograficznych dzieł, a mianowicie Wielka mapa fizyczna świata. Puzzle składające się z 4000 elementów i prezentujące aktualną mapą świata, której wymiar po ułożeniu wynosi 136x96 cm! To dopiero kawał świata w zasięgu wzroku, nieprawdaż?!

Nie zwlekajcie - układajcie!

Polska, Europa i cały świat tylko czekają aż odkryjecie je w naszych pudełkach! Prezentowane zestawy, w tym puzzle Mapa Swiata i Mapa Ziemi, charakteryzuje wysoka jakość wykonania i nasycenia barw, a komfort układania zapewnia kalandrowany papier, który odpowiednio odbija światło. Wszystkie elementy układanek pokryte są ekologicznymi farbami spożywczymi i są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Trefl życzy Wam ekscytujących odkryć i wrażeń!