Skoczki

Przeszukaj katalog

Skoczki

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Quality Quidditch Supplies

special

Teraz tylko

94,99 zł 56,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. Gra zręcznościowa Skoczki Kraina Lodu

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 2. Gra zręcznościowa Skoczki Kraina Lodu 2

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 3. Gra zręcznościowa Skoczki Psi Patrol

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 4. Gra zręcznościowa Skoczki Rodzina Treflików

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Gra skoczki

Gra skoczki to przykład nieskomplikowanej gry zręcznościowej, którą polecamy jako formę zabawy dla całej rodziny. Trefl przygotował kilka różnych odsłon tej gry, ale zasadnicze reguły są wspólne dla wszystkich dostępnych wersji.

Głównym zadaniem graczy jest zdobywanie jak największej liczby punktów, trafiając kolorowymi pionkami do specjalnie oznakowanych pól punktowych na tarczy. Skoczki poślesz w powietrze dzięki dołączonym wyrzutniom, a w pudełku znajdziesz ich zapas dla 4 towarzyszy gry. Jeśli liczba graczy, chcących wziąć udział w rywalizacji jest większa, to możecie podzielić się na zespoły lub grać wymiennie organizując kilka indywidualnych rund turnieju. Jeśli masz zadatki na strzelca wyborowego, to jest duża szansa, że odniesiesz zwycięstwo w tej rywalizacji. Jest wszak jeden warunek do spełnienia - pamiętaj przyjacielu, musisz skutecznie trafiać do celu! Ognia!

Gra Skoczki Rodzina Treflików

Trefl przygotował dla Was odsłonę gry opartą na licencji serialu Rodzina Treflików - to skoczki dla dzieci, które są wielbicielami przygód Treflików i ich przyjaciół. Wybierzcie kolor swoich skoczków i przygotujcie planszę do gry. Zanim przejdziecie do prawdziwej rywalizacji, wykonajcie kilka próbnych strzałów. Każdy gracz musi poprawnie ustawić swoje celne oko. Gotowi? Czas na prawdziwą batalię! Pamiętajcie, że w czasie zabawy możecie stosować różną taktykę, bowiem grę zaprojektowano, tak aby możliwe było rozgrywanie wielu różnych wariantów. Możecie na przykład zastosować Cyrkową sztuczkę, a to oznacza nic innego jak ustawienie na wyrzutni dwóch skoczków jednocześnie, jeden na drugim. Cel! Pal! I jak poszło? Jeśli oba pionki trafiły do otworów punktowych na planszy, to punkty uzyskane z tego strzału mnożą się przez siebie, a Wy jesteście znacznie bliżej wygranej. Jeśli tym razem nie udało Wam się zdobyć punktów, nie traćcie wiary i zmobilizujcie się do dalszej walki. Bawcie się razem z Treflikami - one nigdy nie tracą motywacji, aby stawić czoła wyzwaniom!

Gra Skoczki Psi Patrol

Jeśli lubicie przygody czworonogów z Zatoki Przygód, to zachęcamy Was do wyboru wersji gry opartej na licencji bajki Psi Patrol. Reguły gry są podobne jak w przypadku Rodziny Treflików, ale tym razem możecie wcielić się w swoich ulubionych czworonożnych bohaterów. Wybierzcie preferowany kolor skoczków, połóżcie jeden z nich na wyrzutni, teraz wyobraźcie sobie, że to najpyszniejszy psi przysmak i wycelujcie w stronę tarczy... niech Psi Patrol rusza do akcji! Cel namierzony? Super! Zadanie do wykonania na dziś - opanować wszystkie strategiczne pola na planszy i zdobyć jak najwięcej punktów! Tak jest! Jak mawia psia ekipa Rydera: nie ma takiego problemu, którego nie rozwiążemy. Bohaterowie znanej bajki Psi Patrol zapraszają do wspólnej zabawy. 

Gra Skoczki z Krainy Lodu

Lubicie zimę? Taaaaak, a cooooo? No to świetnie! Jeśli lubicie zimową aurę, to Trefl poleca Wam również wersję gry opartej na licencji filmu Frozen II. Wyobraźcie sobie, że kolorowe skoczki, to śnieżne kulki, którymi musicie trafić do celu. Zabawa pomoże Wam rozwijać sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a emocjonująca rozgrywka zapewni Wam trochę ciepła. Nie będziecie potrzebować żadnych puchowych kurtek ani czapek, by poczuć się komfortowo w tym śnieżnym klimacie. Zaproście do gry swoich przyjaciół lub członków rodziny - im większa liczba graczy, tym lepiej. Jeśli zabraknie dla Was śnieżnych wyrzutni, to zagrajcie w drużynach lub zamiennie rozgrywajcie indywidualne pojedynki. Sprawdźcie, komu uda się posłać śnieżki w sam środek tarczy. Przekonajcie się! Pamiętajcie, że gdy zima trwa, cały Trefl gra - skoczki z bohaterami znanej bajki Kraina lodu II dostarczą Wam ciepła i będą źródłem radosnej zabawy.