Oferta dla firm i instytucji

Rozpocznij współpracę biznesową z Grupą Trefl

Grupa Trefl

Doświadczony partner biznesowy

Od ponad 30 lat współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi, hurtowniami i sklepami, dostarczając nasze produkty oraz specjalne zamówienia. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, wiemy czego potrzebują nasi klienci, aby skutecznie realizować swoje cele biznesowe. Nieważne czy zamówisz 1 czy 1000 sztuk, zawsze możesz liczyć na profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Małe firmy

Firmy i instytucje

Odpowiadając na potrzeby rynku, przygotowujemy preferencyjne oferty dla firm, instytucji edukacyjnych i kulturalnych, chcących kupić nasze produkty w większych ilościach.

Zarejestruj się Masz już konto? Zaloguj się
Zamówienia

Duże zamówienia

Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w kraju i na świecie. Stale zwiększamy portfolio produktów, przez co nasza oferta staje się jeszcze bardziej konkurencyjna.

Skontaktuj się z nami
Produkcja

Trefl Factory

Skorzystaj z naszego doświadczenia, rozwijaj się z nami. Produkujemy ponad 20 milionów puzzli i gier planszowych rocznie, które oferujemy klientom w ponad 50 krajach świata.

Czytaj więcej

Produkty Trefl

Najbardziej konkurencyjna oferta na rynku

W naszym portfolio znajduje się około 2000 produktów. Z roku na rok oferta naszych puzzli, gier i zabawek powiększa się o nowe, atrakcyjne pozycje. Dwa razy w roku wydajemy katalogi produktowe przeznaczone dla naszych partnerów i kontrahentów. Poza ofertą regularną oferujemy produkcję gier, opakowań i wykrojników na zlecenie.

Katalogi produktów Trefl

E-katalog Trefl PDF Katalog PL 2024 PDF Katalog EN 2024 PDF Katalog DE 2024 PDF

Nasi partnerzy

Współpracujemy z największymi sieciami
handlowymi na rynku polskim i zagranicznym