Koci Domek Gabi

Przeszukaj katalog

Koci Domek Gabi

Oferta specjalna

Kolorowe klocki z Rodziną Trelików

special

Teraz tylko

69,99 zł 48,99 zł

Znaleziono 15 produktów

na stronę
 1. Nowość

  Puzzle drewniane Koci Domek Gabi 50 el. Gabby i jej Kotek

  Puzzle dla dzieci 
  49,99 zł
 2. Weseli Przyjaciele Gabi

  Puzzle dla dzieci 
  36,99 zł
 3. Gabi z Kocim Przyjacielem

  Puzzle dla dzieci 
  26,99 zł
 4. Wesoła Gabi

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 5. Gabi i jej uroczy domek

  Puzzle dla dzieci 
  14,99 zł
 6. Przygody Gabi

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 7. Koci Domek Gabi

  Puzzle dla dzieci 
  17,99 zł
 8. Poznaj Gabi

  Puzzle dla dzieci 
  20,99 zł

Znaleziono 15 produktów

na stronę

Koci Domek Gabi - puzzle dla małych dzieci

Koci Domek Gabi to serial animowany dla dzieci, który zdobył popularność na całym świecie. Dzieci pokochały postać sympatycznej dziewczynki, która wraz ze swoimi przyjaciółmi przeżywa różnorodne przygody. Teraz, dzięki naszej kategorii z produktami z motywem bajki, dzieci mogą bawić się z dziewczynką i jej przyjaciółmi, rozwiązując jednocześnie puzzlową łamigłówkę i rozwijając swoje umiejętności poznawcze. W ofercie znajdują się puzzle dostosowane do wieku i umiejętności pociech.

Puzzle Poznaj Gabi to zestaw składający się z 25 elementów, który jest idealny dla najmłodszych. Dzięki pięknemu i kolorowemu obrazkowi, puzzle te będą wspaniałą zabawą dla dziecka, a jednocześnie pomogą mu rozwijać zdolności manualne oraz kojarzenia i analizowania obrazów.

Puzzle Gabi i jej uroczy Domek składają się z 30 elementów i są przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Dzięki pięknemu i kolorowemu obrazkowi przedstawiającemu Gabi i jej przyjaciół — Kotki, puzzle są wspaniałą zabawą dla malucha, a jednocześnie pomogą mu rozwijać zdolności manualne oraz umiejętności kojarzenia i analizowania obrazów.

Przygody Kociaków i Gabi - puzzle dla starszych dzieci

Puzzle Przygody Gabi to zestaw czterech różnych układanek dla dzieci od Trefl, łącznie składających się z 207 elementów. Puzzle prezentują przygody Gabi, a układanki mają różną ilość elementów (35, 48, 54 i 70 elementów), co pozwala stopniowo wprowadzać pociechę w świat układania puzzli. Dziecko będzie miało okazję poznać różne postacie z serialu, a jednocześnie doskonalić swoje umiejętności.

Puzzle Koci Domek Gabi to wspaniała propozycja dla dzieci, które uwielbiają układać duże puzzle. W zestawie znajduje się 100 elementów, które po ułożeniu tworzą piękny obrazek przedstawiający Gabi i Koty w ich pięknym domku. Dziecko będzie miało okazję poznać różne postaci z serialu, a jednocześnie doskonalić swoje umiejętności spostrzegawczości i myślenia przestrzennego.

Więcej produktów już niebawem...

W naszej ofercie niebawem pojawią się także inne produkty na licencji "Koci Domek Gabi", np. wyjątkowe książki dla dzieci z bohaterami serialu. Będą one idealnym uzupełnieniem dla naszych puzzli i pozwolą dziecku wejść jeszcze bardziej w świat swojej ulubionej postaci.

Trefl - Sklep z zabawkami i nie tylko!

Nasz sklep oferuje wiele ciekawych produktów dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się zarówno puzzle, klocki, gry planszowe, książki i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wybierania produktów, które najlepiej odpowiadają zainteresowaniom i potrzebom Twoim i Twojego dziecka!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).