Gry Boom Boom

Przeszukaj katalog

Gry Boom Boom

Oferta specjalna

Trefliki poznają: Pory roku

special

Teraz tylko

19,99 zł 11,99 zł

Znaleziono 7 produktów

na stronę
 1. NOWOŚĆ

  Boom Boom - Gabby's Dollhouse

  Gry planszowe  
  54,99 zł
 2. Boom Boom - Harry Potter

  Gry zręcznościowe 
  54,99 zł
 3. Boom Boom Rodzina Treflików

  Gry zręcznościowe 
  54,99 zł
 4. Boom Boom Kraina Lodu II

  Gry rodzinne 
  54,99 zł
 5. Bom Boom - Psi Patrol

  Gry rodzinne 
  54,99 zł
 6. Boom Boom - Śmierdziaki

  Gry rodzinne 
  54,99 zł
 7. Boom Boom - Psiaki i Kociaki

  Gry rodzinne 
  54,99 zł

Znaleziono 7 produktów

na stronę

Gra Boom Boom

Czy jesteście szybcy jak gazela lub możecie pochwalić się zwinnością kota? Świetnie! Trefl przygotował dla Was prawdziwe wyzwanie, a nawet kilka różnych wersji tego wyzwania do wyboru! Boom Boom firmy Trefl to seria dynamicznych gier rodzinnych, w których możecie wykazać się jednocześnie zręcznością, sprytem i szybkością działania, a dodatkowo świetnie spędzicie czas wspólnie ze znajomymi lub w gronie rodzinnym. Gotowi do rozgrywki? Czas pokazać rywalom zwinne kocie ruchy!

Gra Boom Boom niezależnie od wersji, którą wybierzecie, polega na kompletowaniu kart z ulubionymi postaciami lub ich atrybutami. Waszym zadaniem jest zbieranie w stosiki identycznych kart lub kart w tych samych kolorach i alarmowanie przeciwników dzwonkiem o tym, że... zadanie wykonano! Wszyscy uczestnicy rozgrywki w tym samym czasie wymieniają karty z ręki z kartami znajdującymi się na planszy. Kto pierwszy skompletuje wszystkie wymagane zestawy kart, ten zwycięży. Pamiętajcie, aby uderzyć w dzwonek!

Boom Boom Car 3

Jeśli chodzi o serię dynamicznych gier Boom Boom, to Trefl specjalnie dla fanów motoryzacji rekomenduje wersję z ulubionego filmu Auta 3. Kto skompletuje wszystkie karty z bohaterami tego filmu, ten uderza w dzwonek i melduje się jako pierwszy na mecie wyścigu. Tylko nie zostańcie w blokach startowych i nie dajcie się wyprzedzić rywalom!

Boom Boom z Rodziną Treflików

Kto nie przepada za wyścigami samochodowymi i rykiem silników, może spróbować swoich sił w rywalizacji z kartami prezentującymi ulubionych bohaterów z serialu Rodzina Treflików. Zaproś do rozgrywki członków swojej rodziny i wspólnie polujcie na komplety kart z radosnymi Treflikami i ich przyjaciółmi. Sprawdź, kto ma najwięcej sprytu w Twojej rodzinie!

Boom Boom z Krainy Lodu

Trefl przygotował również wersję gry w zimowej scenerii - koniecznie sięgnijcie po grę z bohaterami filmu Frozen II! Pamiętacie jak bałwanek Olaf stwierdził, że... trochę brakuje mu ciepła? Jednak w czasie tej dynamicznej rozgrywki na pewno nie będziecie narzekać na jego brak. Zasady gry nie pozwolą Wam zmarznąć, wręcz przeciwnie! Skompletujcie stosiki kart z bohaterami filmu i szybko zadzwońcie dzwonkiem. Emocje i dynamiczna zabawa z pewnością dostarczą Wam bardzo dużo ciepła!

Boom Boom dla miłośników zwierząt

Jeśli zamiast zmagań w śnieżnych zaspach, wolicie spędzić czas w słonecznej Zatoce Przygód, Trefl przygotował także wersję gry, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom radosnych czworonogów. Uwaga gracze - Psi Patrol rusza do akcji! Nie musicie dysponować psim węchem, wystarczy, że w rozgrywce będziecie skuteczni jak ekipa piesków Rydera.

A jeśli lubicie również kocie towarzystwo, to Trefl zachęca Was do sięgnięcia po wersję Psiaki i Kociaki - ta odsłona gry będzie z nieco większym pazurem. Pamiętajcie jednak, żeby nie podrapać rywali w drodze do zwycięstwa! Wśród odsłon Boom Boom z postaciami zwierząt, Trefl poleca również Śmierdziaki - ta wersja gry pachnie ciężką przeprawą z trudnymi rywalami. Do boju!

Boom Boom z magiczną aurą

Nowa odsłona gry to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli czarodziejów z Hogwartu. Tym razem zadaniem graczy jest zbieranie identycznych kart z ulubionymi bohaterami i ich atrybutami z serii filmów o Harrym Potterze. Po zebraniu zestawu takich samych kart gracz uderza w dzwonek, sygnalizując pozostałym wykonanie zadania. Sprawdź, kto najszybciej zaczaruje rywali i uśpi ich czujność? Pamiętaj, że możesz polować również na karty swoich przeciwników. Gracz, który jako pierwszy skompletuje stosy takich samych kart, poczuje prawdziwą magię zwycięstwa!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite