Gry Boom Boom

Przeszukaj katalog

Gry Boom Boom

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł

Znaleziono 7 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Gra rodzinna Boom Boom Koci Domek Gabi

  Gry planszowe  
  54,99 zł
 2. Gra zręcznościowa Boom Boom Harry Potter

  Gry zręcznościowe 
  54,99 zł
 3. Gra zręcznościowa Boom Boom Rodzina Treflików

  Gry zręcznościowe 
  54,99 zł
 4. Gra zręcznościowa Boom Boom Kraina Lodu II

  Gry rodzinne 
  54,99 zł
 5. Gra zręcznościowa Bom Boom Psi Patrol

  Gry rodzinne 
  54,99 zł
 6. Gra zręcznościowa Boom Boom Śmierdziaki

  Gry rodzinne 
  54,99 zł
 7. Gra zręcznościowa Boom Boom Psiaki i Kociaki

  Gry rodzinne 
  54,99 zł

Znaleziono 7 produktów

na stronę

Gra Boom Boom

Czy jesteście szybcy jak gazela lub możecie pochwalić się zwinnością kota? Świetnie! Trefl przygotował dla Was prawdziwe wyzwanie, a nawet kilka różnych wersji tego wyzwania do wyboru! Boom Boom firmy Trefl to seria dynamicznych gier rodzinnych, w których możecie wykazać się jednocześnie zręcznością, sprytem i szybkością działania, a dodatkowo świetnie spędzicie czas wspólnie ze znajomymi lub w gronie rodzinnym. Gotowi do rozgrywki? Czas pokazać rywalom zwinne kocie ruchy!

Gra Boom Boom niezależnie od wersji, którą wybierzecie, polega na kompletowaniu kart z ulubionymi postaciami lub ich atrybutami. Waszym zadaniem jest zbieranie w stosiki identycznych kart lub kart w tych samych kolorach i alarmowanie przeciwników dzwonkiem o tym, że... zadanie wykonano! Wszyscy uczestnicy rozgrywki w tym samym czasie wymieniają karty z ręki z kartami znajdującymi się na planszy. Kto pierwszy skompletuje wszystkie wymagane zestawy kart, ten zwycięży. Pamiętajcie, aby uderzyć w dzwonek!

Boom Boom Car 3

Jeśli chodzi o serię dynamicznych gier Boom Boom, to Trefl specjalnie dla fanów motoryzacji rekomenduje wersję z ulubionego filmu Auta 3. Kto skompletuje wszystkie karty z bohaterami tego filmu, ten uderza w dzwonek i melduje się jako pierwszy na mecie wyścigu. Tylko nie zostańcie w blokach startowych i nie dajcie się wyprzedzić rywalom!

Boom Boom z Rodziną Treflików

Kto nie przepada za wyścigami samochodowymi i rykiem silników, może spróbować swoich sił w rywalizacji z kartami prezentującymi ulubionych bohaterów z serialu Rodzina Treflików. Zaproś do rozgrywki członków swojej rodziny i wspólnie polujcie na komplety kart z radosnymi Treflikami i ich przyjaciółmi. Sprawdź, kto ma najwięcej sprytu w Twojej rodzinie!

Boom Boom z Krainy Lodu

Trefl przygotował również wersję gry w zimowej scenerii - koniecznie sięgnijcie po grę z bohaterami filmu Frozen II! Pamiętacie jak bałwanek Olaf stwierdził, że... trochę brakuje mu ciepła? Jednak w czasie tej dynamicznej rozgrywki na pewno nie będziecie narzekać na jego brak. Zasady gry nie pozwolą Wam zmarznąć, wręcz przeciwnie! Skompletujcie stosiki kart z bohaterami filmu i szybko zadzwońcie dzwonkiem. Emocje i dynamiczna zabawa z pewnością dostarczą Wam bardzo dużo ciepła!

Boom Boom dla miłośników zwierząt

Jeśli zamiast zmagań w śnieżnych zaspach, wolicie spędzić czas w słonecznej Zatoce Przygód, Trefl przygotował także wersję gry, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom radosnych czworonogów. Uwaga gracze - Psi Patrol rusza do akcji! Nie musicie dysponować psim węchem, wystarczy, że w rozgrywce będziecie skuteczni jak ekipa piesków Rydera.

A jeśli lubicie również kocie towarzystwo, to Trefl zachęca Was do sięgnięcia po wersję Psiaki i Kociaki - ta odsłona gry będzie z nieco większym pazurem. Pamiętajcie jednak, żeby nie podrapać rywali w drodze do zwycięstwa! Wśród odsłon Boom Boom z postaciami zwierząt, Trefl poleca również Śmierdziaki - ta wersja gry pachnie ciężką przeprawą z trudnymi rywalami. Do boju!

Boom Boom z magiczną aurą

Nowa odsłona gry to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli czarodziejów z Hogwartu. Tym razem zadaniem graczy jest zbieranie identycznych kart z ulubionymi bohaterami i ich atrybutami z serii filmów o Harrym Potterze. Po zebraniu zestawu takich samych kart gracz uderza w dzwonek, sygnalizując pozostałym wykonanie zadania. Sprawdź, kto najszybciej zaczaruje rywali i uśpi ich czujność? Pamiętaj, że możesz polować również na karty swoich przeciwników. Gracz, który jako pierwszy skompletuje stosy takich samych kart, poczuje prawdziwą magię zwycięstwa!