Boom Boom

Przeszukaj katalog

Boom Boom

Oferta specjalna

Chatka w górach

special

Teraz tylko

89,99 zł 44,99 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę
 1. Polecamy

  Boom Boom - Harry Potter

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 2. Polecamy

  Boom Boom Rodzina Treflików

  Gry zręcznościowe 
  49,99 zł
 3. Bestseller Bestseller

  Boom Boom Kraina Lodu II

  Gry rodzinne 
  49,99 zł
 4. Bestseller Bestseller

  Bom Boom - Psi Patrol

  Gry rodzinne 
  49,99 zł
 5. Bestseller Bestseller

  Boom Boom - Śmierdziaki

  Gry rodzinne 
  49,99 zł
 6. Bestseller Bestseller

  Boom Boom - Psiaki i Kociaki

  Gry rodzinne 
  49,99 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę

Gra Boom Boom

Czy jesteście szybcy jak gazela lub możecie pochwalić się zwinnością kota? Świetnie! Trefl przygotował dla Was prawdziwe wyzwanie, a nawet kilka różnych wersji tego wyzwania do wyboru! Boom Boom firmy Trefl to seria dynamicznych gier rodzinnych, w których możecie wykazać się jednocześnie zręcznością, sprytem i szybkością działania, a dodatkowo świetnie spędzicie czas wspólnie ze znajomymi lub w gronie rodzinnym. Gotowi do rozgrywki? Czas pokazać rywalom zwinne kocie ruchy!

Gra Boom Boom niezależnie od wersji, którą wybierzecie, polega na kompletowaniu kart z ulubionymi postaciami lub ich atrybutami. Waszym zadaniem jest zbieranie w stosiki identycznych kart lub kart w tych samych kolorach i alarmowanie przeciwników dzwonkiem o tym, że... zadanie wykonano! Wszyscy uczestnicy rozgrywki w tym samym czasie wymieniają karty z ręki z kartami znajdującymi się na planszy. Kto pierwszy skompletuje wszystkie wymagane zestawy kart, ten zwycięży. Pamiętajcie, aby uderzyć w dzwonek!

Boom Boom Car 3

Jeśli chodzi o serię dynamicznych gier Boom Boom, to Trefl specjalnie dla fanów motoryzacji rekomenduje wersję z ulubionego filmu Auta 3. Kto skompletuje wszystkie karty z bohaterami tego filmu, ten uderza w dzwonek i melduje się jako pierwszy na mecie wyścigu. Tylko nie zostańcie w blokach startowych i nie dajcie się wyprzedzić rywalom!

Boom Boom z Rodziną Treflików

Kto nie przepada za wyścigami samochodowymi i rykiem silników, może spróbować swoich sił w rywalizacji z kartami prezentującymi ulubionych bohaterów z serialu Rodzina Treflików. Zaproś do rozgrywki członków swojej rodziny i wspólnie polujcie na komplety kart z radosnymi Treflikami i ich przyjaciółmi. Sprawdź, kto ma najwięcej sprytu w Twojej rodzinie!

Boom Boom z Krainy Lodu

Trefl przygotował również wersję gry w zimowej scenerii - koniecznie sięgnijcie po grę z bohaterami filmu Frozen II! Pamiętacie jak bałwanek Olaf stwierdził, że... trochę brakuje mu ciepła? Jednak w czasie tej dynamicznej rozgrywki na pewno nie będziecie narzekać na jego brak. Zasady gry nie pozwolą Wam zmarznąć, wręcz przeciwnie! Skompletujcie stosiki kart z bohaterami filmu i szybko zadzwońcie dzwonkiem. Emocje i dynamiczna zabawa z pewnością dostarczą Wam bardzo dużo ciepła!

Boom Boom dla miłośników zwierząt

Jeśli zamiast zmagań w śnieżnych zaspach, wolicie spędzić czas w słonecznej Zatoce Przygód, Trefl przygotował także wersję gry, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom radosnych czworonogów. Uwaga gracze - Psi Patrol rusza do akcji! Nie musicie dysponować psim węchem, wystarczy, że w rozgrywce będziecie skuteczni jak ekipa piesków Rydera.

A jeśli lubicie również kocie towarzystwo, to Trefl zachęca Was do sięgnięcia po wersję Psiaki i Kociaki - ta odsłona gry będzie z nieco większym pazurem. Pamiętajcie jednak, żeby nie podrapać rywali w drodze do zwycięstwa! Wśród odsłon Boom Boom z postaciami zwierząt, Trefl poleca również Śmierdziaki - ta wersja gry pachnie ciężką przeprawą z trudnymi rywalami. Do boju!

Boom Boom z magiczną aurą

Nowa odsłona gry to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli czarodziejów z Hogwartu. Tym razem zadaniem graczy jest zbieranie identycznych kart z ulubionymi bohaterami i ich atrybutami z serii filmów o Harrym Potterze. Po zebraniu zestawu takich samych kart gracz uderza w dzwonek, sygnalizując pozostałym wykonanie zadania. Sprawdź, kto najszybciej zaczaruje rywali i uśpi ich czujność? Pamiętaj, że możesz polować również na karty swoich przeciwników. Gracz, który jako pierwszy skompletuje stosy takich samych kart, poczuje prawdziwą magię zwycięstwa!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).