Puzzle - Kraina Lodu

Masz tę moc?

Kraina Lodu to film nie tylko dla najmłodszych, ale również chętnie oglądany przez dorosłych. Nic więc dziwnego, że stał się hitem kinowym i wszyscy oszaleli na jego punkcie. Opowieść o siostrzanej miłości, przyjaźni i odwadze - uczy i bawi. Odwiedź z nami niesamowitą krainę Arendelle, w której toczy się akcja historii i układaj przepiękne obrazki, przedstawiające bohaterów filmu.

Przygody dwóch sióstr, wesołego Olafa, Kristoffa i Svena w formie obrazka składającego się z małych elementów, czyli puzzle Kraina Lodu to świetny pomysł na prezent dla każdego dużego i małego fana zimy.

Jeżeli tak jak my, uwielbiacie Krainę Lodu, to nasze puzzle powinny sprawić Wam ogromną radość.

Puzzle dla dzieci - Kraina Lodu

Jeżeli wasze pociechy uwielbiają przygody Elzy i Anny z pewnością pokochają też puzzle Trefl. W ofercie posiadamy gry, puzzle - Kraina Lodu. Układanki dla maluchów z tej serii zaczynają się już od 24 maxi elementów po bardziej złożone 500 i 1000 dla starszych dzieci i dorosłych. Natomiast dostępne edycje specjalne jak układanki 3w1 i 4w1 czy wersje panoramiczne będą ciekawą alternatywą dla zwykłych puzzli. Odkryj razem ze swoją pociechą zaczarowaną krainę pełną magii!

Kraina Lodu - puzzle to wysoka jakość, bezpieczeństwo i nasycenie kolorów, które zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).