Spidey

Przeszukaj katalog

Spidey

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Chatka Hagrida

special

Teraz tylko

109,99 zł 65,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Gra planszowa Hero Quest Spidey

  Gry planszowe  
  54,99 zł
 2. Ekipa Spiday'a

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 3. Spiday i przyjaciele

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 4. Przygody Spiday'a i przyjaciół

  Puzzle dla dzieci 
  14,99 zł
 5. W świecie Spiday'a

  Puzzle dla dzieci 
  15,49 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Kim jest Spidey?

Spidey, czyli Spider-Man, to ikoniczny superbohater z uniwersum Marvela. Jego prawdziwe imię to Peter Parker, a dzięki ugryzieniu przez radioaktywnego pająka zyskał niezwykłe moce, w tym zdolność do wspinaczki po ścianach, super-siłę i zmysły pająka. Spider-Man to nie tylko bohater komiksów i filmów, lecz również inspiracja dla wszystkich małych i dużych fanów superbohaterów. Spidey to bohater serialu animowanego z 2021 roku, który uwielbia wiele dzieci!

 

Puzzle i gry Spidey – układanki dla dzieci od 3. i 4. roku życia

W naszej ofercie produktów ze Spidayem dla dzieci od 3 roku życia znajdziesz grę planszową Spidey Hero Quest, w której uczestnicy gry razem z bohaterami bajki "Spidey i super-kumple" ruszą na poszukiwania pozostałych superbohaterów. To wspaniała zabawa dla najmłodszych, zawierająca drewniane elementy. Dzieci mogą się ścigać, aby jako pierwsi odnaleźć na planszy swoich ulubionych superbohaterów. Drugim produktem dla dzieci są puzzle Spiday i przyjaciele, które składają się z 24 MAXI elementów. Puzzle przedstawiają Spideya i jego przyjaciół. Zostały zaprojektowane z myślą o małych fanach Marvela. Te kolorowe i fascynujące puzzle dostarczą dzieciom nie tylko rozrywki, ale także rozwijają umiejętności logicznego myślenia. Kolejne puzzle - Przygody Spidaya i przyjaciół składają się z 30 elementów i przedstawiają przyjaciół Spidaya oraz samego superbohatera. To idealny sposób na rozwijanie umiejętności manualnych i kreatywności u najmłodszych miłośników Spider-Mana! Kolejny produkt to  puzzle 4 w 1 Ekipa Spidaya – te puzzle składają się z 4 niezależnych układanek. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o różnej liczbie elementów (35, 48, 54, 70), oferujące różnorodność w trakcie zabawy. Produktem dla dzieci od 4. roku życia są  puzzle W świecie Spidaya, które składają się z 60 elementów. Układanka przeniesie dzieci do fascynującego świata Spider-Mana, a kolorowy obrazek zachęci do rozwijania umiejętności układania puzzli.

 

Jakość i bezpieczeństwo puzzli dla dzieci od Trefl

Dbamy o bezpieczeństwo i radość zabawy najmłodszych! Puzzle Trefl dla dzieci zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie.  Wysoką jakość, intensywne nasycenie kolorów oraz bezpieczeństwo układania zapewniają wykorzystane w produkcji materiały ekologiczne.

 

Jak układanie puzzli rozwija dzieci?

Układanie puzzli to nie tylko forma rozrywki, ale także skuteczny sposób rozwijania umiejętności dzieci. Ta aktywność wspomaga rozwój motoryki małej, kształtuje umiejętność logicznego myślenia oraz uczy cierpliwości i skupienia. Dzieci uczą się rozpoznawania kształtów, dopasowywania elementów, a także rozwijają wyobraźnię, gdy tworzą z puzzli całość. To nie tylko zabawa, ale także edukacja w fascynujący sposób!

 

Odwiedź inne kategorie z produktami Trefla!

Zapraszamy do odwiedzenia innych kategorii z produktami, w tym kategorii „Marki”, gdzie znajdziesz produkty Trefl na licencji najbardziej znanych marek, takich jak Disney, Rodzina Treflików, Star Wars, Świnka Peppa i wiele innych. Odkryj również kategorię puzzli dla dla dzieci, gdzie czekają na Ciebie różnorodne wzory do 500 elementów, w tym puzzle z serii Primo, puzzle drewniane Trefl Wood Craft Junior czy puzzle 4 w 1. Przejrzyj naszą pełną ofertę i znajdź idealne puzzle dla swojej pociechy!