Puzzle 6000

Przeszukaj katalog

Puzzle 6000

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Puzzle 6000 el. Stacja kolejowa

  Puzzle dla dorosłych 
  99,99 zł
 2. Puzzle 6000 el. Łapiąc sny

  Puzzle dla dorosłych 
  99,99 zł
 3. Puzzle 6000 el. Romantyczna kolacja

  Puzzle dla dorosłych 
  99,99 zł
 4. Puzzle 6000 el. Uliczka Paryża

  Puzzle dla dorosłych 
  99,99 zł
 5. Puzzle 6000 el. Sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej

  Puzzle dla dorosłych 
  99,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Trefl 6000

Jeśli byliście kiedykolwiek na górskich wędrówkach, to wiecie doskonale, ile wysiłku, zaangażowania i determinacji należy spożytkować na zdobywanie kolejnych szczytów. Podobnie jest z naszymi Treflowymi układankami - kiedy już opanujecie sztukę układania obrazków składających się z 500, 1000 czy nawet 3000 elementów, to wówczas możecie spróbować swoich sił w realizacji jeszcze trudniejszych projektów puzzlowych. Wzbijcie się na wyżyny, osiągnijcie wyższy poziom wtajemniczenia i dołączcie do elitarnego grona puzzlomaniaków! Możecie pokusić się o zdobywanie prawdziwych Himalajów wśród puzzli - czeka na Was aż 6000 elementów!

Czas na ekstremalne wyzwania!

Trefl poleca Wam produkty ze specjalnym oznakowaniem 6000, co oznacza, że w opakowaniu odkryjecie obrazki składające się z aż 6000 części! Miejcie świadomość, że puzzle 6000 to już wysoce zaawansowane wyzwanie dla puzzlomaniaków, którzy dysponują znacznym doświadczeniem w układaniu puzzli! Wierzymy, że podołacie tym ambitnym projektom. Trzymamy za Was kciuki! Życzymy Wam dużo frajdy i jeszcze więcej cierpliwości!

Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz z zastosowaniem kalandrowanego papieru, który odpowiednio odbija padające światło, co znacznie ułatwia układanie puzzli. Całą gamę prezentowanych produktów Trefl produkuje na terenie Polski, a do produkcji wykorzystywane są ekologiczne materiały bezpieczne dla użytkowników.

A propos wędrówek... Chatka w górach!

Jeśli jesteście fanami pieszych wycieczek oraz pięknych krajobrazów polecamy Waszej uwadze imponującej wielkości obraz o wymiarach 136x96 cm - Chatka w górach. Układanka składa się z aż 6000 elementów przedstawiających widok na górską chatkę zlokalizowaną w sielskim otoczeniu. Oprócz widoku górskiej chaty odnajdziecie na obrazie całe bogactwo świata przyrodniczego, wliczając w to różnorodne gatunki zwierząt oraz roślin, a także zjawiska pogodowe jak tęcza czy charakterystyczna mgła zalegająca w górskich kotlinach. Zabierajcie się za układanie, będziecie zachwyceni widokami! Przygoda czeka!

A może raczej widok na zatokę?

Puzzle 6000 elementów marki Trefl to nie tylko wysokogórskie eskapady i skaliste krajobrazy. Jeśli zamiast górskich wojaży wolicie skąpane w słońcu widoki na zatokę, to również mamy dla Was atrakcyjną propozycję. Zdecydujcie się na piękny obraz Łapiąc sny, który prezentuje imponujący nadmorski widok z charakterystycznymi jachtami pływającymi po zatoce oraz licznymi zabudowaniami zlokalizowanymi na zboczach okalających zatokę. Jest pięknie, nieprawdaż? Co za widok!

Romantyczne puzzle Trefl 6000

Jeśli po tych wszystkich spacerach, zapragniecie dłuższą chwilę odpocząć w kameralnym miejscu, a może w dodatku zgłodnieliście i macie ochotę zjeść coś smacznego, to wybierzcie puzzle 6000 Trefl Romantyczna kolacja. Ta wspaniała układanka o wymiarach 136x96 cm przedstawia scenerię z romantyczną restauracją zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z weneckich kanałów, po których pływają dostojni gondolierzy. Mamy nadzieję, że układanka przypadnie Wam do gustu i że jest dostatecznie romantycznie, hmmm?

Alternatywnie polecamy Wam udanie się na krajoznawczy spacer urokliwymi uliczkami francuskiej stolicy. Wybierzcie zestaw puzzli składający się z 6000 elementów - Uliczka Paryża. Lubicie długie, romantyczne spacery? Mamy nadzieję, że tak, bo ta przechadzka paryskimi ulicami zajmie Wam nieco czasu. Delektujcie się błogo spędzonym czasem w samym sercu Paryża - stolicy mody, stylu, jedzenia i miłości!

6000 architektonicznych perełek...

Przygotowaliśmy również coś atrakcyjnego dla osób, które interesują się architekturą i malarstwem. Tym razem chcemy Was zaprosić prosto do papieskiej stolicy, gdzie w Pałacu Watykańskim będziecie mieli możliwość i niezwykłą przyjemność podziwiać Kaplicę Sykstyńską. Jak pewnie dobrze się orientujecie, sklepienie Kaplicy zdobią niezwykle piękne freski, nad którymi przez kilka lat pracował wybitny rzeźbiarz Michał Anioł w asyście kilku swoich pomocników. Mamy nadzieję, że ułożenie samej układanki nie zajmie Wam aż tyle czasu, co tworzenie tego słynnego dzieła przez artystów... Gdy skończycie swoją żmudną pracę nad obrazkiem, Wasza cierpliwość zostanie nagrodzona, bowiem oczom ukażą się niesamowite malowidła, które opowiadają historię ludzkości począwszy od jej stworzenia świata, poprzez grzech pierworodny, aż do czasów biblijnego potopu. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was prawdziwie magiczna i wysmakowana artystycznie uczta. Życzymy Wam wielu pozytywnych wrażeń! Zatem... puzzlomaniacy układajcie Treflowe 6000 i twórzcie własne dzieła!