Kariera w Trefl

Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników.
Przeczytaj więcejZobacz, co zyskasz dołączając do naszego zespołu

Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę

Karty rekreacyjno – sportowe

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Możliwości rozwoju

Wsparcie wdrożenia

Inicjatywy sportowe

Treflowa biblioteczka

Prezenty świąteczne

Rabaty na produkty

Karnety na mecze

Bezpłatny parking

Co w Treflu gra?

Jako organizacja angażujemy się w wiele aktywności, związanymi zarówno z działaniami wewnątrz firmy, jak i lokalnymi inicjatywami o charakterze sportowym, kulturalnym i społecznym.

Jesteśmy pasjonatami sportu

Ważną domeną Grupy Trefl jest rozwój sportu na Pomorzu. Obecnie firma Trefl wspiera dwie spółki sportowe, które dostarczają nam nie tylko niesamowitych emocji podczas zawodów sportowych, ale są także doskonałą inspiracją do uprawiania aktywności we własnym zakresie przez naszych pracowników.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rekrutujemy przyjaźnie i wspieramy adaptację

Dokładamy starań, by promować dobre praktyki i tworzyć wysokie standardy rekrutacyjne. Z dużą uwagą prowadzimy wszystkie rekrutacje. Dbamy o relacje z kandydatami i ich wrażenia z procesu rekrutacji, a nowych pracowników wspieramy we wdrożeniu od pierwszych dni pracy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Angażujemy się społecznie

Chętnie włączamy się w projekty społeczne, które mają na celu pomoc potrzebującym. Udzielamy jej na różne sposoby, angażując w to naszych pracowników.
ZOBACZ WIĘCEJ

Dzielimy się wiedzą

Jesteśmy otwarci na naukę i równie chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi pracownicy angażują się w wydarzenia branżowe, projekty edukacyjne i stażowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Aktualne oferty pracy

 

Proces rekrutacjiPoznaj nasz Dział Personalny


Monika Klimza

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a następnie studiów podyplomowych na kierunkach: zarządzanie projektami w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni oraz HR Business Partner na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od ponad 10 lat związana z obszarem HR. Rozpoczynała w firmie Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. jako Specjalista ds. Rekrutacji, a następnie Kierownik Biura. W latach 2009-2011 pracowała jako Specjalista ds. Personalnych w firmie Balex Metal oraz Stolarka Wołomin. Od 2011 roku związana z firmą Trefl S.A., początkowo jako Specjalista ds. Personalnych. Od 2014 roku kieruje Działem Personalnym, odpowiadając za całość działań personalnych oraz wsparcie menedżerów w realizacji celów biznesowych. HR-owiec z pasji, entuzjastka pieszych wędrówek, fotografii plenerowej i psychologii pozytywnej.

Monika Klimza

Kierownik ds. Personalnych

Natalia Kazanowska

Starszy Specjalista ds. Personalnych

Alicja Burel

Starszy Specjalista ds. Personalnych

Wybierz temat kontaktu

Dzięki temu możemy sprawniej odpowiedzieć na Twoje pytania
Wpisz treść wiadomości
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól
Masz jakieś pytanie? Napisz do nas.
Nasz zespół HR odpowie na każde Twoje pytanie.
Co jeszcze możemy zrobić dla Twojego biznesu?
Zostaw nam wiadomość, odpowiemy jak najszybciej
Podaj litery i cyfry z obrazka
Administratorem danych osobowych jest Trefl SA. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzali w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, do czasu zakończenia korespondencji w rozpoczętym temacie. Pełna informacja o przetwarzaniu danych przez Trefl SA znajduje się w Polityce prywatności.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).