Kariera w Trefl

Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników.
Przeczytaj więcejZobacz, co zyskasz dołączając do naszego zespołu

Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę

Karty rekreacyjno – sportowe

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Możliwości rozwoju

Wsparcie wdrożenia

Inicjatywy sportowe

Treflowa biblioteczka

Prezenty świąteczne

Rabaty na produkty

Karnety na mecze

Bezpłatny parking

Co w Treflu gra?

Jako organizacja angażujemy się w wiele aktywności, związanymi zarówno z działaniami wewnątrz firmy, jak i lokalnymi inicjatywami o charakterze sportowym, kulturalnym i społecznym.

Jesteśmy pasjonatami sportu

Ważną domeną Grupy Trefl jest rozwój sportu na Pomorzu. Obecnie firma Trefl wspiera dwie spółki sportowe, które dostarczają nam nie tylko niesamowitych emocji podczas zawodów sportowych, ale są także doskonałą inspiracją do uprawiania aktywności we własnym zakresie przez naszych pracowników.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rekrutujemy przyjaźnie i wspieramy adaptację

Dokładamy starań, by promować dobre praktyki i tworzyć wysokie standardy rekrutacyjne. Z dużą uwagą prowadzimy wszystkie rekrutacje. Dbamy o relacje z kandydatami i ich wrażenia z procesu rekrutacji, a nowych pracowników wspieramy we wdrożeniu od pierwszych dni pracy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Angażujemy się społecznie

Chętnie włączamy się w projekty społeczne, które mają na celu pomoc potrzebującym. Udzielamy jej na różne sposoby, angażując w to naszych pracowników.
ZOBACZ WIĘCEJ

Dzielimy się wiedzą

Jesteśmy otwarci na naukę i równie chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi pracownicy angażują się w wydarzenia branżowe, projekty edukacyjne i stażowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Aktualne oferty pracy

Dział Personalny Trefl S.A.


Monika Klimza 
Dyrektor Personalny

Natalia Kazanowska
HR Biznes Partner

Anna Mańkowska
Specjalista ds. Personalnych

Kamila Bendik
Specjalista ds. Personalnych

Monika Klimza

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu, a następnie studiów podyplomowych na kierunkach: zarządzanie projektami oraz HR Business Partner. Od ponad 15 lat jest związana z obszarem HR – początkowo jako rekruter w agencji pracy, a następnie specjalista w firmach produkcyjnych w obszarze rekrutacji, rozwoju, szkoleń, kadr i płac. W Trefl S.A. jest od 2011 roku i odpowiada za całość zagadnień personalnych oraz wdrażanie standardów HR. Na co dzień wspiera Zarząd, Menedżerów, Pracowników w realizacji celów biznesowych i wdrażaniu zmian organizacyjnych, dba merytorycznie i mentalnie o Dział Personalny, chętnie dzieli się HRową wiedzą. W czasie wolnym praktykuje „wellbeing” i pilates, uwielbia piec ciasta, czytać i przebywać w plenerze." "

Proces rekrutacjiWybierz temat kontaktu

Dzięki temu możemy sprawniej odpowiedzieć na Twoje pytania
Wpisz treść wiadomości
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól
Masz jakieś pytanie? Napisz do nas.
Nasz zespół HR odpowie na każde Twoje pytanie.
Co jeszcze możemy zrobić dla Twojego biznesu?
Zostaw nam wiadomość, odpowiemy jak najszybciej
Administratorem danych osobowych jest Trefl SA. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzali w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, do czasu zakończenia korespondencji w rozpoczętym temacie. Pełna informacja o przetwarzaniu danych przez Trefl SA znajduje się w Polityce prywatności.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite