Edukacyjne zabawki drewniane

Przeszukaj katalog

Edukacyjne zabawki drewniane

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł

Znaleziono 12 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość
 2. Pixel Gang

  Drewniane zabawki 
  49,99 zł
 3. ZOO crew

  Drewniane zabawki 
  49,99 zł
 4. ☆ Nowość

  Zabawka drewniana, Activity box

  Drewniane zabawki 
  109,99 zł
 5. ☆ Nowość

  Zabawka drewniana Tablica Motywacyjna

  Drewniane zabawki 
  69,99 zł
 6. ☆ Nowość

  Zabawka drewniana Play & Count

   
  79,99 zł
 7. Jump in the box

  Drewniane zabawki 
  64,99 zł
 8. 50 Blocks

  Drewniane zabawki 
  77,99 zł
 9. Motylek pupilek

  Drewniane zabawki 
  44,99 zł
 10. Poznaj zwierzęta

  Drewniane zabawki 
  24,99 zł
 11. Centrum recyklingu

  Drewniane zabawki 
  69,99 zł
 12. Kuferek Majsterek

  Drewniane zabawki 
  69,99 zł

Znaleziono 12 produktów

na stronę

Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci

Zabawki wykonane z drewna są, mówiąc najdobitniej — kapitalne, a dodatkowo można jeszcze dodać bez zbędnej przesady, że są genialne w swym zamyśle i prostocie! Na poparcie tej odważnej poniekąd tezy przygotowaliśmy dobrze przemyślaną — w naszej ocenie — listę kilku priorytetowych zalet drewnianych zabawek. Uczyniliśmy tak na wszelki wypadek, aby... ewentualnie obronić się przed gradobiciem pytań i wątpliwości zgłaszanych ze strony niedowiarków. I wiecie, co nam z tego wyszło? Analizując tę całą gwiezdną konstelację pozytywnych cech, doszliśmy do wniosku, że edukacyjne zabawki wykonane z drewna są przede wszystkim: ekologiczne, ponadczasowe, wytrzymałe, estetyczne, kreatywne i skutecznie oraz wieloaspektowo wspierają rozwój małych dzieci. Warto to sprawdzić na własnej skórze i poprzez zabawę rozwijać wyobraźnię swoich pociech!

Naturalne, prawdziwe i ekologiczne!

Drewniane zabawki nie dość, że są produkowane z najprawdziwszych surowców naturalnych, to wspierają również edukację dzieci oraz rozwój postaw ekologicznych już od najmłodszych lat. Jak to możliwe? A no wystarczy, że Wasze małe smyki sięgną dla przykładu po drewniane Centrum recyclingu, a w trakcie zabawy odkryją ciekawe zastosowanie i przeznaczenie drewnianej śmieciarki oraz zapoznają się z symboliką trzech białych strzałek na zielonym tle. Edukacyjna zabawka ułatwi dzieciom naukę sortowania odpadów i będzie wspierała Wasze pociechy w rozwoju ekologicznej świadomości już we wczesnym etapie ich życia!

Czy to nie jest błyskotliwe? 

No oczywiście, że jest i basta! Kto twierdzi inaczej, musi użyć Mojej pierwszej latarki, aby lepiej przejrzeć na oczy albo Mojego pierwszego kompasu, aby dać poprowadzić się tą właściwą, ekologiczną ścieżką życia! Kiedy już raz pójdziecie tą wartościową drogą, nie będziecie żałować podjętej decyzji. Drewniane zabawki są bowiem bardzo kreatywne i potrafią przyciągnąć uwagę dzieci niczym Magnetyczny labirynt - zatem pomóżcie zarówno sobie, jak i fantastycznym pojazdom budowlanym, skutecznie dojechać do miejsca przeznaczenia, prosto do celu!

Drewniane zabawki edukacyjne — ponadczasowe i wytrzymałe

Drewniane zabawki są produkowane z bardzo trwałych surowców i są w pełni bezpieczne dla małych użytkowników, a to sprawia z kolei, że są również ponadczasowe! Uwierzcie nam, że wiele pokoleń dzieci dorastało, bawiąc się wspólnie i układając wspaniałe budowle z drewnianych, kolorowych klocków. Teraz i Wasze maluszki mogą sięgnąć po drewniany zestaw 50 Blocks i kreatywnie bawić się wcielając się w rolę budowlanych inżynierów. A jeśli widzicie, że Wasz maluch angażuje się w zabawę i sprawia mu frajdę manualny rozwój swoich umiejętności konstruktorskich, to idźcie o krok dalej, a tam czeka na Was Kuferek Majsterek. Spróbujcie swoich sił w budowaniu wytrzymałych i ponadczasowych konstrukcji, a przy tym rozwijajcie swoje techniczne umiejętności! Każdy malutki majsterkowicz doceni fakt posiadania wspaniałych, drewnianych narzędzi do twórczej pracy.

Zabawki edukacyjne z drewna — kolorowe i piękne zarazem

Jest takie dobrze znane powiedzonko, że coś lub ktoś zmienia się jak w kalejdoskopie. A Wy znacie kogoś, kto potrafi się błyskawicznie zmienić? Nie? Uuu, szkoda, ale mamy na to pewną radę — wystarczy, że sięgniecie po drewniany Kalejdoskop i od tej pory wszystko nabierze fantastycznych barw i zacznie zmieniać się lotem błyskawicy! Przekonajcie się również na własnym przykładzie, jak bardzo może odmienić się scenariusz zabawy w kreatywnym Klubie kucyków. Na drewnianym rancho wszystko zależy od Waszej inwencji i pomysłowości — raz możecie zająć się pielęgnacją koników, a innym razem postawić na wyczerpujący trening i szaloną jazdę! Na szczęście po intensywnych ćwiczeniach jeździec zawsze ma szansę, aby wypocząć w komfortowych warunkach, na piętrze tuż nad stajnią.

Drewniane zabawki wspierają rozwój dziecka!

Pamiętajcie, że po należnym odpoczynku warto z Waszymi kucykami udać się kontrolnie na wizytę wprost do zaprzyjaźnionego Weterynarza. Dzięki drewnianym zabawkom o charakterze edukacyjnym nie tylko nauczycie się pielęgnować zwierzęta i skutecznie troszczyć się o ukochanych pupili, ale i rozwiniecie u dzieci istotne postawy towarzyskie, rodzinne oraz umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej. Pamiętajcie, że efektywne rozwijanie tych aspektów u małego dziecka, procentowało będzie pozytywnie przez całe dalsze życie Waszej cudownej pociechy — warto zatem zatroszczyć się o to, aby zasiać właściwe ziarno już w bardzo wczesnym okresie rozwoju malucha. Wydaje się, że w tym celu bardzo pomocny, jeśli nawet niezastąpiony, okaże się wspaniały Zestaw do uprawy sadzonek — wierzymy, że dzięki tej zabawce uda Wam się zasiać w dzieciach wszystko to, co najbardziej wartościowe i cenione w życiu człowieka. Życzymy udanej zabawy!