Puzzle My Little Pony

Przeszukaj katalog

Puzzle My Little Pony

Oferta specjalna

Brick Trick Harry Potter - Quality Quidditch Supplies

special

Teraz tylko

94,99 zł 56,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. ☆ Nowość

  Puzzle 24 Maxi Kucyki Pony Wesoły dzień kucyków

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 2. ☆ Nowość

  Puzzle Kucyki Pony 60 el. W świecie przyjaźni

  Puzzle dla dzieci 
  15,49 zł
 3. ☆ Nowość

  Puzzle Kucyki Pony 30 el. Przyjacielskie Koniki Pony

  Puzzle dla dzieci 
  14,99 zł
 4. ☆ Nowość

  Puzzle 4w1 Kucyki Pony Poznaj kucyki Pony

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 5. ☆ Nowość

  Puzzle z brokatem 100 el. My Little Pony Błyszczące kucyki

  Puzzle dla dzieci 
  21,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Puzzle My Little Pony od Trefla - skompletuj swoje stado z kucykami!

Twoja pociecha uwielbia małe kucyki, a do tego fascynuje się kompletowaniem kolorowych układanek? Zajrzyj więc do puzzlowej stajni Trefla, gdzie w jednym z boksów fani koników odkryją mnóstwo kolorowych puzzli dla dzieci z serii My Little Pony! Spraw miłą niespodziankę swojemu dziecku i podaruj mu bajecznie kolorowe zestawy puzzli, które zapewnią mu długie godziny kreatywnej zabawy. 

Ujarzmij stado kolorowych układanek od Trefla

Twój maluch ma już 3 latka i zaczyna swoją przygodę z puzzlami? Świetnie! Warto na początek dobrać zestaw puzzlowy z elementami o znacznych gabarytach. Wyśmienicie sprawdzi się w tej roli układanka w wersji MAXI. Zdecyduj się na zestaw Wesoły Dzień Kucyków, a Twoja pociecha odkryje w pudełku 24 duże puzzle, które łatwo uchwyci małymi rączkami. Dzięki znacznym rozmiarom poszczególnych elementów dziecko z przyjemnością i bez większych problemów skompletuje swoją pierwszą kucykową układankę!   

Kolorowy zawrót głowy z Puzzlami My Little Pony

Małe Kucyki Pony są radosne i pełne werwy, podobnie jak Twoja malutka latorośl. A do tego przydarzają im się interesujące przygody, tak barwne jak układanki marki Trefl. ZA łatwością wywołują kolorowy zawrót głowy! Spójrz tylko na 30 elementowy zestaw Przyjacielskie Koniki Pony i skompletuj z dzieckiem urocze stado z ulubionymi bohaterami. Poczujcie sielankową atmosferę wspólnie z Kucykami Pony! Po ułożeniu wszystkich puzzli otrzymasz cudowny obrazek o wymiarach 27 cm x 20 cm, którym można ozdobić dziecięcy pokoik. Dzięki temu Twoja pociecha zawsze będzie miała swoich przyjaciół w zasięgu wzroku! 

Jeśli jedna ozdoba do pokoju to za mało, możesz zdecydować się na nieco większy, a do tego bardzo wyjątkowy zestaw puzzli - Błyszczące Kucyki. Nazwa układanki nie jest przypadkowa, bowiem w pudełku z setką elementów znajdziesz niesamowite puzzle pokryte delikatnym, złotym brokatem, dzięki któremu obrazek pięknie się mieni. Twoja pociecha przekona się, że Małe Kucyki Pony doskonale wiedzą, jak dodać puzzlom dodatkowego blasku!

Kucyki Pony robią milowe kroki w stadninie Trefla!

Jeśli Twoje dziecko poszukuje ciekawych puzzlowych wyzwań, to warto ułożyć Kolorowe Kucyki Pony w wersji 4w1. Produkt zawiera w sumie ponad 200 elementów, ale tak naprawdę składa się z 4 niezależnych układanek — najmniejsza liczy 35 elementów, a największą można skompletować aż z 70 części. Taka wersja puzzli stwarza możliwość progresywnego kompletowania obrazków przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb oraz posiadanych umiejętności. Zawsze warto zaczynać od prostych projektów puzzlowych i następnie przechodzić do coraz trudniejszych wyzwań. Dzięki temu możesz wspierać swoje dziecko w rozwoju funkcji poznawczych oraz motorycznych w sposób stopniowy. Pozwól, by Twój maluch robił sukcesywnie postępy razem z ulubionymi Kucykami Pony. Gdy ukończy już z powodzeniem zestaw 4w1, koniecznie zakup w naszym sklepie Lśniące kucyki Pony w wersji 10w1, aby zobaczyć na twarzy dziecka jeszcze więcej objawów radości!