Książeczka Przygoda Kosmopiesków

Cena
199,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199,99 zł

W magazynie
SKU
1095290
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Kosmopieski potrzebują pomocy, aby uratować dzień! Meteoryt rozbił się w Zatoce Przygód i dostał się w łapy Kociej Katastrofy. Koty otrzymały supermoce, a to nie wróży nic dobrego dla mieszkańców miasteczka.
Książeczka składa się z 10 interaktywnych stron i zawiera 4 warianty zabawy: wymowa, odkrywanie słów, kosmopieskowy quiz oraz dźwięki. Dzięki zabawce dzieci wzbogacą swoje słownictwo oraz pobudzą muzyczną kreatywność.
Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat.
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

VTech - Przygoda Kosmopiesków

Meteoryt rozbił się w Zatoce Przygód i dostał się w łapy Kociej Katastrofy. Koty otrzymały supermoce, a to nie wróży nic dobrego dla mieszkańców miasteczka. Dołącz do drużyny Chase’a i Rydera i wyrusz na przygodę z Kosmopieskami!

Przygoda Kosmopiesków od VTech® to interaktywna książeczka stworzona dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Zabawka zawiera 10 interaktywnych stron, które wprowadzą malucha w świat nauki połączonej z zabawą. 

Nauka połączona z zabawą

Książeczka zawiera 4 tryby pracy: odkrywanie słów, wymowa, kosmopieskowy quiz oraz muzyka i dźwięki. Wspiera dziecko w nauce nowych słów i uczy wymowy poszczególnych liter, pobudza muzyczną kreatywność oraz pomaga ćwiczyć motorykę dużą. Zabawka została zaprogramowana w języku polskim i wykonana z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojej pociechy. Posiada opcję regulacji głośności oraz automatycznego wyłączania, która przedłuża żywotność baterii.

Zabawki VTech zachęcają dzieci do nauki i odkrywania świata już od najmłodszych lat!

Seria VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby bawią i uczą od pierwszych miesięcy życia! Produkty wprowadzają w świat wesołych melodii, kolorów i kształtów, prostych rymowanek oraz nazw przedmiotów. Zachęcają maluchy do powtarzania słów i zwrotów. Wesoła zabawa rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Książeczka Przygoda Kosmopiesków
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Książeczka Przygoda Kosmopiesków
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite