Sortery drewniane

Przeszukaj katalog

Sortery drewniane

Oferta specjalna

Kolorowy świat Disney

special

Teraz tylko

36,99 zł 22,19 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę
 1. Zabawka drewniana, Sorter 4 w 1

  Drewniane zabawki 
  79,99 zł
 2. Fruity Beauty

  Drewniane zabawki 
  49,99 zł
 3. Hi Butterfly

  Drewniane zabawki 
  54,99 zł
 4. Jump in the box

  Drewniane zabawki 
  64,99 zł
 5. Motylek pupilek

  Drewniane zabawki 
  44,99 zł
 6. Sorter 4 w 1

  Drewniane zabawki 
  74,99 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę

Sortery drewniane – moc kreatywnej zabawy

Dzieci w początkowym etapie życia bardzo intensywnie rozwijają się sensorycznie. Zaopatrzmy je więc w zabawki, które pobudzą i rozwiną zdolności logicznego myślenia. Idealnym wyborem będą sortery edukacyjne. Zabawka polega na dopasowaniu przedmiotów w odpowiednie miejsca. Układanka pobudzi dziecko i wzmocni jego rozwój intelektualny. Ty znajdziesz czas dla siebie, kiedy Twoje dziecko będzie łączyć naukę z zabawą. Oddziaływanie na zmysły wspiera rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Sprawdź produkty w naszej ofercie, np. Sorter Kształtów i Kolorów czy Sorter 4 w 1.

Ślimak - kolorowy sorter do ciągnięcia

Zabierz ślimaka na spacer! Niezwykle urokliwa i estetyczna układanka to Ślimak Sorter do Ciągnięcia. Dostępna dla dzieci już od 1 roku życia. Dzięki sznurkowi przyczepionemu z przodu zabawki, dziecko może zabierać je ze sobą na spacer. Pociecha, która bawi się drewnianym sorterem rozwija koordynację ręka-oko, dopasowując drewniane klocki do właściwych kształtów. Jesteśmy przekonani, że Twój maluch zakocha się w drewnianym, kolorowym Ślimaku. Sorter będzie mu towarzyszyć w każdej wyprawie. Pomoże też stawiać pierwsze samodzielne kroki.

Zabawki tworzone w duchu ekologicznym

W naszej ofercie znajdziecie zabawki wykonane z wysokiej jakości drewna, które zostały pokryte farbami nietoksycznymi. Dzięki temu, przy okazji dbania o dobro środowiska, nie będziesz mieć obaw o dobro dziecka. Wszystkie sortery drewniane są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa. Chcemy troszczyć się o Twoje dziecko, oferując najlepszą jakość produktów dostępnych w naszym sklepie. Wspieraj z nami zrównoważony rozwój i dbaj o ekologię!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite