Sortery drewniane

Przeszukaj katalog

Sortery drewniane

Oferta specjalna

Pink Panels - klocki magnetyczne 68 el.

special

Teraz tylko

129,99 zł 97,49 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę
 1. Sorter 4 w 1

  Drewniane zabawki 
  79,99 zł
 2. Fruity Beauty

  Drewniane zabawki 
  49,99 zł
 3. Motylek pupilek

  Drewniane zabawki 
  44,99 zł
 4. Sorter 4 w 1

  Drewniane zabawki 
  74,99 zł

Znaleziono 4 produktów

na stronę

Sortery drewniane – moc kreatywnej zabawy

Dzieci w początkowym etapie życia bardzo intensywnie rozwijają się sensorycznie. Zaopatrzmy je więc w zabawki, które pobudzą i rozwiną zdolności logicznego myślenia. Idealnym wyborem będą sortery edukacyjne. Zabawka polega na dopasowaniu przedmiotów w odpowiednie miejsca. Układanka pobudzi dziecko i wzmocni jego rozwój intelektualny. Ty znajdziesz czas dla siebie, kiedy Twoje dziecko będzie łączyć naukę z zabawą. Oddziaływanie na zmysły wspiera rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Sprawdź produkty w naszej ofercie, np. Sorter Kształtów i Kolorów czy Sorter 4 w 1.

Ślimak - kolorowy sorter do ciągnięcia

Zabierz ślimaka na spacer! Niezwykle urokliwa i estetyczna układanka to Ślimak Sorter do Ciągnięcia. Dostępna dla dzieci już od 1 roku życia. Dzięki sznurkowi przyczepionemu z przodu zabawki, dziecko może zabierać je ze sobą na spacer. Pociecha, która bawi się drewnianym sorterem rozwija koordynację ręka-oko, dopasowując drewniane klocki do właściwych kształtów. Jesteśmy przekonani, że Twój maluch zakocha się w drewnianym, kolorowym Ślimaku. Sorter będzie mu towarzyszyć w każdej wyprawie. Pomoże też stawiać pierwsze samodzielne kroki.

Zabawki tworzone w duchu ekologicznym

W naszej ofercie znajdziecie zabawki wykonane z wysokiej jakości drewna, które zostały pokryte farbami nietoksycznymi. Dzięki temu, przy okazji dbania o dobro środowiska, nie będziesz mieć obaw o dobro dziecka. Wszystkie sortery drewniane są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa. Chcemy troszczyć się o Twoje dziecko, oferując najlepszą jakość produktów dostępnych w naszym sklepie. Wspieraj z nami zrównoważony rozwój i dbaj o ekologię!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).