Zabawki do kąpieli

Przeszukaj katalog

Zabawki do kąpieli

Znaleziono 16 produktów

na stronę
 1. Nowość

  Muzykalna fontanna do wody

   
  142,99 zł
 2. Nowość

  Łódka z misiem do kąpieli

   
  40,99 zł
 3. Nowość

  Bąbelkowy wieloryb

   
  Cena promocyjna 36,89 zł Regular Price 40,99 zł
 4. Nowość

  Wodna kaskada do kąpieli

   
  Cena promocyjna 73,79 zł Regular Price 81,99 zł
 5. Mała kąpiel - Miś pod Parasolem

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 51,97 zł Regular Price 57,74 zł
  Brak w magazynie
 6. Mała kąpiel - Rękawica kąpielowa Miś

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 34,97 zł Regular Price 38,85 zł
  Brak w magazynie
 7. Mała kąpiel - Miś i przyjaciele

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 43,19 zł Regular Price 47,99 zł
 8. Dno oceanu - Tryskające zwierzaczki

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 43,19 zł Regular Price 47,99 zł
 9. Wielostrumieniowa tryskawka

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 33,29 zł Regular Price 36,99 zł
 10. Nakarm mnie - Żaba do kąpieli

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 66,59 zł Regular Price 73,99 zł
 11. Kamienny staw - Tryskające zwierzaczki

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 43,19 zł Regular Price 47,99 zł
 12. Zestaw Squeeze & Squirt

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 28,35 zł Regular Price 31,50 zł
 13. Mała kąpiel - Deszczowy dzień

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 59,39 zł Regular Price 65,99 zł
 14. Mała kąpiel - Wesołe wiaderka

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 43,19 zł Regular Price 47,99 zł
 15. Mała kąpiel - Pływający Miś

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 43,19 zł Regular Price 47,99 zł
 16. Mała kąpiel - Wyskakujący Miś

  Zabawki do kąpieli 
  Cena promocyjna 45,35 zł Regular Price 50,39 zł

Znaleziono 16 produktów

na stronę

Kąpiel jako zabawa

U naszych najmłodszych jedną z pierwszych form zabawy są zwykłe czynności pielęgnacyjne jak kąpiel. Dzięki takim aktywnościom między dzieckiem a rodzicem tworzy się silna więź emocjonalna, która towarzyszy nam potem w dorosłym życiu. To wszystko sprawia, że w trakcie zabawy dziecko czuje się szczęśliwe, rozwija się szybciej i czuje bliskość rodziców. Każda tego typu aktywność przybliża je do szybszej nauki mówienia, kształtuje dodatkowo sprawność ruchową maluszka. Dziecko szybciej się przewraca, zmieniając przy tym pozycję ciała, chętniej siada i próbuje wstawać. Dlaczego więc nie wykorzystywać podczas zabawy żadnej zabawki do kąpieli dla niemowląt czy dzieci?

Sposób na kąpielową marudę!

Kąpiel jako zabawa to naprawdę świetna sprawa! Dzieci uwielbiają zabawki i zabawę, ale nie zawsze przepadają za kąpielą... Dlatego dobrze jest pokazać każdemu nielubiącemu kąpieli malcowi, że zabawa w wodzie jest super! W przełamywaniu niechęci do kąpieli z pewnością pomogą różne ciekawe zabawki i gadżety kąpielowe, które odwrócą skutecznie uwagę od powodów, dla których według malców kąpiel jest okropna. Dodatkowo zabawki do kąpieli mają jeszcze jedną właściwość - mogą spowodować, że Wasz brzdąc pokocha wieczorne rytuały pielęgnacyjne!

Zabawki do kąpieli dla dzieci

Obecnie jest mnóstwo modeli, typów i serii zabawek kąpielowych. Naprawdę wierzymy, że gumowe kaczuszki to klasyk, ale to ile różnych opcji znajdziecie w naszym sklepie, z pewnością Was zaskoczy! Dodatkowo zabawki możecie wykorzystać również do zabawy podczas wyjazdów nad wodę. Wśród wielu opcji pojawiają się tryskawki, wiaderka, gumowi przyjaciele. Dodatkowo zabawki, które w trakcie kąpieli uczą jak sorter - żaba, dzięki której malec widzi, dotyka i rozróżnia kształty. Jeżeli chcesz zaskoczyć najmłodszych mamy także w ofercie zabawki nakręcane, które pływają w wannie, dając dużo radości nie tylko dzieciom.

Jak się bawić?

Daj ponieść się fantazji i słuchaj swojego dziecka. Obserwuj jakie zabawy w wodzie lubi i co go interesuje. Jeżeli uwielbia wyścigi pływającymi jednostkami, to zorganizuj mu najbardziej kolorowe regaty w wannie. A może maluch lubi jak coś się dookoła niego rusza, wtedy zabawki nakręcane sprawdzą się idealnie. Spróbujcie złapać nakręcanego uciekiniera - dużo śmiechu i zabawy gwarantowane! A może masz do czynienia z przyszłą małą pogodynką, kochającą deszcz - wybierz wtedy parasol lub gadżety generujące mżawkę. Czy tylko dzieci mogą się bawić? Oczywiście, że nie! Czas się do siebie zbliżyć i zorganizować zawody w oblewaniu się wodą z tryskawek, albo w tryskaniu na odległość! Jest tyle opcji, że nie jesteśmy w stanie ich zliczyć. Włącz swoją kreatywność i zorganizuj swojemu maluchowi zabawę, która sprawi, że pokocha wieczorne kąpiele!

Skorzystaj z oferty Trefl

Zabawa w wodzie nie musi być nudna, a kąpiel nie musi być jedynie obowiązkiem. Wykorzystajcie różne gadżety kąpielowe, aby uczynić z nudnego obowiązku świetną zabawę! Sprawdźcie ofertę sklepu Trefl, aby znaleźć najlepsze opcje dla Waszych dzieci. Pamiętajcie, że zabawki to zawsze najlepszy prezent dla każdego malucha!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).