Zabawki do kąpieli

Przeszukaj katalog

Zabawki do kąpieli

Oferta specjalna

Książka Rodzinne rymowanki

special

Teraz tylko

40,94 zł 34,39 zł

Znaleziono 13 produktów

na stronę

Znaleziono 13 produktów

na stronę

Kąpiel jako zabawa

U naszych najmłodszych jedną z pierwszych form zabawy są zwykłe czynności pielęgnacyjne jak kąpiel. Dzięki takim aktywnościom między dzieckiem a rodzicem tworzy się silna więź emocjonalna, która towarzyszy nam potem w dorosłym życiu. To wszystko sprawia, że w trakcie zabawy dziecko czuje się szczęśliwe, rozwija się szybciej i czuje bliskość rodziców. Każda tego typu aktywność przybliża je do szybszej nauki mówienia, kształtuje dodatkowo sprawność ruchową maluszka. Dziecko szybciej się przewraca, zmieniając przy tym pozycję ciała, chętniej siada i próbuje wstawać. Dlaczego więc nie wykorzystywać podczas zabawy żadnej zabawki do kąpieli dla niemowląt czy dzieci?

Sposób na kąpielową marudę!

Kąpiel jako zabawa to naprawdę świetna sprawa! Dzieci uwielbiają zabawki i zabawę, ale nie zawsze przepadają za kąpielą... Dlatego dobrze jest pokazać każdemu nielubiącemu kąpieli malcowi, że zabawa w wodzie jest super! W przełamywaniu niechęci do kąpieli z pewnością pomogą różne ciekawe zabawki i gadżety kąpielowe, które odwrócą skutecznie uwagę od powodów, dla których według malców kąpiel jest okropna. Dodatkowo zabawki do kąpieli mają jeszcze jedną właściwość - mogą spowodować, że Wasz brzdąc pokocha wieczorne rytuały pielęgnacyjne!

Zabawki do kąpieli dla dzieci

Obecnie jest mnóstwo modeli, typów i serii zabawek kąpielowych. Naprawdę wierzymy, że gumowe kaczuszki to klasyk, ale to ile różnych opcji znajdziecie w naszym sklepie, z pewnością Was zaskoczy! Dodatkowo zabawki możecie wykorzystać również do zabawy podczas wyjazdów nad wodę. Wśród wielu opcji pojawiają się tryskawki, wiaderka, gumowi przyjaciele. Dodatkowo zabawki, które w trakcie kąpieli uczą jak sorter - żaba, dzięki której malec widzi, dotyka i rozróżnia kształty. Jeżeli chcesz zaskoczyć najmłodszych mamy także w ofercie zabawki nakręcane, które pływają w wannie, dając dużo radości nie tylko dzieciom.

Jak się bawić?

Daj ponieść się fantazji i słuchaj swojego dziecka. Obserwuj jakie zabawy w wodzie lubi i co go interesuje. Jeżeli uwielbia wyścigi pływającymi jednostkami, to zorganizuj mu najbardziej kolorowe regaty w wannie. A może maluch lubi jak coś się dookoła niego rusza, wtedy zabawki nakręcane sprawdzą się idealnie. Spróbujcie złapać nakręcanego uciekiniera - dużo śmiechu i zabawy gwarantowane! A może masz do czynienia z przyszłą małą pogodynką, kochającą deszcz - wybierz wtedy parasol lub gadżety generujące mżawkę. Czy tylko dzieci mogą się bawić? Oczywiście, że nie! Czas się do siebie zbliżyć i zorganizować zawody w oblewaniu się wodą z tryskawek, albo w tryskaniu na odległość! Jest tyle opcji, że nie jesteśmy w stanie ich zliczyć. Włącz swoją kreatywność i zorganizuj swojemu maluchowi zabawę, która sprawi, że pokocha wieczorne kąpiele!

Skorzystaj z oferty Trefl

Zabawa w wodzie nie musi być nudna, a kąpiel nie musi być jedynie obowiązkiem. Wykorzystajcie różne gadżety kąpielowe, aby uczynić z nudnego obowiązku świetną zabawę! Sprawdźcie ofertę sklepu Trefl, aby znaleźć najlepsze opcje dla Waszych dzieci. Pamiętajcie, że zabawki to zawsze najlepszy prezent dla każdego malucha!