Zabawki do kąpieli

Przeszukaj katalog

Zabawki do kąpieli

Oferta specjalna

Trefliki poznają: Pory roku

special

Teraz tylko

19,99 zł 11,99 zł

Znaleziono 13 produktów

na stronę

Znaleziono 13 produktów

na stronę

Kąpiel jako zabawa

U naszych najmłodszych jedną z pierwszych form zabawy są zwykłe czynności pielęgnacyjne jak kąpiel. Dzięki takim aktywnościom między dzieckiem a rodzicem tworzy się silna więź emocjonalna, która towarzyszy nam potem w dorosłym życiu. To wszystko sprawia, że w trakcie zabawy dziecko czuje się szczęśliwe, rozwija się szybciej i czuje bliskość rodziców. Każda tego typu aktywność przybliża je do szybszej nauki mówienia, kształtuje dodatkowo sprawność ruchową maluszka. Dziecko szybciej się przewraca, zmieniając przy tym pozycję ciała, chętniej siada i próbuje wstawać. Dlaczego więc nie wykorzystywać podczas zabawy żadnej zabawki do kąpieli dla niemowląt czy dzieci?

Sposób na kąpielową marudę!

Kąpiel jako zabawa to naprawdę świetna sprawa! Dzieci uwielbiają zabawki i zabawę, ale nie zawsze przepadają za kąpielą... Dlatego dobrze jest pokazać każdemu nielubiącemu kąpieli malcowi, że zabawa w wodzie jest super! W przełamywaniu niechęci do kąpieli z pewnością pomogą różne ciekawe zabawki i gadżety kąpielowe, które odwrócą skutecznie uwagę od powodów, dla których według malców kąpiel jest okropna. Dodatkowo zabawki do kąpieli mają jeszcze jedną właściwość - mogą spowodować, że Wasz brzdąc pokocha wieczorne rytuały pielęgnacyjne!

Zabawki do kąpieli dla dzieci

Obecnie jest mnóstwo modeli, typów i serii zabawek kąpielowych. Naprawdę wierzymy, że gumowe kaczuszki to klasyk, ale to ile różnych opcji znajdziecie w naszym sklepie, z pewnością Was zaskoczy! Dodatkowo zabawki możecie wykorzystać również do zabawy podczas wyjazdów nad wodę. Wśród wielu opcji pojawiają się tryskawki, wiaderka, gumowi przyjaciele. Dodatkowo zabawki, które w trakcie kąpieli uczą jak sorter - żaba, dzięki której malec widzi, dotyka i rozróżnia kształty. Jeżeli chcesz zaskoczyć najmłodszych mamy także w ofercie zabawki nakręcane, które pływają w wannie, dając dużo radości nie tylko dzieciom.

Jak się bawić?

Daj ponieść się fantazji i słuchaj swojego dziecka. Obserwuj jakie zabawy w wodzie lubi i co go interesuje. Jeżeli uwielbia wyścigi pływającymi jednostkami, to zorganizuj mu najbardziej kolorowe regaty w wannie. A może maluch lubi jak coś się dookoła niego rusza, wtedy zabawki nakręcane sprawdzą się idealnie. Spróbujcie złapać nakręcanego uciekiniera - dużo śmiechu i zabawy gwarantowane! A może masz do czynienia z przyszłą małą pogodynką, kochającą deszcz - wybierz wtedy parasol lub gadżety generujące mżawkę. Czy tylko dzieci mogą się bawić? Oczywiście, że nie! Czas się do siebie zbliżyć i zorganizować zawody w oblewaniu się wodą z tryskawek, albo w tryskaniu na odległość! Jest tyle opcji, że nie jesteśmy w stanie ich zliczyć. Włącz swoją kreatywność i zorganizuj swojemu maluchowi zabawę, która sprawi, że pokocha wieczorne kąpiele!

Skorzystaj z oferty Trefl

Zabawa w wodzie nie musi być nudna, a kąpiel nie musi być jedynie obowiązkiem. Wykorzystajcie różne gadżety kąpielowe, aby uczynić z nudnego obowiązku świetną zabawę! Sprawdźcie ofertę sklepu Trefl, aby znaleźć najlepsze opcje dla Waszych dzieci. Pamiętajcie, że zabawki to zawsze najlepszy prezent dla każdego malucha!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite