Nowość

Zręczny Padzik

Cena
99,99 zł
W magazynie
SKU
1095233
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Zręczny Padzik od VTech® świetnie emituje prawdziwego pada, dzięki czemu dzieci mogą świetnie się bawić, naśladując dorosłych.
Jednak Zręczny Padzik to nie tylko wciągająca zabawa, ale również nauka liter, liczb i kolorów w towarzystwie uroczych zwierzątek. Zabawka rozwija zdolności motoryczne oraz koordynację ręka-oko. 

Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 9 do 36 miesięcy.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Zręczny Padzik - czas na zabawę!

Akademia VTech

Zręczny Padzik VTech

Akademia VTech jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku przedstawiamy zabawkę Zręczny Padzik, która emituje prawdziwego pada. Dzięki zabawce dzieci doskonale się bawią, naśladując dorosłych. Padzik daje mnóstwo zabawy oraz uczy liter, liczb i kolorów. Wszystko w towarzystwie uroczych zwierzątek. Sprawdźcie!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zręczny Padzik
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Zręczny Padzik
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).