Puzzle Auta

Przeszukaj katalog

Puzzle Auta

Oferta specjalna

Kolorowy świat Disney

special

Teraz tylko

36,99 zł 22,19 zł

Znaleziono 3 produktów

na stronę
 1. Puzzle 24 maxi Cars Wesołe auta

  Puzzle dla dzieci 
  29,99 zł
 2. Puzzle 30 el. Cars Rozpędzone samochody

  Puzzle Auta 
  14,99 zł
 3. Puzzle 160 el. Cars Zwycięski wyścig

  Puzzle dla dzieci 
  17,99 zł

Znaleziono 3 produktów

na stronę

Puzzle Auta dla małych miłośników pojazdów

Puzzle Auta to seria wyjątkowych układanek dla dzieci, które przenoszą maluchy w fascynujący świat motoryzacji! Zestawy te przedstawiają ulubione postacie z bajki, zachęcając pociechy do poznawania ich przygód poprzez kreatywną zabawę z ulubionymi bohaterami!

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne zestawy układanek, obejmujące puzzle z pojazdami w różnych konfiguracjach. Sprawdź Rozpędzone samochody, układankę składającą się z 30 elementów obrazującą bohaterów bajki w dynamicznej scenie lub Zwycięski wyścig, czyli puzzle zawierające 160 elementów, które prezentują cztery pojazdy w trakcie wyścigu.

Puzzle z pojazdami dla dzieci — rozwijająca zabawa!

Układanie puzzli to nie tylko zabawa, ale także sposób rozwijania umiejętności i wyobraźni. Dzieci podczas układania każdego elementu ćwiczą koncentrację, spostrzegawczość oraz rozwijają swoją wyobraźnię. To wyzwanie, które dostosowane jest do wieku każdego dziecka, dzięki czemu mogą czerpać radość z sukcesu na każdym stopniu trudności. 

Puzzle to również doskonały sposób na wspólną zabawę. Rodzeństwo, przyjaciele czy rodzice mogą pomóc sobie nawzajem w dopasowywaniu elementów, co wzmacnia wspólne więzi i sprawia, że spędzony czas staje się jeszcze bardziej wartościowy. Do startu, gotowi, start! to zestaw, który zawiera zróżnicowaną liczbę elementów (35, 48, 54, 70), pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i starszym fanom puzzli. Cars Mistrz to układanka dla dzieci powyżej 3 roku życia, która zawiera 24 duże elementy, przy których dzieci mogą bawić się wspólnie!

Zobacz inne układanki i produkty marki Trefl!

Oprócz puzzli z bohaterami z bajki, w naszym sklepie znajdziesz również inne wyjątkowe układanki i zabawki, które rozwijają spostrzegawczość i wyobraźnię. Nasza oferta obejmuje puzzle z różnymi motywami, w tym z dinozaurami, postaciami z bajek oraz specjalne edycje zawierające duże elementy, idealne dla najmłodszych puzzlomaniaków.

Zamawiaj i układaj! 

Zamówienie puzzli z postaciami z bajki lub inne produkty marki Trefl jest prostą procedurą. Dzięki temu, że oferujemy różne stopnie trudności puzzli, każdy może znaleźć odpowiedni zestaw dla siebie. Nasza szybka dostawa zapewnia, że Twoje dziecko wkrótce będzie mogło cieszyć się nową układanką, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności i zapewniając sobie godziny zabawy.

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite