Akcesoria do puzzli

Przeszukaj katalog

Akcesoria do puzzli

Oferta specjalna

Kolorowy świat Disney

special

Teraz tylko

36,99 zł 22,19 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę
 1. Klej do puzzli

  Akcesoria do puzzli 
  14,99 zł
 2. NOWOŚĆ

  Mata do układania puzzli 500-1500 elementów

  Akcesoria do puzzli 
  39,99 zł
 3. NOWOŚĆ

  Mata do układania puzzli 500-6000 elementów

  Akcesoria do puzzli 
  159,99 zł
 4. Sorter do puzzli

  Akcesoria do puzzli 
  39,99 zł
 5. Mata do układania puzzli 500-3000 elementów

  Akcesoria do puzzli 
  59,99 zł

Znaleziono 5 produktów

na stronę

Akcesoria do puzzli

Kiedyś puzzle bywały niesforne. Uciekały z pudełka, podobnie jak skarpetki z pralki.

Puzzle kameleony - nie dawały się ułożyć, gdyż przybierały wzory kolegów z tego samego obrazka.

Puzzlom ramkowym udawało się nawet chować brzegi, aby trudno było je wyszukać z całej gromadki.

A te najzwyklejsze kawałki poza wędrówkami i oddalaniem się od całej brygady uwielbiały wprowadzać w błąd właścicieli i nie różnić się praktycznie kształtem od swoich kolegów.

Musicie przyznać, że rozbrykaną gromadkę ciężko okiełznać, a im więcej elementów tym więcej uwagi potrzebują. Nasz wiek tutaj nie gra roli, gdyż zarówno młodszym jak i starszym puzzle uwielbiają robić psikusy, zresztą tak jak inne zabawki.

Natomiast teraz ich współpraca z ludźmi zdecydowanie lepiej się układa.

Do rodziny produktów Trefl dołączyły akcesoria do puzzli i niczym super bohaterowie zrobili porządek z niesfornymi kawałkami układanki. Puzzle-akcesoria to para idealna. Okazało się, że tak się polubili, że ciężko znaleźć grupę lepiej zgranych produktów.

Jesteście ciekawi, które akcesoria mamy na myśli? Koniecznie sprawdźcie tę kategorię produktów!

Trefl dba o Was wielbiciele puzzli, więc w naszej ofercie nie znajdują się tylko zabawki, układanki i gry! Do naszych flagowych produktów dołączyły także różne akcesoria, które ułatwiają tworzenie obrazków, pomagają usprawnić układanie lub zachować ułożony produkt na dłużej.

Poniżej przedstawiamy akcesoria do puzzli, które znajdziecie w naszej ofercie.

Sorter do puzzli

Puzzle-akcesoria to dobrana para! Sorter też jest tego zdania. Chce ułatwić Wam pracę z niesforną gromadką oraz zaprowadzić trochę porządku. Dyscyplina to podstawa! Teraz żaden puzzel nie będzie się błąkał samotnie po pokoju!

Bez względu na wiek i ilość elementów w pudelku, układanie puzzli nie raz wymaga zastosowania specjalnych technik.

Poza ułożeniem, w pierwszej kolejności ramki warto posegregować puzzle strefami kolorystycznymi. Tutaj z pomocą przychodzi sorter, dzięki któremu można zaoszczędzić miejsce i zorganizować przestrzeń do układania. Dodatkowo zapewnia on łatwe przenoszenie i przechowywanie posegregowanych puzzli.

Czy wspominaliśmy o wykończeniu naszego sortera? Teraz nie musisz się martwić, że przez sztuczne oświetlenie kolory puzzli ulegną zmianie i trudno je będzie je dopasować. Dzięki matowej powierzchni antyrefleksyjnej wewnątrz każdego pojemnika odbicie światła zostanie zniwelowane.

Korzystanie z sortera, nie jest przeznaczone tylko dla dorosłych. To nie wiek sprawia, że wolno z niego korzystać, umożliwia to wyobraźnia!

Sortowanie może stać się również zabawą! Dziecko sortując puzzle, będzie się uczyć kształtów i kolorów. Malec może ćwiczyć chwytność, a także precyzję. Sprzyja to m.in. poprawie charakteru pisma.

Dla naszego sortera z pewnością znajdziecie o wiele więcej zastosowań, na przykład możecie w nim przechowywać niewielkie zabawki, czy sortować klocki. To, do czego go wykorzystacie, zależy od Waszej wyobraźni!

Mata Trefl

Kolejnym superbohaterem jest mata. Chcesz mieć w końcu niegrzeczne puzzle na oku? Teraz żaden z nich Ci nie ucieknie!

Często nie da się ułożyć całego obrazu za jednym razem, więc nieułożone puzzle leżą i zajmują nam cały stół. Może być to uciążliwe, gdy np. chcemy zjeść obiad lub przychodzą do nas goście. Dodatkowo cały nasz wysiłek może zostać zniszczony przez dziecko czy jakiegoś zwierzaka. Akcesoria do układania puzzli ponownie przychodzą z pomocą!

Znajdziecie u nas akcesoria takie jak: 3 filcowe maty w różnych rozmiarach. Zmieszczą się na nich puzzle oraz dowolne zabawki, które mogą towarzyszyć układaniu obrazków. Układajcie puzzle na nich, a gdy będziecie chcieli przerwać, zwińcie wszystko, schowajcie i wyjmijcie, dopiero gdy postanowicie wznowić puzzlowe zmagania.

Matę możecie wykorzystać nie tylko do puzzlowego szaleństwa! Zabawki też lubią się na niej znajdować, dlatego czemu nie wykorzystać jej do zabawy? Wiek nie ma znaczenia przy niesamowitej wyobraźni!

Maty do puzzli znajdziecie w następujących rozmiarach: od 500 do 1500 elementów, od 500 do 3000 elementów oraz od 500 do 6000 elementów.

Klej do puzzli

Który z naszych bohaterów potrafi zebrać wszystkie puzzle razem i sprawić, że już się nie rozdzielą? Oczywiście klej do puzzli!

Puzzli nie traktujcie tylko jak zabawki, to także małe dzieła sztuki układane własnoręcznie. Powstają z nich piękne obrazy, które można powiesić na ścianie. Nie dość, że ładnie wyglądają, to możemy podziwiać efekt swojej pracy.

Bez względu na wiek, możesz łączyć nawet najmniejsze - kilkuelementowe obrazki.

Trefl w swojej ofercie posiada idealny klej do puzzli, który nie tylko je łączy, ale jednocześnie konserwuje. To taka super moc 2w1. Obrazek zaimpregnowany klejem będzie zabezpieczony przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami.

Połączone za jego pomocą puzzle można bez problemu przenosić i wieszać na ścianie. Dodatkowo klej posiada gąbkę, dzięki czemu jego aplikacja jest łatwa i nie brudzi nam palców.

Superbohaterowie do zadań specjalnych

Jak widzicie, zabawki, puzzle i akcesoria trzymają się razem i bardzo się lubią. A wiek ich użytkownika nie ma żadnego znaczenia. Zarówno mali jak i duzi mogą korzystać z sortera, maty czy kleju. A stosowanie wszystkich akcesoriów ułatwia i usprawnia pracę nad układanką.

Ci trzej treflowi pomocnicy to superbohaterowie do zadań specjalnych!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite