Klocki drewniane

Przeszukaj katalog

Klocki drewniane

Oferta specjalna

Gra planszowa Rodzina Treflików Trefliki poznają: Warzywa i owoce

special

Teraz tylko

19,99 zł 10,99 zł

Znaleziono 15 produktów

na stronę
 1. 100 Blocks

  Drewniane zabawki 
  109,99 zł
 2. 50 Blocks

  Drewniane zabawki 
  77,99 zł
 3. O!Klocki konstrukcyjne 35 elementów

  Drewniane zabawki 
  64,99 zł
 4. O!Klocki miasto

  Drewniane zabawki 
  99,99 zł
 5. O!Klocki Wesołe Miasteczko

  Drewniane zabawki 
  99,99 zł
 6. O!Klocki Morski świat - Bobaski i Miś

  Drewniane zabawki 
  89,99 zł
 7. O!Klocki Combo set

  Drewniane zabawki 
  139,99 zł
 8. O!Klocki Wakacje - Bobaski i Miś

  Drewniane zabawki 
  89,99 zł
 9. O!Klocki Dobranoc Trefliki na noc - Bobaski i Miś

  Drewniane zabawki 
  69,99 zł
 10. O!Klocki Kodowanie - Bobaski i Miś

  Drewniane zabawki 
  79,99 zł
 11. O!Klocki Pasowanki Baby - Bobaski i Miś

  Drewniane zabawki 
  29,99 zł
 12. O!Klocki Pasowanki Junior - Bobaski i Miś

  Drewniane zabawki 
  54,99 zł
 13. Sprytne klocki Misia Zdzisia

  Drewniane zabawki 
  99,99 zł

Znaleziono 15 produktów

na stronę

Kolorowe klocki drewniane do nauki i zabawy

Klocki dla dzieci są najbardziej popularnymi zabawkami na całym świecie. Każdy z nas miał swoją ulubioną zabawkę, a dla wielu były to właśnie kolorowe klocki. Nimi bawiliśmy się z największą pasją i radością. Teraz, kiedy zastanawiasz się co kupić swojemu maluchowi, nie zapomnij o tym tradycyjnym produkcie! W naszym sklepie z zabawkami znajdziesz klocki drewniane o różnych kolorach i kształtach geometrycznych. Zastanawiasz się, jakie korzyści przynosi zabawa drewnianymi klockami? Produkty mają charakter edukacyjny, rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię. Dzięki niej dziecko pozna kolory i kształty. Nauczy się stosunków przestrzennych, ale też może wykonać pierwsze działania matematyczne. Zabawka rozwija także koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.

O! Klocki - drewniane zestawy klocków

Nie warto zasypywać naszych pociech nieprzemyślanymi zabawkami. Zdecydowanie lepiej zainwestować w dobrej jakości produkty. Nawet najmniejszy szkrab wyczuje frajdę z rzucania klockami. Z czasem, kiedy podrośnie, zacznie budować układanki i ciekawe konstrukcje z różnych elementów. Wybierając drewniane O! Klocki ułożysz, skonstruujesz i stworzysz budowle oraz połączysz naukę z zabawą! Edukacyjny zestaw klocków tematycznych z matą puzzlową, został zaprojektowany we współpracy z psychologiem. Uciechę z zabawki znajdzie zarówno chłopiec, jak i dziewczynka. Produkty z tej serii posiadają też zręczne pudełko. Dzięki niemu możemy nauczyć dziecko sprzątać po sobie. Sprawdź ofertę kloców drewnianych, m.in. O! Klocki Wesołe Miasteczko, O! Klocki Wakacje - Bobaski i Miś czy O! Klocki ZOO.

Klocki z drewna – lepsze od plastikowych?

Zabawki drewniane są biodegradowalne, ekologiczne oraz bezpieczne dla wszystkich dzieciaków. Takie produkty są w pełni godne zaufania, ponieważ posiadają certyfikaty i atesty, potwierdzające ich jakość. W pełni polecamy decyzję o zakupie zabawek drewnianych. Jego wysoka trwałość powoduje, że produkty wystarczą na długie lata edukacyjnej i wpływającej na wyobraźnię zabawy.