Puzzle Bing

Przeszukaj katalog

Puzzle Bing

Oferta specjalna

Latarnie morskie

Teraz tylko

22,99 zł 18,39 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę
 1. Zabawy z przyjaciółmi

  Puzzle dla dzieci 
  17,99 zł
 2. Nowość

  Zabawy z kotkami

  Puzzle dla dzieci 
  9,99 zł
 3. Nowość

  Bing z przyjaciółmi

  Puzzle dla dzieci 
  21,99 zł
 4. Wspólne wypieki

  Puzzle dla dzieci 
  10,49 zł
 5. W rytmie Binga

  Puzzle dla dzieci 
  10,99 zł
 6. Zabawa w parku

  Puzzle dla dzieci 
  21,99 zł

Znaleziono 6 produktów

na stronę

Puzzle - Bing i Przyjaciele

Poznajcie małego króliczka

Czarne futerko, duże zielone oczy i olbrzymie uszy! Wiecie, o kogo chodzi? Tak, to Bing! Mały króliczek, który uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Ten ciekawy świata zwierzak robi wiele rzeczy po raz pierwszy w swoim życiu pod czujnym okiem Flopa - swojego opiekuna. Dołącz do Binga i jego przyjaciół! Razem możecie poznawać świat!

Jeżeli Bing to ulubiony bohater Waszych pociech to sprawdźcie koniecznie puzzle z tym sympatycznym królikiem w sklepie Trefl.

Puzzle Trefl z bohaterami bajki Bing to rozrywka nawet dla dwuletnich dzieci. Układanki złożone z 15 maxi elementów sprawią najmłodszym wiele radości. Dla trochę starszych dzieci Trefl przygotował układanki składające się z 15, 24, 30 i 60 elementów. Baw się razem z maluchami i pomagaj im w układaniu przygód małego króliczka.

Bing puzzle baby - to wysoka jakość, bezpieczeństwo i nasycenie kolorów, które zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

 

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).